Pondelok, 30. november, 2020 | Meniny má Ondrej, AndrejKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Trojka STV nevyčerpala podľa rady dotáciu pre slabú kontrolu (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

... neviem síce koľko mám, ale rozhodne je to málo !
 
Hodnoť

banda babrakov na cele s majstrom N.....

.....priebežne nedostatočne sledovala využívanie peňazí....
STV je dobry priklad akym dobrym vlastnikom je stat. Cele vedenie je banda neschopnych babrakov. Ich myslenie sa zastavilo niekde v r. 1986, ked MR. Niznansky bol hviezdou komunistickych sprav. STV pod vedenim MR. N. aj keby dostali miliardovu dotaciu bolo by im málo....ale niekomu je to jedno hlavne nech STV posluzi.
Hanba fuj
 
Hodnoť

co dodat ? kvalifikacia ako remen.

"V období do konca roka sme to nevedeli relevantne vyhodnotiť," vyhlásil na rokovaní rady riaditeľ verejnoprávnej televízie Štefan Nižňanský.
 
Hodnoť

 

Stv=Sns,Rafaj tam je ako doma,tak isto to vyzera na ministerstve vystavby tam to ma tiez pod palcom SNS,sprivatizovat,predat STV,co je statne tam sa len leju peniaze od vidim do nevidim...
 
Hodnoť

"Nedočerpanú dotáciu vytklo STV aj ...

... ministerstvo kultúry." - statno uradnicka zvratenost. Medzi normalnymi zijucimi z vlastnej by asi dostali skor pochvalu. Aj ked to dosiahli vdaka bordelu.
 
Hodnoť

 

Pamata si niekto konkretny rok v ktorom bola STV na konci roka v pluse ? Smutne.
 

...

A to je práve omyl, ktorý začal presadzovať Rybníček. STV by mala byť kultúrnou inštitúciou, podobne ako múzeum, alebo knižnica, alebo národné divadlo. STV nemá čo zarábať peniaze a už vôbec nemá čo súťažiť so súkromnými televíziami (resp. môže ale nie tým, že nakupuje zahraničné komerčné licencie). Verejnoprávna televízia by práve mala byť tou televíziou, ktorá ponúka kvalitu, alternatívne, či nezávislé programy. STV by mala podporovať mladých tvorcov, detské a náučné programy. Všetko to, čo v súkromných televíziach nemôžeme vidieť kvôli honbe za sledovanosťou. Ani od múzea, či opery nikto neočakáva, že bude zarábať peniaze. Mali by však mať vyrovnaný rozpočet a mali by predovšetkým plniť svoju verejnoprávnu úlohu. Aj vedenie opery by mohlo rozhodnúť, že ak chcú zvýšiť návštevnosť a tým aj svoje zisky, mohli by pozvať do stáleho pomeru zopár tanečníkov z Chip&Dales. Výsledok by sa pravdepodobne dostavil takmer okamžite. Ale opera by už asi nemohla byť operou a aj my by sme sa asi cítili dosť podivne, keby sme vedeli, že zo štátnych dotácií (t.j. za naše peniaze) sa financuje erotická show. Nuž a tí, čo by chceli robiť skutočnú operu, utekali by do zahraničia. Tak ako naši mladí slovenskí televízni autori, ak nechcú pracovať pre komerčné televízie, utekajú radšej do ČR.
 
Hodnoť

 

Hm, ved to tam ma pod palcom osoba najpovolanejsia - priatelka Rafaela zo SNS.
Aka kontrola, ked niekde nieco "cerpa" SNS?
Asi ako u Januseka?
 
Hodnoť

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 


Najčítanejšie na SME