BASKETBAL
I. liga muži - 22. kolo: 14.00: Štart Bratislava - BKP Banská Bystrica, 17.00: Žilina - Lučenec, Inter - Svit, 18.00: Pezinok - Trenčín, Košice - Prievidza, 18.45: Matador Bratislava - Handlová.
I. liga ženy - 19. kolo: 15.00: Lok. UK Bratislava - Prievidza, 16.00: VSS Lok. Košice - Sporiteľňa Bratislava, 17.00: Poprad - Cassovia Košice, Šamorín - Levice, Ružomberok - Slovan Bratislava.
DŽUDO
Bratislava: Veľká cena PS Bratislava: medzinárodná súťaž juniorov a junioriek (11.00 - hala Mladosť)
HÁDZANÁ
I. liga ženy - 17. kolo: 15.00: Inter Bratislava - Zlatná, 17.00: B. Bystrica - Štart, 17.30: Michalovce - Partizánske, 18.00: Nitra - Košice, Topoľníky - Prešov.
Bardejov: 17.00: Slovensko - Litva - medzištátne stretnutie mužov.
HOKEJ
Súťaž o postup do I. ligy - 6. kolo: 17.00: Trnava - Levoča, Turčianske Teplice - BEZ Bratislava, Dolný Kubín - Rožňava.
KARATE
Banská Bystrica: 11.00: Slovenský pohár, 3. kolo muži i ženy.
PRETLÁČANIE RUKOU
Bratislava (kino Istota): Slovenský pohár - 2. kolo. Finále o 15.00 (prihlásiť sa možno ešte i dnes v čase od 10.30 - 12.00).
STOLNÝ TENIS
Superliga muži - 19. kolo: 15.00: Sporiteľňa Bratislava - Ostrava, HIROCEM Malacky - Schwechat, Arttep PAP Topoľčany - Viedeň.
VODNÉ PÓLO
Košice: Slovenský pohár - 2. turnaj, 9.00: Košice - Topoľčany, 10.15: Slávia UK Bratislava - NCHZ Nováky, 18.00: Topoľčany - Nováky, 19.15: Košice - Bratislava.
VOLEJBAL
Interliga muži - 9. kolo: 18.00: Detva - Csepel Budapešť, VKP Bratislava - Szeged.
Interliga ženy - 9. kolo: 16.00: Žilina - Slávia UK Bratislava.
I. liga muži - 16. kolo: 16.00: VKP Bratislava B - Revúca, TU Košice - Prešov, Humenné - Nitra, Inter Bratislava - Púchov, 17.00: Ravijoma Bratislava - Dubová.
I. liga ženy - 14. kolo: 16.00: Doprastav Bratislava - Žiar nad Hronom, Nitra - Slávia UK B, Senica - Pezinok, Snina - Martin, 18.00: Žilina B - Trnava.
VZPIERANIE
Košice: Veľká cena Košíc, medzinárodný turnaj žiakov a dorastu: 10.30: dorastenky do 16 rokov, 17.45: medzištátne stretnutie dorastencov do 16 rokov SR - ČR - Maďarsko - Taliansko.
ZAJTRA
HÁDZANÁ
Bardejov: 10.30: Slovensko - Litva - 2. medzištátny zápas.
I. liga ženy - 17. kolo: 10.30: Duslo Šaľa - BCT Bratislava.
STOLNÝ TENIS
Superliga muži - 20. kolo: 10.00: Sporiteľňa - Frýdek-Místek, Topoľčany - Schwechat, Malacky - Viedeň.
VODNÉ PÓLO
Košice: Slovenský pohár, 2. turnaj, 9.00: Slávia UK - Topoľčany, 10.15: Nováky - Košice.
VOLEJBAL
Interliga muži - 9. kolo: 15.00: Detva - Szeged, VKP - Budapešť.
Autor: mk