Nedeľa, 24. január, 2021 | Meniny má TimotejKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Súd napadol povinnosť zverejňovať odmeny (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

Prezentacia bohorovnosti
\"Povinné zverejňovanie platov a odmien štátnych úradníkov je podľa bratislavského krajského súdu protiústavné. Súd to skonštatoval na základe argumentov ministerstva spravodlivosti, ktoré odmietlo poskytnúť tieto údaje s vysvetlením, že ide o neprípustný zásah do osobných záležitostí jeho zamestnancov\". . Podme si kazdy vysvetlovat zakony ako sa nam to prave hodi, vsak ako nam to ukazuju sudcovia, to sa mooooze. Hnoj a spina, pomoze len defenestracia, chrapuni, nad zakonmi nieste, aj ked ste sudcovia! Korupcia, hnoj, svojvola.
kartograf
< 1 2

Tá defenestracia, tá by sa mi páčila!

Zdá sa, že tu už veeeeeeeeľmi dávno nebola!
 
Hodnoť

Pánovi

Harabínovi a Co. asi preskočilo.
Odvádzame dane štátu, z ktorých časť poberajú štátni úradníci, ako odmenu za prácu. Prečo by sme nemali vedieť, ako sa s našimi odvedenými daňami hospodári a aké má platy a odmeny Harabín a jeho banda?
To snáď nemyslíte vážne, súdruhovia.
Na čom asi beží Harabín... ?
 

dane

a kedže ja nechcem, aby nejaký úradníček na daňovom úrade poznal výšku mojích príjmov, navrhujem do zákona dať povinnosť na daňovom priznaní uvádzať výslednú dan sumou: žádna celá nula nič.
 

 

Tento chlap mal uz davno za svoju niekdajsiu cinnost hnit v base a nie byt ministrom a kazde rano vyvazat decka sluzobnym autom s ochrankou do skoly.
 
Hodnoť

bez

Nie je o com diskutovat, informacie o platoch a odmenach statnych uradnikov by mali byt verejnosti pristupne urcitou formou.
 

< 1 2

Najčítanejšie na SME