Pondelok, 18. január, 2021 | Meniny má BohdanaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

S Radičovou si nie sú v KDH istí všetci (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

Marím teda som prezidentkou.
KDH váha, či voliť menšie zlo Radičovú ? Ak KDH chce aby sme ďalších 5 rokov zažívali politické peklo tak nech volí Radičovú, ktorá síce nie je prínosom pre KDH, pre jej súhlas abortom, ale môže vyšachovať Gašparoviča, ktorý nebrzdí legislatívnu činnosť vlády. Je teda pre KDH Radičová menšie zlo než Gašparovič ? Je záujem brzdiť legislatívnu činnosť vlády, čo by zaiste Radičová robila vyšší záujem než kresťanské hodnoty KDH ? Alebo ponúka iné hodnoty Radičová, než marenie legislatívnej činnosti vlády, pre ktoré by bola pre KDH prínosom ? Alebo je Gašparovič neprijateľný pre KDH aj pre čosi iné než iba preto, že nemarí legislatívnu činnosť vlády v súlade s predstavami KDH ?
sophian2
<< < ... 2 3 4 5 6 7 8 9

V KDH si uvedomujú,že keby....

nebodaj vyhrala Ivetka Radičová-Róthová , tak sa konečne otvoria dvere v prezidenstkom paláci pre expertov ako: Martin Bútora,Zora Bútorová,František Šebej,Grigorij-gitarista Mesežnikov, Štefan Hríb,Peter Schutz,Juraj Stern,,Ivan Štulajter,Peter Tatár,Helena Woleková,Miloš Žiak a )další. Hádajte,že čo majú všetci spoločné? Strašne milujú Slovensko.
 
Hodnoť

Vážim si...

...Ferka Mikloška,ale predchádzajúce voľby doje-babral on. Tak ako KDH doje-babralo predchádzajúce volebné obdobie. Nakoniec chválabohu,doje-babrali sami seba. Ale ako vidím,vôbec sa nepoučili. Ja áno. Stačilo!
 
Hodnoť

 

40% volicov KDH bude volit Gasparovica? :o))) To bolo SUPER! Blahozem krestania k takemu vykonu. Aspon vidime tie vase hodnoty a zasadovost! Ivanko je pre vas zjavne skvela volba! Skoda, ze Vlado nekandiduje, tam by ste svoje krestanske hodnoty mohli uplatnit este lepsie. ;o)
 

<< < ... 2 3 4 5 6 7 8 9

Najčítanejšie na SME