Pondelok, 17. február, 2020 | Meniny má Miloslava

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Aliancia: Rusko porušilo právo (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 4 5 6 7 8 ... > >>

Hodnoť

 

NATO : bla-bla-bla.... Rusko nenahnevaj sa :-)))
 

a o tom Džugašviliho vnukovi Šaškašvilim

čo začal s tým vraždením
sa
NATO ani nezmienili
.
kúúa veď otočili príčinu a následok
 

re: produkt ŠTB

Ešte pridajte tie lži o genocíde a dvoch tisícoch mŕtvych, čo bola zámienka na ruskú agresiu, a bude to skoro kompletné.
 

Klamm

do tých dvetisíc mrtvých si rusi veľmi ľahko Osetov dostrielajú.
 

 

To bude ťažké, pretože všetci Oseti po gruzínskom útoku z Osetska ušli.
 

do gruzínska rabovať...

... :-)
 

Pravdu vravíš

ale to všetko od NATO by nevyznelo tak farizejsky, nebyť zásahu do vnútorných vecí Srbska v Kosove a mediálnej kampane o genocíde v Kosove v čase kedy takisto žiadna nebola a protiprávneho bombardovania Srbska. Priznaj to, vtedy sa NATO pustilo niekam, kam teraz zašlo aj Rusko. Alebo platí, že keď dvaja robia to isté, nie je to to isté? Nikde som od NATO nevidel odsúdenie činov Gruzínska, tak ako sme sa nedočkali odsúdenia činov UCK pred zásahom armády /naopak ich vyzbrojili a vyškrtli zo zoznamu teroristických organizácii/. Skutočne má NATO morálne právo kázať Rusku, ak robí to isté? Ani Rusi nemajú žiadne morálne práva na poučovanie iných ak majú za sebou kobercové bombardovanie Grozného a obidve vojny v Čečensku. USA po Iraku by skôr mali hanbou mlčať a nie poúčať iných. Realita je však taká, že všetci sa tvária ako svätí a v rámci boja veľmoci si prispôsobujú česť od prípadu k prípadu rôzne a na všetko ostatné kašlú. A ty, ktorý sa tu hráš vždy na toho spravodlivého sa naopak pravidelne vrhneš do náručia jednej strany a bez ohľadu na jej vlastné podvody sa ju snažíš zastávať. Tak teda neviem či si za to platený alebo nedokážeš objektívne pochopiť, že svet a ani ľudia v ňom nie sú čierno-bieli ale je tu more šedi.
 

Hitler a NATO

Mali velkeho ucitela a tak sa aj spravaju. Jedina agresivna moc vo svete je momentalne NATO resp. USA. To su vsetko reci, ktore sa nedaju k nicomu inemu prirovnat, len k Hitlerovim taraninam na adresu Nemcov v cudzich statoch a podobnym zvastom. Nejako zabudli, ze nie tak davno bola BR OSN schvalena zmluva medzi Rusmi a Gruzinskom a ta zmluva bola jednou stranou porusena.
 

 

Toto je asi najnormálnejší príspevok v diskusii, rád by som vedel akí ***** ťa dali do mínusu.
 

A co je podla Vas genocida?

No - uvediem priklad. J Slovensko, konflikt s nasimi madarmi a Madarskom. Slovensko riesi situaciu rozmlatenim dedin a miest (fakt), nasleduje utek mnozstva civilistov za hranice do Madarska, kde dajme tomu z 500 000 ludi ujde 250 000 (fakt). Ze su straty na zivotoch, nechajme bokom. Je take nieco humanitna katastrofa? Bola by to genocida? Alebo vo Vasom vnimani a pod informaciami z afriky vnimate ako genocidu len masakry v statisicoch?
 

 

klamm povazuje za genocidu to, co mu na CNN povedia, ze je genocida
 

A aká je definícia slova "GENOCÍDA"?

si si istý, že gruzínsky útok v Južnom Osetsku (nech bol brutálny - to nepopieram), sa dá nazvať genocídou? Najprv si zisti, čo slovo GENOCÍDA znamená!
 

 

Ježiš ty to nevieš? No predsa GENOCIDA je nenavisť jednej skupiny ludi od druhej tak že ich chce vyhladiť.
Napriklad genocida bola Nemci - židna, Nemci - Rusi, alebo Gruzinci - oseti (Rusi)
Nemcov Rusi zastavili pri ich genocide až po 6 rokoch za ten čas stihli nemci vyvraždiť 7 000 000 židov a 80 000 000 rusov. Rusi gruzinsku genocidu na osetoch zastavili po 6 hodinach.
 

Nemci zabili

80 milionov Rusov?
 

 

Gruzín Stalin, pôvodne Hitlerov kámoš, mu s tým trochu pomohol.
 

:D

tolko rusov nepozabijal ani stalin s leninom do kopy. si obcas kukni nejaky dokument o druhej svetovej kamo...
 

Obete II.sv.v.

Odhaduje sa že celkovo zahynulo cca 70 mil. ľudí, z toho ZSSR 26 mil.
 

zdvihol si mi krvný tlak...

ale pokúsim sa reagovať racionálne. Prečítaj si príspevok, kt. som odoslal neskôr. Tam je definícia slova "GENOCÍDA" podľa Encyklopedie Britannica (dúfam, že je to dostatočne seriózny zdroj). Tvoja pseudodefinícia bola dosť nepresná. Až to prečítaš, ale hlavne pochopíš zmysel, môžeš reagovať na môj príspevok do diskusie!
 

Genocída

Genocída alebo genocídium je čiastočné alebo úplné vyvraždenie skupiny osôb alebo jej ťažké duševné či telesné poškodenie s cieľom zničiť ju, zvyčajne z náboženských, rasových, jazykových, národnostných, niekedy aj kultúrnych či politických, príčin. Známa je napríklad genocída židovského obyvateľstva počas druhej svetovej vojny. Je tým najťažším zločin proti ľudskosti. Podľa medzinárodného práva je genocída nepremlčateľný medzinárodný zločin.
Na genocídu sa vzťahuje Dohovor o zabránení a trestaní zločinu genocídy (1948) a Dohovor o nepremlčateľnosti vojnových zločinov proti ľudskosti (1968).
Podľa týchto dohovorov je genocída akýkoľvek z nasledujúcich činov, ak sú páchané s úmyslom zničiť národnú, etnickú, rasovú alebo náboženskú skupinu:
a) usmrtenie príslušníkov skupiny
b) ťažké telesné alebo duševné ublíženia členom skupiny
c) opatrenia na zabránenie rodenia detí skupiny
d) násilné prevádzanie detí z jednej skupiny do druhej
http://sk.wikipedia.org/wiki/G...(pr%C3%A1vo)
 

1 2 3 4 5 6 7 8 ... > >>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME