Pondelok, 27. september, 2021 | Meniny má CypriánKrížovkyKrížovky

ŠPORT 2

SPARTAK TRNAVA: Pokračovať vo vysokej náročnosti

BILANCIA: 16 11 3 2 35:16 36

ŽREB - DOMA: Bardejov, Inter, Humenné. VONKU: Prešov, B. Bystrica, Prievidza. VÝSLEDKY V PRÍPRAVE: Levice 2:2, Nitra 2:0, Prešov 6:2, 1. FC Košice 4:4 - halový turnaj, Piešťany 1:2, Vrbové 3:0, Šaľa 1:3, Ostrava "B" 3:0, Vráble 3:0, Hlohovec 5:0, Rapid Bratislava 8:0, CS Heredia 1:0, LDA Alajuelense 1:2, AD Belen 0:2, Victoria Ceiba 1:1, Guatemala "A" 1:2, ŠKP Bratislava 3:0. PRIŠLI: Tibenský (Č. Budějovice - na hosťovanie), Filipko (z hosťovania v Gabčíkove), Soták (z hosťovania v Humennom), Papranec (z hosťovania v Piešťanoch), Hlaváč (z dorastu). ODIŠLI: Fulier (na hosťovanie v rámci ZVS, Ozeta Dukla Trenčín), Dohnálek (hosťovanie Vráble). KÁDER: Fišan, Filipko, Baláž - Pavlús, Hrabal, Karhan, Kapko, Fiľak, Tibenský, Čmilanský, Bališ, Simon, Gabriel, Kostka, Hlaváč, Rybnikár, Soták, Mačák, Ujlaky, Moravec, Formanko, Papranec, Radványi. CIEĽ: Boj o udržanie doterajšieho prvého miesta.

Skryť Vypnúť reklamu

HLAS TRÉNERA - KAROL PECZE: "Chceme pokračovať v atraktívnom spôsobe hry, ktorý láka diváka. Ak plánujeme zostať na terajšej pozícii, chce to v každom zápase hrať naplno, na sto percent. Myslím si, že sme schopní v našom doterajšom náročnom štandarde, vo vysokej akcelerácii, pokračovať."

ŠK SLOVAN BRATISLAVA: Obhájiť titul

BILANCIA: 16 10 5 1 40:10 35.

ŽREB JAR - DOMA: D. Streda, Prešov, B. Bystrica. VONKU: Bardejov, Inter, Humenné. VÝSLEDKY V PRÍPRAVE: Devín 3:0, Lamač 6:0, Vinohrady 6:2, Rapid 6:1, Martin 4:0, ŠKP 3:2, Petržalka 1:1, Devín 4:1, Trenčín 12:0, Drnovice 2:1, Levice 6:0, Piešťany 7:2, Žilina 1:3, Istebné 11:0. PRIŠLI: Nigro (z hosťovania v Prievidzi), Peškovič (Štúrovo), Čerňanský, Kravárik, Láclavík z dorastu. ODIŠLI: J. Molnár (ZVS Dukla B . Bystrica), Boskovič (? - hosťovanie v Prievidzi). KÁDER: L. Molnár, König, Peškovič - Pecko, Stúpala, Tittel, Kinder, Tomaschek, Juriga, Faktor, Rusnák, Demo, Nigro, Gomes, Sz. Németh, Mužlay, Slovák, Maixner, Čerňanský, Kravárik, Láclavík. CIEĽ: Obhájiť titul majstra Slovenska! Pre nás iný cieľ ani nemôže existovať. A hrať príťažlivý a kvalitný futbal.

Skryť Vypnúť reklamu

HLAS TRÉNERA - DUŠAN GALIS: "Mojím želaním je, aby sa hralo fair play, ako o tom teraz každý rozpráva. Aby sa jednoducho slová stali činmi, potom nemám obavy z ničoho. Z hľadiska Slovana by som chcel, aby sa nám vyhýbali zranenia a aby diváci začali chodiť na Tehelné pole v takom počte ako pred piatimi rokmi. Myslím si, že budú sa mať na čo pozerať, chlapci to svojimi trvale dobrými výkonmi potvrdzujú."

1. FC KOŠICE: Titul, alebo európsky pohár

BILANCIA: 16 11 0 5 35:22 33

ŽREB - DOMA: Prešov, B. Bystrica, Prievidza. VONKU: Inter, Humenné, Lokomotíva. VÝSLEDKY V PRÍPRAVE: Vranov 1:0, Michalovce 1:0, Dubová 6:0, Ružomberok 3:1, Humenné 1:3, BVSC Budapešť 1:0, Ličartovce 1:1, Gabčíkovo 1:0, Senec 3:0. PRIŠLI: Obšitník, Medveď (obaja z Interu), M. Sovič (Nitra), Lapšanský (B. Bystrica), Bordáš (hosťovanie z Lokomotívy), Schmucker (hosťovanie z Ostravy), Karásek (B. Bystrica), Ľalík (Bardejov), Goga (ŠKP Bratislava). ODIŠLI: Gostič (Inter), Weiss (Petržalka), Bugár (Ostrava), Pančík (hosťovanie v Ostrave), Čvirk, Cifranič (vojenčina v B. Bystrici), Mihálik (Lokomotíva), Diňa (hosťovanie v Lokomotíve), Ondruška (hosťovanie v B. Bystrici), Káľavský (hosťovanie D. Streda). KÁDER: Schmucker, Benko - Kozák, Kráľ, Labant, O. Daňko, Hornyák, Janočko, Zvara, Obšitník, Medveď, M. Sovič, Lapšanský, Bordáš, Semeník, Karásek, Ľalík, Goga. CIEĽ: Prebojovať sa do pohárovej Európy.

Skryť Vypnúť reklamu

HLAS TRÉNERA - JÁN KOZÁK: "Všetci tvrdia, že chceme získať len titul. Nepopieram, je to jeden z našich cieľov, ale ak sa to nepodarí v tejto sezóne, skúsime to nabudúce. Prebudovali sme káder. Je perspektívnejší ako ten predchádzajúci, a to je prvý signál k tomu, aby sme konečne pritiahli na štadión divákov vo väčšom počte, ako to bolo doteraz."

DUKLA BANSKÁ BYSTRICA: Ciele aj po oslabení rovnaké

BILANCIA: 16 8 4 4 24:17 28

ŽREB - DOMA: Prievidza, Trnava, Nitra. VONKU: Humenné, 1. FC Košice, Slovan. VÝSLEDKY V PRÍPRAVE: Trenčín 2:2, Zlín 3:2, Vráble 4:1, Levice 0:1, Liptovský Hrádok 7:0, D. Kubín 7:0, Bobrovec 3:1, Ružomberok 1:1, Dukla B. Bystrica B 9:1, Watenscheid 1:2 a 5:2, Oberhausen 3:4, Duisburg 1:1, Vác 2:1, Levice 1:0. PRIŠLI: Ondruška ( 1. FC Košice - hosťovanie), Jozef Molnár (Slovan Bratislava - hosťovanie), Helbich (ZVS), Miroslav Bažík (Podbrezová), Gunda (Sparta Praha - hosťovanie v rámci ZVS). ODIŠLI: Karásek, Schmucker (obaja 1. FC Košice), M. Sovič (Nitra), Lapšanský (1. FC Košice). KÁDER: Ondruška, Hanák - Tóth, Bochnovič, Ovad, Strelec, Zátek, Toman, Slobodník, Babnič, Poljovka, M. Daňko, Miroslav Bažík, Marek Bažík, Jozef Molnár, Helbich, Dikacz, Bartoš, Gunda, Greško. CIEĽ: Udržať sa v prvej šestke a prebojovať sa do PVP.

Skryť Vypnúť reklamu

HLAS TRÉNERA - JÁN ILAVSKÝ: " Napriek citeľným stratám - odchodom Schmuckera a Karáska do Košíc - zo svojich cieľov nezľavujeme. Chceme sa udržať v prvej šestke a najmä cez Slovenský pohár si prekliesniť cestu do pohárovej Európy. A to všetko by sme radi okorenili atraktívnym futbalom."

BSC JAS BARDEJOV: Udržať sa v elitnej šestke

BILANCIA: 16 9 1 6 22:17 28

ŽREB - DOMA: Slovan, D. Streda, Lokomotíva. VONKU: Trnava, Nitra, Prešov. VÝSLEDKY V PRÍPRAVE: Okoličné 6:1, L. Mikuláš 7:0, V. Kapušany 3:1, Debrecín "A" (prvá maďarská liga) 4:3, Jelšava 3:0, Ternopoľ 3:0, Hertník 8:2, Debrecín "B" 10:0, Hajduszoboszlóm 2:0, Hajdunánasz (oba druholigové tímy) 3:0, Stropkov 3:0, Bard. N. Ves 3:0, Senec 1:0, Kolbach (Rak.) 8:1, Torpedo Azarmat (Rusko) 0:1, Prievidza 2:0 a 1:1, Jelšava 3:0, Zalužice 2:1. PRIŠLI: Harčár a Stoják z hosťovania, J. Pavlík (Levice), Kofi (Benin). ODIŠLI: Ľalík (1. FC Košice), Kasana (Levice), Kavka (Trenčín). KÁDER: Hvozda, Ľ. Lukáč, Balasko - Šuchančok, Jurčák, Prúčný, Hrivňák, Stoják, Chrenko, Tyč, J. Lukáč, J. Daňko, Vilím, Urblík, Harčár, Zajac, Pavlík, čaká sa na uzdravenie Jacka i Futeja. CIEĽ: Udržať sa v šestici najlepších.

Skryť Vypnúť reklamu

HLAS TRÉNERA - JOZEF BUBENKO: "Diváci v Bardejove by si mali prísť na svoje a k tomu povedie len náročná cesta po tvrdej príprave v cieľavedomých výkonoch na ihrisku. Po prvých dvoch kolách, v Trnave a doma so Slovanom, sa ukáže, čo sme schopní dosiahnuť. Myslím si, že naše mužstvo si už môže klásť také ciele, ako je "pobyt" medzi najlepšími v závere súťaže."

TATRAN BUKÓZA PREŠOV: Návrat medzi najlepších

BILANCIA: 16 7 3 6 21:17 24

ŽREB - DOMA: Trnava, Nitra, Bardejov. VONKU: 1. FC Košice, Slovan, D. Streda. VÝSLEDKY V PRÍPRAVE: Rožňava 1:0, Humenné 2:0,

1.FC Košice "B" 2:1, Ománu "A" 1:0, Rapid Viedeň 2:0, Olympionici Ománu 0:1 a1:0, Omán "21" 1:0, Stropkov 2:0, Dubová 4:0. PRIŠLI: Al Hasan (Dawu FC z Ghany), Jantek (hosťovanie z Lokomotívy sa zmenilo na prestup), Ďorď (Michalovce), M. Petruš (zo ZVS v Trenčíne). ODIŠLI: Kentoš (Maccabi Haifa, Izrael), Leško (otvorené hosťovanie), Puhák (Trutnov). KÁDER: Seman, Jakubech, Vaško - Hluško, S. Varga, Gerich, M. Petruš, Špilár, Sečeň, J. Oršula, Dvorožňák, Höger, Chihuri, Ďorď, Jantek, Drobňák, Kočiš, Nenadič, Hajdučko, Kurek. Kocúrek bude odpočívať ešte asi dva mesiace, Skalka tri týždne. CIEĽ: Nestratiť kontakt so špičkou a po roku sa vrátiť medzi elitnú šestku.

Skryť Vypnúť reklamu

HLAS TRÉNERA - ANTON JÁNOŠ: "Rád by som oslávil svoje 38. narodeniny ziskom bodu s 1. FC Košice... Chceme ísť hore výkonostne, čím naznačujem, že aj účasť v prvej šestke by mala byť pre nás povinnosťou. Radi by sme miešali karty so Slovanom, Trnavou a 1. FC Košice. Len aby sa čím skôr vyčasilo, na lepších terénoch sa dá čakať lepší futbal."

CHEMLON HUMENNÉ: Udržať si terajšiu pozíciu

BILANCIA: 16 6 2 8 29:26 20

ŽREB - DOMA: B. Bystrica, 1. FC Košice, Slovan. VONKU: Lokomotíva, Prievidza, Trnava. VÝSLEDKY V PRÍPRAVE: CSK Kyjev 0:1 a 6:2, 1. FC Košice B 5:0, Prešov 0:2, Tarnopoľ 2:0, Trebišov 0:1, Poltava 3:0, Ličartovce 3:0, Lok. Košice 2:1, 1. FC Košice 3:1, Piešťany 3:0, Tarnowske Gory 8:0, Petržalka 0:0, Dubnica 3:0, Rovno 2:1, Dubová 2:2, Zakarpatia Užhorod 6:1, Niva Vinica 1:0, Šachťor Makajevka 1:0, Zalužice 8:0, Krompachy 3:0. PRIŠLI: Mati (Michalovce), Pilip (1. FC Košice). ODIŠLI: Micák (otvorené hosťovanie). KÁDER: Pilip, Kerekeš, Buček, Krapivkin - Dzúrik, Boljat, Sivý, Sciranka, Hanc, Maliňák, Krivjančin, Matta, J. Sovič, Súkenník, Valkučák, Tomovčík, Stachura, Prusák, Ľubarskij, Mati, Kiss, Kaleja, Vytykač. CIEĽ: Udržať si terajšiu pozíciu, pokúsiť sa o prienik do šestky, v každom prípade sa vyhnúť boju o baráž.

Skryť Vypnúť reklamu

HLAS TRÉNERA - ONDREJ DAŇKO: "V príprave sme zvládli všetko, čo sme si naplánovali, vrátane dostatočného počtu stretnutí. Káder je na 80 percent stabilizovaný, teraz sú na rade hráči. Máme dobré podmienky, dosť natrénované, dokonca aj vhodné vyžrebovanie, takže je tu šanca myslieť na prvú šestku. Prinajhoršom chceme pokračovať v jesenných výkonoch."

LOKOMOTÍVA KOŠICE: Pokojná jazda v strede tabuľky

BILANCIA: 16 6 0 10 18:23 18

ŽREB - DOMA: Humenné, Prievidza, 1. FC Košice. VONKU: Nitra, D. Streda, Bardejov. VÝSLEDKY V PRÍPRAVE: Lipany 3:0, Svit 1:1, Michalovce 8:0, Dubová 2:1, Rožňava 5:2, Humenné 1:2, Trebišov 0:5, Prešov B 2:1, 1. FC Košice B 1:0,Výber Racingu a Alechy (Libanon) 0:0, Výber Tamadonu a Hemennemu (Lib.) 2:1, Libanon "A" 1:3, Bourj (Lib.) 1:0. PRIŠLI: Mihálik, Korinek (1. FC Košice),˙Diňa (hosťovanie z 1. FC Košice), Kubičko (Svit), Poruba (Martin). ODIŠLI: Bordáš (hosťovanie v 1. FC Košice), F. Kunzo a Lelák (obaja do Svitu). KÁDER: Rodák, Bálint - Ištók, Urban, Ondrík, R. Kunzo, Š. Kiss, Korínek, Belanský, Matulaj, Šoltís, Šimčo, Popovec, Staš, Ungvölgyi, Onofrej, Lesniak, Mihálik, Polomský, Diňa, Poruba, Kubičko. CIEĽ: Vyhnúť sa poslednému miestu v tabuľke, ktoré znamená dva kvalifikačné zápasy s piatym mužstvom druhej ligy.

Skryť Vypnúť reklamu

HLAS TRÉNERA - PETER FECKO: "Kto by sa nechcel dostať do kvalitnejšej šestice? My tiež, ale je to už zrejme len úvaha v teoretickej rovine. Pokúsime sa o to a ak by to vyšlo, bol by to menší zázrak. Na jeseň sme mali nevyrovnané výkony, dúfam, že sa to opakovať nebude. Rozšírením kádra sa zlepšil prístup hráčov k svojim povinnostiam, čo je dobrá predzvesť pred jarou."

INTER BRATISLAVA: Prvotný cieľ - postup do lepšej šestky

BILANCIA: 16 5 3 8 22:30 18

ŽREB - DOMA: 1. FC Košice, Slovan, D. Streda. VONKU: Prievidza, Trnava, Nitra. VÝSLEDKY V PRÍPRAVE: Inter A - Inter B 7:2, Gabčíkovo 5:2, Svit 2:1, Kežmarok 6:0, Žilina 0:3, ŠKP 1:1, Devín 7:1, Gajary 16:0, Shoting club (Egypt) 2:0, Izmaila 4:0, Levice 0:1, Petržalka 0:0 a 4:0, Poštorná 6:3, Admira Wacker 1:1 a 0:2, Senica 11:1, St. Pölten 4:1. PRIŠLI: Gostič (1. FC Košice), Krett (Jelšava), Pinte (D. Streda). ODIŠLI: Rupec (hosťovanie v Drnoviciach), Obšitník, Medveď (obaja 1. FC Košice), Tomko (?, možno D. Streda), Greguška (D. Streda), Vašík (Petržalka), Gašparovič (hosťovanie ŠKP Bratislava). KÁDER: Hýll, Susko - V. Prokop, M. Kuna, Chvíla, Valachovič, Mráz, Gostič, Krett, Pinte, Kratochvíl, Luhový, Ševela, Malatinský, Solár, K. Schulz, Landerl, Kožuch, Dojčan, Czinege, M. Timko. CIEĽ: Postup do prvej šestky.

Skryť Vypnúť reklamu

HLAS TRÉNERA - JOZEF VALOVIČ: "V prestávke nastal v mužstve značný pohyb. Prípravu to však nijako nenarušilo. Skôr naopak. Kostra mužstva pre jar sa vykryštalizovala. Myslím si, že máme na to, aby sme podávali lepšie výkony ako na jeseň. Predovšetkým v útočnej činnosti. Som rád, že v tíme je tlačenica takmer na všetky posty. Najmä od skúsených hráčov typu Luhového, Malatinského, Chvílu očakávam, že sa presadia a ukážu správnu cestu svojim mladším spoluhráčom."

DAC DUNAJSKÁ STREDA: Neklesnúť nižšie ako na jeseň

BILANCIA: 16 5 1 10 23:40 16

ŽREB - DOMA: Nitra, Lokomotíva, Prešov. VONKU: Slovan, Bardejov, Inter. VÝSLEDKY V PRÍPRAVE: Štúrovo 6:0 a 2:0, Piešťany 1:2, Vrbové 7:1, Hurbanovo 6:1, Devín 3:0, Brno 0:3, Vác 0:1, Č. Budějovice 0:4, Dubnica 5:2, Svit 2:1, Nové Zámky 7:1, Gabčíkovo 4:0, Partizánske 5:0 a 5:2, Zlaté Klasy 10:1, R. Sobota 1:1. PRIŠLI: Chytil, Káľavský (1. FC Košice), Greguška (Inter Bratislava), R. Prokop (Petra Drnovice), čakalo sa na I. Schulcza a Tomka z Interu... ODIŠLI: Pinte (Inter), Fieber (Petržalka), Ürge (Púchov), Miklós (Devín), Blahušiak (Ružomberok), Gombos, Klempa, Gögh (Keszthelyi, II. maďarská liga), Balla (?), Čoknay (?, asi N. Zámky). KÁDER: Šanta, Cséfai - Trutz, Végh, Zsákovics, Rimanovský, Lérant, Bari, Méhes, Kianek, R. Pavlík, K. Németh, Balaška, M. Kráľ, Chytil, Greguška, R. Prokop, Káľavský. CIEĽ: Skončiť na jar do 9. miesta.

Skryť Vypnúť reklamu

HLAS TRÉNERA - JURAJ SZIKORA: "DAC má na viac, než ukázal na jeseň. Vtedy sme striedali lepšie výkony s horšími, forma mužstva nebola stabilizovaná. Verím, že príchodom skúsených hráčov sa zlepší organizácia hry v strede ihriska. Tam to škrípalo hádam najviac. Naša strata je značná, na postup do prvej šestky to už stačiť zrejme nebude. Preto sa vynasnažíme vybojovať si čo najlepšiu pozíciu pred nadstavbovou časťou."

FC NITRA: Ujsť z predposledného miesta

BILANCIA: 16 3 3 10 16:36 12

ŽREB - DOMA: Lokomotíva, Bardejov, Inter. VONKU: D. Streda, Prešov, Banská Bystrica. VÝSLEDKY V PRÍPRAVE: Levice 1:1, Trnava 0:2, B. Bystrica 2:2 - na halovom turnaji v Trnave, Martin 3:0, Dubnica 2:3, Petržalka 0:1, Č. Budějovice 1:0, ŠKP Bratislava 2:2, Zlín 1:1, Piešťany 3:0, Dózsa Újpest 1:0, Vráble 1:0, Štúrovo 6:0. PRIŠLI: Lörinczi a Petráni z hosťovania vo Vrábľoch. ODIŠLI: Maťo (hosťovanie Šaľa), Bédi (ZVS Trenčín), Vrábeľ (voľný hráč). KÁDER: Peško, Hrdina - Antalovič, Hipp, R. Hrnčár, E. Hrnčár, Kotula, J. Molnár, Šándor, Vlček, N. Hrnčár, Magdeme, Oremus, Ondrovič, Barborík, Petráni, Ševčík, Kánas, Kollár, Lörinczi, Prohászka, Špak. CIEĽ: Vzdialiť sa od posledného miesta, získať si naspäť priazeň náročných nitrianskych divákov.

Skryť Vypnúť reklamu

HLAS TRÉNERA - RASTISLAV VINCÚR: "Sústredili sme na zlepšenie herného prejavu a odstránenie jesenných chýb. V mužstve je pomerne dobrá konkurencia, hráči by sa mali zdravo pobiť o miesto v základnej zostave. Stabilizovala sa nám obrana, v ktorej je vzadu Hipp, pred ním Antalovič a Roman Hrnčár, z tohto základu by sme mohli vychádzať. Dobrý výsledok s Lokomotívou by mohol vniesť pohodu do mužstva a povzbudiť aj nové vedenie klubu."

FK PETRIMEX PRIEVIDZA: Záchrana v lige

BILANCIA: 16 1 3 12 10:41 6

ŽREB - DOMA: Inter, Humenné, Trnava. VONKU: B. Bystrica, Lok. Košice, 1. FC Košice. VÝSLEDKY V PRÍPRAVE: Svit 0:1, Ružomberok 1:2, Púchov 1:0 a 0:1, Vráble 2:1 a 2:0, Piešťany 2:0, Handlová 1:0, Ostrava 2:2, Uherské Hradiště 0:3, Zwettl 5:0, Neudorfer 1:0, Bobbingen 4:1, Bardejov 1:1 a 0:2, Kolbach 11:1, Schoenefeld 5:1, Piešťany 2:0, Senec 0:3, Martin 1:2. PRIŠLI: Hornák (Handlová), M. Oršula (Kladno), Majerník (Šúrovce), Ondráš (Kuřím), Galo (Bohemians Praha), Bendala (Divín pri Lučenci, pôvodom z Líbye), Boskovič (? - vybavuje sa hosťovanie zo Slovana),Homola, Baláž, Páleš, Belák (z dorastu). ODIŠLI: Lazorík (Island), Nigro (Slovan), Trungel a Heppner (Púchov), Németh (Žilina), Slaný (B. Štiavnica), Mikuš (Poštorná), Sluka, Šúšol (Rakúsko), Tarasov (Senec), Weber (voľný hráč). KÁDER: Gregor, Pročka - Ondráš, Halaška, Kitka, Hoksa, Holmík, Krauš, Hornák, Plevka, Majerník, Belák, Jakubis, Galo, Bendala, M. Oršula, Homola, Baláž, Páleš. CIEĽ: Zachrániť sa v prvej lige.

Skryť Vypnúť reklamu

HLAS TRÉNERA - ANTON DRAGÚŇ: "Nikdy som nezažil také zmeny v kádri ako teraz. Verím, že na jar budeme pohyblivejší, hoci menej skúsení. Naším cieľom bude zohrávať a budovať káder. Ak by sme sa nedostali z posledného miesta a potom nedokázali zdolať piate mužstvo z II. ligy, tak nemáme v najvyššej súťaži čo robiť."

Skryť Vypnúť reklamu

Inzercia - Tlačové správy

 1. Prehľad bratislavských komunít. Čo všetko sa dá robiť so susedmi
 2. Od legendárneho trhoviska po hanbu Bratislavy. Ako sa menilo Trnavské mýto?
 3. Prišli škrečky a Dedoles počíta tržby na desiatky miliónov
 4. 30 000 eur pre tých, ktorí chcú zlepšiť život vo svojej komunite
 5. Kuriéra nezastavili ani preteky. S dodávkou prešiel rely
 6. Potrebujeme poďakovať vzorom. Preto rozbiehame novú biznis cenu
 7. Varujú pred púštnymi búrkami v Dubaji
 8. Žabka rýchlo expanduje na západe Slovenska
 9. Divočina na ceste: ako postupovať, ak v noci zrazíte zviera?
 10. Maurícius vás nenechá chladnými. Za akými miestami sa vybrať?
 1. Žabka rýchlo expanduje na západe Slovenska
 2. Divočina na ceste: ako postupovať, ak v noci zrazíte zviera?
 3. 30 000 eur pre tých, ktorí chcú zlepšiť život vo svojej komunite
 4. Kuriéra nezastavili ani preteky. S dodávkou prešiel rely
 5. Termming vo Veľkých Kapušanoch modernizuje tepelné hospodárstvo
 6. Slováci prepadli SENCORMÁNII a hľadajú najstarší spotrebič
 7. Zateplenie šikmej strechy PUR penou či minerálnou vlnou?
 8. Samočistiace vypínače chránia pred infekciami
 9. Hobbymarket OBI predstavil nový koncept predajne v Michalovciach
 10. Aktuálne radarové a slovenské hlásenia v autokamere?
 1. Sledujte naživo pokusy so slovenskými výskumníkmi 7 054
 2. Ako môžu fajčiari pomôcť prírode? Úplne jednoducho 6 228
 3. Prišli škrečky a Dedoles počíta tržby na desiatky miliónov 4 660
 4. Maurícius vás nenechá chladnými. Za akými miestami sa vybrať? 4 620
 5. Zateplenie strechy PUR penou či minerálnou vlnou? 4 375
 6. Jablone prekonali očakávania. O bývanie v Bytči je veľký záujem 4 012
 7. Zodpovedné investovanie praje budúcnosti a je fér 3 493
 8. Slováci ochutnali vegánske bagety. Chutili im? 3 446
 9. Poznáte všetkých TOP 10 Bratislavy? 3 425
 10. Naša klimatická zmena: Návod ako pomôcť pri záchrane planéty 2 645
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Prezident Andrej Kiska.

Ukážka z knihy Andreja Kisku Prezident - Dvadsať dní na prežitie exkluzívne v denníku SME.


Andrej Kiska a 1 ďalší 8m
Kandidát SPD na kancelára Olaf Scholz.

Voľby v Nemecku sa skončili. Rozdiel medzi SPD a úniou CDU/CSU je tesný.


a 4 ďalší 16 h
Podávanie vakcín vo veľkokapacitnom očkovacom centre v Humennom.

Kedy sa už zbavíme celého tohto zlého sna?


Martin Pavelka 23. sep
Skryť Zatvoriť reklamu