Streda, 20. január, 2021 | Meniny má DaliborKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Podľa Čarnogurského bola Ficova misia úspešná (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

rusofil
Rusofil. A to jeho otec bol poslancom Snemu Slovenskej republiky, ktorá vyhlásila vojnu Sovietom a dokonca ich okupovala. Buď šlape po pamiatke svojho otca, alebo potrebuje dohodiť nejaký kšeft a vtedy sú aj komunisti dobrí.
brockhaus
myslím,
že Čarnogurský má len vlastný názor a nemá problém ho povedať. ak by si Ty a asi 80 % tunajších diskutérov chceli vedieť, čo je to vlastný názor, skúste wikipédiu...
morgul
<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>

vlastný názor

Pokiaľ si Ty a Čarnogurský tvorite úsudok na základe informácií z wikipédie, potom mi je vás skutočne ľúto.
 

hej čarnogurský mal vždy svoj názor

a nebol poplatný dobe ani svojim súkmenovcom.
už to svedčí o jeho nezavislosti, že pochválil Fica že koná. či to bude mať aj výsledok neni isté, no snaha sa cení.
miesto štekania na mesiac sa mnohí zamyslite, ako a čo budete robiť sami ,aby ste nepomrzli, ked to nebodaj príde.Fico neni spasiteľ, je len jeden s nás a nerobte s neho supermana.
 

carnogursky

je fasoun, taky medzi slusnymi ludmi nemaju miesto....
 

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 

ja som myslel

že tým bol iný fašoun, trocha vypasenejší čiernokabátnik
 

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 

 

Pred štyrmi rokmi sa vzdal kresla v KDH a odstúpil z veľkej politiky. Naplno sa vrátil do svojej advokátskej praxe. A nielen to. Exminister spravodlivosti JÁN ČARNOGURSKÝ (60) je totiž jedným zo zakladateľov Bratislavskej vysokej školy práva (BVŠP).

Čo bolo podnetom na založenie Bratislavskej vysokej školy práva?

Na naše právnické fakulty je taký nával, že nie sú schopné prijať ani len polovicu tých, ktorí sa na ne hlásia. To znamená, že je dopyt po právnickom vzdelaní. Druhý podnet bol, že v Moskve existuje takáto škola s kombináciou právnického, ekonomického a sociologického vzdelania, ktorá má pobočky v zahraničí, podobne ako majú aj americké univerzity. Mňa požiadali o právnu expertízu. Výsledkom bolo, že to musí byť samostatná vysoká škola založená podľa slovenského vysokoškolského zákona. Veľká časť vstupného kapitálu pochádza z moskovskej súkromnej školy, ktorá tam už asi desať rokov úspešne funguje.
 

 

Prebrat0 z rozhovoru na http://www.uninova.sk/bvsp/src...
 

tak to je brutál

som nevedel že tu máme priamo kágébácke učilište... že ruské právo, to je taký nonsens ako socialistická demokracia alebo cigán študujúci popri zamestnaní - teda, podľa toho čo sa tam učí, ak strieľať z kalašnikova, to by potom ruská právnická škola byť mohla
 
Hodnoť

Cesta bola veľmi úspešná....

a Fico dosiahol, čo potreboval..buď bude plyn, alebo budú rusáci čistí.... oboje je víťazstvo Fica,alebo rusofilov...myslím,že takto to vidí aj Olijanko so svojim Hrbáčikom... Fico je dobrý a keby ešte prestali ministri kradnúť tak ho volím....
 
Hodnoť

opozicia si s Ficom nevie rady

ale vyje*e s nim mala ukrajinska pobehlica.... smutne. Ja sa Janoci C. nedivim, odhliadnuc od vaznosti situacie skvela zabava. Dufam, ze ked zacnu Slovaci mrznut, tak nam nejaky byvali siskar poradi ako sa najrychlejsie a za statne (t.j. nase - obcianske) peniaze dostat do juhoafrickej republiky.
 
Hodnoť

 

Syn nacistickeho zlocinca pavla carnogurskeho clena hsls pocas slovenskeho statu.Mal byt davno popraveny a dnes by sme tieto piiixoviny necitali.
 

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 

 

Ty chudacik tebe ten katus asi prerasta uz do mozgu.
 

No to je poľutovaniahodný....

príspevok...Má právo vyjadriť svoj názor a postoj na tejto diskusii a skôr Teba by mali poľutovať....
 

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 

 

Vieš o nejakom jeho zločine, keď si sa takto vyjadril? Lebo pokiaľ nie, dopustil si sa minimálne priestupku, ak nie trestného činu.
 

Starého Čarnogurského som....

nepoznala a ani si ho nemôžem pamätať, ale bez ohľadu na to či ním bol alebo nie, jeho syn Jano predsa nenesie zodpovednosť za svojho otca či deda....čo my ostatní vieme, akých sme mali predkov?
 

syn Jano oslavuje svojho otca ako:

slovenského Disidenta, slovenského Štátnika a slovenského Diplomata. Nalistuj si spomienkovú slávnosť ku 100-ému výročiu narodenie jeho otca, Pavla Čarnogurského, v Katolíckej univerzite v Ružomberku, vlani. Syn Jano ju zorganizoval a oslavoval tam svojho otca ako slovenského velikána, ktorý patrí do Pantheónu. Spolu s ďaľším jeho obdivovateľom, JUDr Ivanom Šimkom, Dvadsiatym Prvým Misionárom.
 

ktorý má najradšej

misionársku polohu lebo tú jedinú na nich nemôže vykonávať ruský medveď ktorý to má tak rád
 

<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>

Najčítanejšie na SME