Sobota, 4. júl, 2020 | Meniny má ProkopKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Kopnite si do Izraela, prišiel čas (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

<< < ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... > >>

Hodnoť

Tento článoček

sa mi vidí ako čistá provokácia.
 

Nuz,

mozno jej muz ma nejake vysoke uradne miesto, tak ona potom inac ani pisat nemoze. Ale v tom to asi nebude, lebo ona take clanky pisavala aj predtym. Ma asi dobre skolenie od tety Prochazkovej.
 

 

Nie. Je to úplne bežná propaganda.
 
Hodnoť

 

Zamyslel som sa nad tým, prečo niektorým tu nie je ľúto ani zabitých detí. Zistil som, že pokiaľ o nepriateľovi uvažuje muž a nie žena, praveký pud mu prikazuje, aby zabil aj deti, ak ich nechce zotročiť. Nehovorím o chlapcoch, ktorými ešte hýbe puberta, ich prejav ich prezrádza a tí za to vlastne nemožu, niektorí z toho možno aj vyrastú. Hovorím o pravekom mužskom inštinkte, ktorý je v nás. Preto si tu niektorí robia z destkých obetí doslova srandu. Je to prirodzene odporné a zvrátené, ale taká je vlastne naša civilizácia - ide len o moje peniaze a život druhého je mi ukradnutý - tak by som asi zhodnotil ľudí obhajujúcich izraelské zločiny, ktoré - nemýľte sa - nezostanú nepotrestané. Bez ohľadu na to, čo Izraelčanom urobil Hamas. Toto Izrael oľutuje - a ak nie - zhynie.
 

 

bohuzial mas pravdu
 

málokedy

súhlasím s vašimi príspevkami...ale toto je TREFA do čierneho
 

 

moje príspevky sú moje príspevky - v tomto prípade sa vlastným telom postavím pred dieťa ktoré bude chcieŤ izraelský vojak zabiť - škoda, že nie som v Gaze, ale vždy sa dá niečo robiť - a ďakujem.
 

re: leopodstanicky

1 Žiaden izraelský vojak nechce zabiť dieťa.
Na rozdiel od Hamasu, ktorý vystreľuje svoje rakety na Izrael s cieľom usmrtiť civilistov, a kde verný svojmu ľavicovému presvedčeniu, proti tomu samozrejme nie ste a nikdy ste neboli. Ak, tak len formálne.
2. Celá tá lžipropaganda o tom, že cieľom izraelskej armády je zabiť nejakých civilistov je ľahko odhaliteľná. Pokiaľ by to bolo cieľom izraelskej armády, stačilo by použiť mínomety, delostrelectvo, neriadené rakety a strieľať nazdarboh. Lenže oni to nerobia, ale cielene útočia na teroristov, ktorí sa hrdinský skrývajú za deťmi, veriac v Leninovu teóriu o užitočných idiotoch. A ako dokazujete, a vlastne všetci ľavičiari, ich viera má svoje opodstatnenie.
 

 

si to rozviedol trochu viac ako ja ++.
 

 

vy sa starajte svoje ekonomické teórie - Izrael ÚMYSELNE ZABÍJA DETI - nebudem tu už dávať žiadne ďalšie príklady
 

re: leopodstanicky

Klamete.
A dal som jednoduchý logický dôkaz na to že klamete a že robíte len lžipropagandu.
Ono totiž vôbec nejde o Palestínčanov, ono totiž ide o Vašu nenávisť voči demokracii, a teda voči Izraelu a voči USA. Palestínčania sú len zámienkou. Tak napíšte tie svoje marx-leninské somariny priamo. Bude to poctivejšie ako to hranie na city.
 

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 

 

nuž čo - už som vám to raz povedal - ste arogantný a nebezpečný demagóg - ľutujem všetkých, kto musí byť vo vašej blízkosti
 

re: leopodstanicky

Zase len tvrdenie, a zase bez dôkazov.
 

Klamm

Toto je podla teba demokracia?
http://www.youtube.com/watch?v...
 

Izrael striela "nazdarboh"

Hodiny vedie delostrelecku palbu neriadenymi strelami na husto zastavanu Gazu.

Viete, Klamm, čo to vlastne znamena?

Čo sa týka klamania, vy ste asi najnehanebnejší z klamarov. Našťastie, klamete tupo a fádne, takže možno provokujete, ale obracia sa to proti Vám.
Pokračujte. Čím viac, tým lepšie.
 

re: shanren

Lož.

Dôkaz, že Izrael cielene úročí na teroristov sú počty usmrtených teroristov a kde bez ich zbabelého skrývania sa za civilov, by civili nezomierali asi vôbec.
 

Klamm

Ja nahoda, ze napriek najmodernejsej vojenskej technike nevie Izrael znizit riziko civilnich strat, alebo jednoducho nema zaujem?
http://www.youtube.com/watch?v...

Alebo aj obsah predmetneho vieda sucho oznacis za loz?
 

re: Tomasito

Civilné straty sú na najnižšie možnej úrovni.
Ale ak sa niekto skrýva medzi civilným obyvateľstvom a odtiaľ vedie teroristické útoky, tak je za civilné obete zodpovedný on. V tomto prípade, všetkými ľavičiarmi hlboko milovaný Hamas.
 

 

AD " Civilné straty sú na najnižšie možnej úrovni. ":

Povedal kto? Klamm? Klikol si si vobec na ten odkaz?

Izraelsky minister chcel mat kazdy den zabitych 70 palestincanov.
http://www.haaretz.com/hasen/s...

Aj toto odignorujes sposobom pre teba typickym?
 

<< < ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... > >>

Najčítanejšie na SME