Utorok, 26. január, 2021 | Meniny má TamaraKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Slota chce dvojkríže na juhu Slovenska (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

čo je príčina
a čo dôsledok? prečo divý zver kusý neprotestoval, keď baštrnák v komárne nedovolil umioestniť sochu cyrila a metoda? na juhu sochy turulov sú. o.k. prečo nie dvojkríž_?americké, nemecké, izraelské... národovectvo je o.k. len slováci nie sú patrioti, ale nacionalisti. choďte sa vypchať
neverneprosnebojsa
podľa teba to je normálne ,dávať tie sochy tam kde žije maďarská menšina ,nie je to provokácia ? Prečo práve maďarské dediny sú premenované po slovenských \"velikánov\" národa
fortuna3
Ten dvojkríž v m. znaku - zástave je slovenský
a je to ukážka, že časť maďarska - konkrétne Panónia, patrí nám - Slovákom. Zvyšok m. znaku v zástave - červenobiele pruhy sú Chorvátske. Takže m. znak sa skladá zo slovensko-chorvátskej symboliky.
človek človek
odpovede:
1/ NIE 2/ Lebo (vzdy lepsie po nejakom velikanovi bez uvodzoviek, ako sa volat napr. Pi.či.nôžka zasraná komármi nad Dunajom)
medvegy
<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... > >>

 

A preco ako slovenskynarod neverneprosnebojsa medvegy nepouzivas stale jeden nick?
Napriklad NAZISKIN?
 

jusufdruhy

netrafil. ta, co magore?
 

 

Nie, nie je to provokácia. Láskavo si uvedom, že aj južné Slovensko je v prvom rade Slovensko, že áno - až v druhom rade územie, kde žijú slovenskí Maďari. Provokácia by bola, keby tie dvojkríže šiel stavať do Maďarska.
 

?

Tiez to tak vidim. U nas patriot = nacionalista, ale iba ak je slovensky. Na druhej strane, ak narodne orientovanu stranu (aspon podla nazvu) vedie (naj)tupec, nemozeme sa cudovat, ze kazdy prejav patriotizmu je s tou stranou asociovany a prejavitel zaradeny do skupiny k tupcovi aj ked v skutocnosti tiez povazuje tupca za tupca.
 
Hodnoť

kríže

No nech si ich stavia. Ale za svoje a na svojom.
 
Hodnoť

Slota je výrazom toho, ako sa správa kresťanský,

národne a najmä pre seba cítiaci politik. Ustavične sa oháňa tým, že SNS je najmä kresťanská, národná a sociálne cítiaca strana. Ak k tomu pridáme SDKÚ, KDH, SMK (tiež kresťanské strany) tak blbinec sa uzatvára. Jedni stavajú kríže, druhí turulov, tretí lepia bilbordy s embryom... A bežní ľudia od radosti z týchto "vymožeností" skáču čoraz častejšie pod vlak. Rušňovodiča v kapitalizme by som veru nerobil.
 

Dosť scestná reakcia

Nejde o to, čo kto o sebe hovorí, ale aký je. A Slota vďačí Ficovi za to, že mu dal hrant a toleruje jeho správanie. To znamená, že Fico je ešte horší.
 

Trochu to máš pomotané

hrant mu nedal Fico ale voliči - kresťanskí, národne a sociálne cítiaci. A je absolútne dôležite, čo kto o sebe hovorí - lebo taký síce nie je (súhlas), ale možno z toho usudzovať na to, aký v skutočnosti je. A to že je Slota opilecký kresťan (lebo aj takí sú, stačí len zájsť do krčmy pri sídle KDH) určite nesedí tým, ktorí kresťanstvo tlačia aj na toaletný papier. život je vraj utrpenie, a tak treba vytrpieť aj to, že sa Slota vydáva predovšetkým za kresťana. Je mi vás kresťanov ľúto, ale Jano preto piť neprestane. Toho triezveho nedostanú aj keby ho tri dni naháňali po grúni. Napokon, ak by Slota nebol vo vláde, bol by tam iný kresťan - pánboh pomáhaj nám ateistom.
 

Opakujem

Nejde o to, čo kto o sebe hovorí, ale aký je. Slota môže o sebe tvrdiť čokoľvek (podobne ako Mečiar a Fico) a aj tak to nebude z väčšej časti pravda. Zvláštne zatrieďuješ ľudí. Mne je ľúto prezmenu Teba. Ľudia dali SNS len kreslá v parlamente, ale o moc sa stou stranou podelil Fico. Takže popletené nemám nič.
 

 

A nemusíš sa báť- smer je vládnuca strana a tá sa kresťanmi nehemží. Aj tak nieje viera či neviera dôvodom na odsudzovanie človeka. A to že o sebe niekto tvrdí že je kresťan (lebo mu to v danej situácii vyhovuje) z neho ešte kresťana nerobí...
 

Len drobna oprava

"život je vraj utrpenie" je nespravny vyklad budhovej pravdy, ze 'nic nieje uspokojujuce' (co je tym myslene inokedy) a s krestanstvom to nic nema.
 
Hodnoť

v jeden večer na jeseň roku 1956

stál sused so svojím otcom v Slovenských Ďarmotách neďaleko hranice. Obďaleč svietila v tme ruská hviezda, bolo ju vidieť zďaleka. Na opačnej strane hranice išli maďarskí "kontrarevolucionári". Keď zbadali ruskú hviezdu, hranica-nehranica, začali po nej pátiť z automatov, aj po všetkom. čo sa hýbalo. Ludia sa pohádzali na zem. Len zázrakom nikto nebol zranený.
Myslíte, že v Maďarsku sa aj teraz nenajdu magori, ktorých tie dvojkríže na hraniciach nebudú dráždiť a nebudú sa snažiť robiť provokácie na hraniciach? Treba nám trenice len preto, že jeden korheľ dostal "skvelý nápad". A peniaze na to vyhodené, nedajú sa použiť na normálnejšie účely?
 

Stĺp pre maďarsko slovenských národovcov.

A čo keby sme na tú hranicu namontovali Slotovu sochu v tankistickej čapici. Slováci by ho opluli a madari spoza hranice dostrielali. Bola by to taká atrakcia na vybúrenie sa.
 

 

Zaujímavé - teda turulov tu stavať môžu (provokovať), ale dvojkríže stavať nemáme, lebo by sme provokovali Maďarov. To ako myslíš vážne?
 

Keď budú maďari

skákať hlavou dole do studne, tak aj ty tam skoč. Veď keď oni môžu, aj ty môžeš, veď si tu doma...
Pre mńa za mňa si nastavajte aj 1582 dvojkrížov a 1582 turulov. A na rakúskej strane sa zase budú k nebu týčiť vrtule veterných elektrární. Aj to sú škaredé ohyzdy ako turuly a dvojkríže, tiež hyzdia ale aspoň vyrábajú elektrinu. Z turulov a dvojkrížov máme tak akurát veľký prd...
 

 

Sorry, v takýchto prípadoch akosi neplatí "múdrejší ustúpi", ale iba reakcia. Pretože drvivá väčšina provokácií pochádza z maďarskej a nie zo slovenskej strany. U nás si nemôžeš kúpiť mapy Veľkého Slovenska, ani CD s piesňami ako nám patrí napr. Pécs, alebo Balaton. V Maďarsku sú takéto veci v predaji (samozrejme v opačnom rangu). Tebe by možno nevadilo učiť sa maďarsky, mne áno. Úplne mi stačí skúsenosť zo Šamorína - bol som v krčme, dal som si čaj a len tak som sa spýtal na cestu na nejakú ulicu - výsledok? Nikto sa so mnou (okrem obsluhy) slovensky nebavil! A že vraj oni nemajú problémy s národnostnými trenicami! Áno, nemajú, keď sa im prispôsobíš, t.j. hovoríš maďarsky.
 
Hodnoť

 

Nevadilo by mi postaviť dvojkríž. Ale nálepkovať ho znakom SNS nemá nič spoločné s jeho významom (keby to tak robila každá strana...), ale je to skôr hanobenie štátneho symbolu.
 
Hodnoť

Csáky, nepleť sem Maďarsko

Dvojkríž v maďarskom štátnom znaku nieje znakom maďarska, ale "hornej zeme".
 

 

Blbost - cervenobiele pruhy su z americkej zastavy, z coho vyplyva, ze kralovstvo starych Slovakov (slovenska cast madarskeho znaku) siahalo az po Tichy ocean.
 

No opatrne!

Trojvrsie na ktorom kriz stoji je "Tatra, Fatra a Matra" Minimalne jedno pohorie nie je celkom na Slovensku.
 

<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... > >>

Najčítanejšie na SME

Už ste čítali?

SME.sk Najnovšie Najčítanejšie Video Desktop