Sobota, 5. december, 2020 | Meniny má OtoKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Slota vypustil voľby (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Slota = druhý Lipšic

Nie to som povedal, čo som povedal. Povedal som paprika a nie paprika.
 
Hodnoť

Dnes sa rozhoduje o parl.stranách

Ktorá z malých sa zvnútorní? Prestane behať v ošiali vláčená vášňami za atrapou samice"?Smer voľbami nestratí, naopak, získa v zahraničí akceptovateľného partnera. V čase krízy treba preraziť cunami , využiť vlnu, neizolovať sa a autosugesciami magoriť národ. Ani robiť nátlak na veľké štáty, citovo vydierať, plakať, prosiť o súcit.
Ak sa mení spoločenský poriadok, treba doma, tu a teraz, využiť spojenie protikladov, dať novú mapu do mysli, zabudnúť na neplatné nálepky.
 
Hodnoť

Kamufláž

Je to čitateľné , Slota odpútava pozornosť od výsledkov tendrovej kontroly a upriamuje ju na Mečiara,ktorý je v tejto kauze otvorene proti nemu.
On o ničom nevie , ale klamal by keby nepovedal ,že v kuloároch sa diskutuje o...... Lacny PR trik ! Hlavný message celej televíznej diskusie - odviesť pozornosť verejnosti želaným smerom . Len sa divím prečo sa dostal do TA3 v prime time - asi si to zaplatila ...media !
Obdobne nechápem niektorých redaktorov a ich reportaže o Harabinovi . Každú nedeľu (presne podľa marketingového plánu) ľúbivé témy - trest pre exekútora , prepad kreditu , úžera , úroky z pôžičiek nebankových subjektov ..... , samozrejme vždy záber na ikonu vyloženú kancelárii ( nikdy nezaškodí,ale môže pomôcť u niektorých voličov) , v sobotu Smotánka ,alebo prestrihy do hľadiska ( SK má talent ). Neviem pochopiť redaktorov , či je to tvorčia úbohosť ,alebo dobre zaplatená reklama .
 

Vraj Harabin kandiduje

na udelenie TOM -a.
 

 

hh dobre som sa nasmial. bohuzial takmer na pravde
 


Najčítanejšie na SME