BRATISLAVA
Santa a Snehuliak 3D - Orange Imax, 14.00, 16.00
Mimozemšťania z hlbín 3D - Orange Imax, 15.00, 17.00
Polárny expres 3D - Orange Imax, 18.00
Space Station - Orange Imax, 20.00
Nascar 3D - Orange Imax, 21.00
Old Boy - Mladosť, 17.30, 20.00; FK Nostalgia, 18.30
Moje leto lásky - FK Nostalgia, 20.45
Nechoď klopať na dvere - Tatra, 20.30; Istropolis Cinema Center, 13.40, 21.05; Palace/Aupark, 18.30, 21.10
Narnia: Lev, šatník a čarodejnica - Istota, 17.00, 20.00; Istropolis Cinema Center, 13.00, 14.15, 15.45, 17.00, 18.30, 19.45; Palace/Aupark, 10.30, 12.10, 13.10, 15.00, 16.00, 17.50, 18.50, 20.30, 21.30 (SD); 13.30, 16.20 (orig.)
Intolerancia - FK Za zrkadlom, 18.01
Nočná hliadka - ARTkino/Za zrkadlom, 20.01
Kliatba bratov Grimmovcov - ARTkino/Lúky, 20.00; Multikino Metropolis, 16.55; Palace/Aupark, 19.10, 21.40
Fanny a Alexander - Charlie Centrum, 17.00
Otec na služobnej ceste - Charlie Centrum, 17.15
Exil - Charlie Centrum, 17.30
Krajina hojnosti - Charlie Centrum, 17.45, 20.15
Erazmus 2 alebo Priatelia sú späť - Charlie Centrum, 18.00, 20.30
Poviedky z kuchyne - Charlie Centrum, 19.45
Monty Python - Zmysel života - Charlie Centrum, 20.00
Elizabethtown - Istropolis Cinema Center, 16.10, 18.40; Palace/Aupark, 12.50, 15.30, 18.10, 20.50
King Kong - Istropolis Cinema Center, 13.15, 16.45, 20.15; Palace/Aupark, 13.40, 17.20, 21.00
Harry Potter a ohnivá čaša - Istropolis Cinema Center, 14.30, 16.30, 17.30, 19.30, 20.30; Palace/Aupark, 14.00, 15.40, 17.00, 20.00 (SD); 16.30, 19.40 (ST)
A čo ak je to pravda? - Istropolis Cinema Center, 15.00; Palace/Aupark, 17.30, 19.30
Noc s nabrúsenou britvou - Istropolis Cinema Center, 21.15
Kuriér 2 - Istropolis Cinema Center, 16.20, 20.45; Palace/Aupark, 14.40, 16.40, 18.40, 20.40
Pozná ju ako svoje boty - Istropolis Cinema Center, 13.50, 18.15; Palace/Aupark, 10.50, 19.20
Letový plán - Istropolis Cinema Center, 19.15, 21.20; Palace/Aupark, 19.00, 21.20
Udatné kuriatko - Istropolis Cinema Center, 13.05, 14.45; Palace/Aupark, 15.10, 17.10
Wallace a Gromit: Prekliatie králikodlaka - Palace/Aupark, 14.10, 16.10
Madagaskar - Palace/Aupark, 15.20
3:15 zomrieš - Palace/Aupark, 21.30
TRNAVA
Hviezda/FK: o 18.00 h: Môj učiteľ Ibrahim, o 20.00 h: Noc o zemi - SonycineMax: o 15.00, 18.00 a 21.00 h: Harry Potter a ohnivá čaša, o 15.40 a 18.10 h: Elizabethtown, o 15.50, 18.30 a 21.10 h: Narnia: Lev, šatník a čarodejnica, o 20.30 h: King Kong
Orbis: o 17.30 a 20.00 h: Narnia: Lev, šatník a čarodejnica
PARTIZÁNSKE
Panoramatické kino: o 18.00 h: King Kong
Urpín: o 17.00 a 19.30 h: Diabolská svokra - Korzo: o 17.15 a 20.00 h: Narnia: Lev, šatník a čarodejnica
Mier: o 16.30 a 19.30 h: Harry Potter a ohnivá čaša
KOŠICE
Capitol: o 16.00 a 18.45 h: Narnia: Lev, šatník a čarodejnica - Úsmev: o 16.00 a 19.30 h: King Kong - Impulz: o 16.15 a 19.15 h: Tanec v modrom pokušení - Družba: o 17.30 a 19.30 h: Lovci dinosaurov - Cinefil: o 19.19 h: Volám sa Joe
TREBIŠOV
Klub: o 19.0é h: Odtrhnutý z reťaze
PREŠOV
Panoráma: o 17.00 a 19.30 h: Pozná ju ako svoje topánky - Panorámka: o 17.15 a 19.15 h: Sklapni a pobozkaj ma - Klub: o 17.00 a 19.30 h: Narnia: Lev, šatník a čarodejnica
POPRAD
Tatran: o 17.00 a 19.30 h: Narnia: Lev, šatník a čarodejnica - Max: o 17.15 a 20.00 h: Harry Potter a ohnivá čaša, o 18.30 a 20.45 h: Elizabethtown
KEŽMAROK
Iskra: o 19.30 h: V moci diabla
LEVOČA
Úsmev: o 19.00 h: 3:15 zomrieš
TATRANSKÁ LOMNICA
Tatry: o 19.00 h: King Kong