BRATISLAVA
Všetko o mojej matke - ARTkino/Za Zrkadlom, 20.01
Za plotom - DK Zrkadlový háj, 16.00
Na druhej strane - DK Dúbravka, 19.00
Proposition - Tatra, 16.00, 20.30; Istropolis Cinema Center, 19.20, 21.20
Volver - Tatra, 18.00; Palace/Aupark, 20.30
Vaterland - Lovecký denník - Kino Lúky, 19.30
Borat - Mladosť, 16.30, 20.00; Palace/Aupark, 15.10, 17.20, 19.30, 21.20; Istropolis Cinema Center, 14.20, 17.20, 21.30
Samaritánka - Mladosť, 18.00
Diabol nosí Pradu - FK Múzeum, 17.00, 19.00; Palace/Aupark, 12.30, 14.40, 19.20
Život je čudo - FK Charlie centrum, 17.15, 20.15
Kukuška - FK Charlie centrum, 18.00
Ďakujeme, že fajčíte - FK Charlie centrum, 18.15, 20.00; Palace/Aupark, 16.30, 18.30
Potomkovia ľudí - FK Charlie centrum, 18.30, 20.45
Oldboy - FK Charlie centrum, 20.30
Parfum: príbeh vraha - Palace/Aupark, 10.50, 14.10, 17.00, 19.00, 20.00, 21.50; Istropolis Cinema Center, 11.20, 14.10, 17.00, 18.20, 19.50, 21.10
Happy Feet - Palace/Aupark, 13.20, 15.20, 17.40
Flyboys - Rytieri nebies - Palace/Aupark, 10.30, 12.40, 15.30, 18.20, 19.40, 21.30; Istropolis Cinema Center, 12.30, 15.20, 18.00, 20.40
Dejá Vu - Palace/Aupark, 11.10, 12.20, 13.40, 14.50, 16.10, 17.30, 18.40, 20.20, 21.10; Istropolis Cinema Center, 11.00, 13.30, 16.00, 18.30, 21.00
Spláchnutý - Palace/Aupark, 12.50, 15.00, 17.00; Istropolis Cinema Center, 10.50, 12.50, 14.40, 16.30
Iluzionista - Palace/Aupark, 16.50, 21.40
Lovecká sezóna - Palace/Aupark, 14.00, 16.00; Istropolis Cinema Center, 11.50, 13.40, 15.30
Prázdniny - Palace/Aupark, 18.00, 21.00; Istropolis Cinema Center, 10.40, 13.10, 15.40, 18.10, 20.50
Asterix a Vikingovia - Palace/Aupark, 14.30
Dobrý ročník - Palace/Aupark, 20.40
Casino Royale - Palace/Aupark, 17.50, 20.50; Istropolis Cinema Center, 11.40, 16.10, 18.50
Na druhej strane - Palace/Aupark, 14.40
Eragon - Palace/Aupark, 15.50, 18.10; Istropolis Cinema Center, 11.10, 13.20, 15.30, 17.50, 20.10
PEZINOK
DK: o 17.00 a 19.00 h: Eragon
TRNAVA
Hviezda: o 13.30 a 15.30 h: Garfield 2, o 17.30 a 19.30 h: Potomkovia ľudí - SonycineMax: o 12.40, 15.30, 18.20 a 21.20 h: Parfum: príbeh vraha, o 12.50, 15.20, 17.50 a 20.20 h: Déjá vu, o 14.00, 16.00 a 18.00 h: Spláchnutý, o 19.50 h: Dom pri jazere
Orbis: o 18.00 h: Za plotom, o 20.00 h: Potomkovia ľudí - CineMax: o 12.10, 15.00, 17.50 a 20.40 h: Parfum: príbeh vraha, o 13.00, 15.30, 18.00 a 20.35 h: Déjá vu, o 13.30, 15.40 a 17.30 h: Lovecká sezóna, o 14.15, 18.40 a 20.30 h: Borat, o 16.00 a 19.30 h: Flyboys - Rytieri nebies
PARTIZÁNSKE
Panoramatické kino: o 17.00 h: Happy Feet, o 20.00 h: Zastaneš a neprežiješ
PIEŠŤANY
Fontána: o 17.00 a 20.00 h: Na druhej strane
Urpín: o 17.30 a 19.30 h: Ro(c)k podvraťákov
MARTIN
Strojár: o 17.30 a 20.00 h: Dobrý ročník
CineMax: o 12.10, 15.00, 17.50 a 20.40 h: Parfum. príbeh vraha, o 12.50, 15.20, 18.00 a 20.30 h: Déjá vu, o 13.30, 16.00, 18.10 a 20.20 h: Diabol nosí Pradu, o 14.00 a 15.40 h: Spláchnutý, o 17.30 a 20.10 h: Flyboys - Rytieri nebies
KOŠICE
Capitol: o 16.00 a 19.00 h: Parfum: príbeh vraha - Úsmev: o 16.00, 18.15 a 20.30 h: Déjá vu - Impulz: o 16.15 a 19.15 h: V pasci - Družba: o 17.00 a 19.00 h: Zastaneš a neprežiješ
POPRAD
CineMax: o 13.20, 15.30 a 17.40 h: Happy Feet, o 13.50, 16.00 a 19.50 h: Tajomstvo oceánu, o 14.10 a 18.20 h: Rozchod, o 16.20 a 20.30 h: Let's Dance, o 18.00 a 20.40 h: Prázdniny - Tatran: o 17.00 a 19.30 h: Flyboys - Rytieri nebies
ROŽŇAVA
Čas: o 16.00 h: No počkaj 1, o 18.00 h: Casino Royale
REVÚCA
Klub: o 19.30 h: Zapichni to!
SPIŠSKÁ NOVÁ VES
Mier: o 19.00 h: Borat
MICHALOVCE
Centrum: o 16.00 h: V tom dome straší, o 19.30 h: Dobrý ročník
PREŠOV
Panoráma: o 17.00 a 19.30 h: Prázdniny - Panorámka: o 17.15 a 19.15 h: Bublina - Klub: o 17.00 a 19.30 h: Casino Royale
SABINOV
Torysa: o 19.30 h: Volver
VRANOV NAD TOPĽOU
Mladosť: o 19.30 h: Eragon
HUMENNÉ
Fajn: o 15.00 a 17.00 h: Lovecká sezóna, o 19.30 h: Flyboys - Rytieri nebies