Nedeľa, 26. september, 2021 | Meniny má EditaKrížovkyKrížovky

oddelenie kultúry pozýva 17. - 23. február 1996

DIVADLO

Opera a balet SND Bratislava (07/533 00 69, 533 30 83-6, kl. 284, ak nie je uvedené inak, všetky predstavenia sa začínajú o 19.00)

17., 22. Hoffmanove poviedky, 21. Karneval 23. Trubadúr

Divadlo P. O. Hviezdoslava Bratislava (Laurinská 20, ak nie je uvedené inak, všetky predstavenia sa začínajú o 19.00)

17. Sen noci svätojánskej, 18., 22. Višňový sad 20. Sluha dvoch pánov 21. Becket alebo Božia česť, 23. Čertice

Malá scéna Bratislava (Dostojevského rad 7, ak nie je uvedené inak, všetky predstavenia sa začínajú o 19.00)

Skryť Vypnúť reklamu

17. Pozor na Leona, 18., 22. Fernando Krapp, 20. Zadný vchod, 23. Zajac Zajac

Nová scéna Bratislava (Kollárovo nám. 20, 07/32 57 41, ak nie je uvedené inak, všetky predstavenia sa začínajú o 19.00)

17. Grand Hotel, 18. Gróf z Luxmeburgu, 19. Paganini, 20., 21., 22., 23. Jozef a jeho zázračný farebný plášť

Divadlo West Bratislava (Kolárska ulica)

19. Darček

Štúdio S Bratislava (Námestie 1. mája 5; tel. č.: 07/36 75 52, ak nie je uvedené inak, všetky predstavenia sa začínajú o 19.30)

17. Stalin, 18. Maliar izieb (16.00 a 19.30), 19. Jakub a jeho pán, 20. Čo dokáže ulica, 22. Terapie, 23. Cyrano

Astorka - Korzo `90 Bratislava (07/533 38 40, 53 20 93, ak nie je uvedené inak, všetky predstavenia sa začínajú o 19.30)

17., 18. Kabaret, 20. Kupec benátsky 22. Tartuffe

Skryť Vypnúť reklamu

Stoka Bratislava (Pribinova 1, 07/36 49 61, ak nie je uvedené inak, všetky predstavenia sa začínajú o 20.00)

20. Zasurmili surmity, 22. Len čajka..., 23. Ali ibn Rachid

Istropolis Bratislava (07/526 49 39)

17. Alibabky (15.00), Popoluška a myšky (15.30), 18. Bratislava hot serenaders (19.30), Kde bolo, tam bolo (15.30), 20. Repete, 21. Historky z Viedenského lesa, 22. Vietor v korunách Sasafrasu, Am a Ea, 23. Funny Fellows Old Time

Radošinské naivné divadlo Bratislava (07/526 49 39, ak nie je uvedené inak, všetky predstavenia sa začínajú o 19.00)

19. Delostrelci na mesiaci, 20. Vygumuj a napíš, 22., 23. Kino Pokrok (Žilina)

Štúdio Havran Bratislava (Klub Čierny Havran, Biela ulica 6)

18. H. Pinter: Správca (19.30)

Štátne bábkové divadlo Bratislava

Skryť Vypnúť reklamu

(07/32 36 68)

18., 19. Čarovná flauta, 20., 21., 22. Nápoj lásky, 23. O Gašparkovi

Dom kultúry Ružinov Bratislava (Ružinovská 28, 07/23 05 23)

Trnavské divadlo Trnava (0805/214 46, ak nie je uvedené inak, všetky predstavenia sa začínajú o 19.00)

19. Zimná rozprávka, 20. Hriech, 21. Klamár, 22. Tri sestry

Divadlo Andreja Bagara Nitra (087/248 87, 52 99 30, ak nie je uvedené inak, všetky predstavenia sa začínajú o 19.00)

17. Luskáčik (16.00), 20., 21. 23. Perinbaba, 17., 20., 21. 23. Mačacia hra

Bábkové divadlo Nitra (Ulica 7. pešieho pluku)

18. Malá morská panna, 20., 21., 22. Princezná Kukulienka, 23. Budkáčik a Dubkáčik, Faust

Divadlo SNP Martin (ak nie je uvedené inak, všetky predstavenia sa začínajú o 19.00)

17. Komédia o bohatci a Lazarovi, 22. Trasovisko nevinného, 23. Soľ nad zlato

Skryť Vypnúť reklamu

Kultúrny dom Šuňava

17. IV. ročník okresného festivalu Divadelná Šuňava 1996: Divadlo Commedia Poprad - Motýľ (14.00, 10,-, pre deti), Divadelný súbor Liptovská Teplička - Pytliakova žena (16.00, 10,-), Divadlo Saleziánsky noviciát Poprad-Veľká - Je to zvláštne (18.00, 10,-), 18. Divadelná Šuňava 1996: Divadlo ŽE-ČI! Poprad - Tieň ruže (14.30, 5,-, pre deti), Divadlo mladých Šuňava - Krvavá svadba (16.00, 10,-), Divadlo Commedia Poprad - Keď muži plačú (18.00, 15,-, nie je vhodné pre deti do 15 rokov), vyhlásenie výsledkov (20.00)

Divadlo J. G. Tajovského Zvolen (0855/217 81, 221 91, ak nie je uvedené inak, všetky predstavenia sa začínajú o 19.00)

20. Budkáčik a Dubkáčik, 22., 23. Kováči

Divadelná sála DK Rimavská Sobota

22. J. V. Schwartz: Zamatový hlas - Divadlo Pictus (premiéra, 19.00)

Skryť Vypnúť reklamu

Štátna opera Banská Bystrica (Národná 11)

17. La Traviata, 20. E. Onegin

Mestské divadlo Žilina (089/62 37 03)

17. Módna show, 20., 21. Pletky otecka a mamičky, 22., 23. Klauniáda

Divadlo Maják Žilina

18. Koza rohatá, 19. Vysockij, 22. Pomoc

Bábkové divadlo Žilina (089/62 03 15,

62 39 95)

18., 19. O Jánovi Hrachovi, 22. Sedem dwarfs, 23. Revue Ferri a Tony

Divadlo Jonáša Záborského Prešov (091/722 22 57 64, 73 39, ak nie je uvedené inak, všetky predstavenia sa začínajú o 19.00)

17., 18. Nabucco, 19. ... ergo, kladivko!, 20. Natierač, 21. Opera Mafiozo, 22. Na skle maľované, 23. Pokrvní bratia

DAD Prešov (091/ 72 32 61)

23. Krvavá svadba

Spišské divadlo Spišská Nová Ves (0965/42 24 29)

18., 23. Tom Sawyer

Divadlo Janka Borodáča Košice (Hlavná 1, 095/623 19 52, 622 12 33, ak nie je uvedené inak, všetky predstavenia sa začínajú o 19.00)

Skryť Vypnúť reklamu

18. O víle Radulienke, 20. Poľská krv, 21. Nabucco, 22. Žobrácka opera, 23. Nápoj lásky

Městské divadlo Brno

23. A. Laurents, L. Bernstein, S. Sondheim: West Side Story v réžii Stanislava Mošu a choreografii Vladimíra Kloubka - účinkujú: K. Hasprová, M. Sedláčková, A. Antalová, R. Vojtek, P. Gazdík, P. Jungmanová, J. Musilová a ďalší (v koprodukcii so Štátnou filharmóniou Brno, premiéra, 19.30)

FILM

Muriel sa vydáva (Austrália 1994, Gemini Film)

od 22. Muriel Heslopová je outsiderkou v zapadnutom kúpeľnom mestečku Porpoise Split, ktorého jedinými atrakciami sú nákupné stredisko, morské parky a obchodný dom Tupperware. Muriel žije vo vysnívanom svete piesní skupiny ABBA a obklopujúc sa svadobnými katalógmi čaká na princa z rozprávky, ktorý by ju vyslobodil zo spoločnosti tyranizujúceho otca, fádnych kamarátok a klaustrofobickej atmosféry malomestskej morálky. Pretože princ stále neprichádza, rozhodne sa vziať osud do vlastných rúk a vyrazí za žiarivými svetlami Sydney. V hlavnej úlohe Toni Colletová, známa z filmu Spotswood s Anthonym Hopkinsom, za ktorý dostala nomináciu na AFI Awards.

Skryť Vypnúť reklamu

Náhla smrť (USA 1995, Tatrafilm)

od 22. Jean-Claude van Damme zasahuje na Stanley Cupe!

Filmový klub Nostalgia Bratislava (Starohorská 2, budova stavebnej fakulty, 07/36 11 73, 18.00 a 20.30)

19. Nebo nad Berlínom (Nemecko/Francúzsko 1987, réžia Wim Wenders), 21. Konec starých časů (Československo 1989, Jiří Menzel, 15,-), 23. Tematický večer: Luchino Visconti/Helmut Berger - Súmrak bohov (Taliansko/Nemecko 1968), Rodinný portrét (Taliansko/Francúzsko 1974)

Kinosála SNG Bratislava (Riečna 1, 17.30, 5,-)

22. Ľalie poľné (E. Havetta 1972, úvod 15 minút pred projekciou: Zuzana Tatárová)

VÝSTAVY

Slovenská národná galéria Bratislava (Rázusovo nábrežie 2, Esterházyho palác - Námestie Ľ. Štúra 4)

do 25. Šesťdesiate roky v slovenskom výtvarnom umení

Skryť Vypnúť reklamu

stále expozície: Umenie Slovenska (Gotické umenie, Barokové umenie), Staré európske umenie zo zbierok SNG, Úžitkové umenie, dizajn a architektúra 1900-1995

Slovenské národné múzeum - Historické múzeum Bratislavský hrad

do 31. 5. K životnému jubileu Šarloty Kišovej - Ľudový odev a scéna (1. poschodie), Spomienky na remeslá, Biblia vo švédskom ľudovom maliarstve, Strieborný poklad Historického múzea, Historický nábytok, Hodiny zo zbierok HM SNM - suterén pod Čestným nádvorím, Kamenný svedok

Slovenské národné múzeum Bratislava (Vajanské nábrežie)

do 15. 3. Roman Vishniac - fotografie (1. poschodie), do 31. 3. Kultúra a náboženstvo starej Ameriky, do 15. 5. interaktívna výstava Schola ludus

Galéria mesta Bratislavy

Mirbachov palác Bratislava (Františkánske nám. 11, 07/533 15 56, denne okrem pondelka 10.00-17.00, prízemie)

Skryť Vypnúť reklamu

do 10. 3. Dušan Pončák - sochy, reliéfy, kresby

Mirbachov palác Bratislava (1. poschodie)

Stredoeurópske barokové maliarstvo, sochárstvo a grafika (stála expozícia)

Mirbachov palác (2. poschodie)

23. vernisáž retrospektívnej výstavy francúzskeho dizajnéra Martina Szekelyho (16.00)

Pálffyho palác Bratislava (Panská 19, 07/533 36 27, 1. poschodie)

Expozícia zakladateľskej generácie moderného slovenského maliarstva a sochárstva, Gotická tabuľová maľba a plastika (stála expozícia)

Pálffyho palác Bratislava (Galéria aktualít)

do 24. 3. Mária Filová - Metamorfózy

Pálffyho palác Bratislava (2. poschodie)

Stredoeurópske maliarstvo a sochárstvo 19. storočia

Pálffyho palác Bratislava (3. poschodie)

do 10. 3. Karol Barón - Parafrázy

Výstavná sieň Starej radnice Bratislava (Primaciálne námestie 3 - 1. poschodie)

Skryť Vypnúť reklamu

18. vernisáž výstavy Prix architecture Bretagne `94 - tvorba bretónskych architektov 1993-1994. (16.00)

Galéria Nova Bratislava (Baštová 2)

19. Jana Želibská - grafika šesťdesiate roky (18.00)

Galéria Medium pri VŠVU Bratislava (Hviezdoslavovo námestie 18)

do 16. 3. Výstava britskej výtvarníčky Anne Lydiat Soľ zeme

Galéria Ardan Bratislava (Lermontovova 14)

do 29. Eugénia Lehotská - Gobelíny (ut-so 16.00-19.00)

České centrum Bratislava (Nám. SNP 12)

do 22. Jan Meisner - Plagáty

Národné osvetové centrum Bratislava (Nám. SNP 12)

do 23. Trienále akvarelu (po-pi 10.00-17.00, so 9.00-13.00)

Galéria Michalský dvor Bratislava (Michalská ulica)

A1 - A. Kraščenič, P. Sceranka, J. Kelemen, J. Hlavatý

Maďarské kultúrne stredisko Bratislava (Somolického 1/a, 07/49 42 00)

Skryť Vypnúť reklamu

19. Predstavenie časopisu poézie Parnasszus a vernisáž výstavy (T. Diner, J. Eifert, T. Révész, E. Sántha - 16.30).

Bulharské kultúrne a informačné stredisko Bratislava (Panská 1)

Georgi Stoianov - maľba

Dom zahraničných Slovákov Bratislava (Štefánikova 25)

do 16. 3. Výstava Ján Husárik - 30. výročie tvorby (maľba a keramika)

Klub 22 Bratislava (Vavilovova 22, 07/84 47 89)

do 28. Egypt - krajina pyramíd

Galéria BIB Bratislava

do 3. 3. naKreslené, naPísané na Pamiatku - výstava Zuzky Rúfusovej z pamätníčka venovaného oteckovi a výtvarných prác jej kamarátov z Ústavu sociálnej starostlivosti pre mládež a dospelých na Javorinskej ulici v Bratislave

Dom umenia Bibiana Bratislava

do 24. 3. Začarovaný svet Táne Žitňanovej - výber z tvorby pre deti

Skryť Vypnúť reklamu

Múzeum židovskej kultúry na Slovensku Bratislava (Židovská 17)

do 29. Výstava obrazov Imra Weinera-Kráľa pod názvom Vagóny

Univerzitná knižnica Bratislava (Michalská 1)

do 28. Výstava kníh z Juhoafrickej republiky

Stará radnica Pezinok (Štefánikova 1)

Natália Murat-Oravcová: Môj New York - fotografie a kresby

Galéria J. Koniarka Trnava - Kopplov kaštieľ (Zelený kríček 3)

do 17. 3. Vladimír Preclík - kovové plastiky a kresby

Západoslovenské múzeum Trnava

do 31. 3. Kresba - študenti 1. ročníka Pedagogickej fakulty Trnavskej univerzity - ateliér akad. mal. Blažeja Baláža

Mestská knižnica Piešťany (Školská 19)

do 28. Knižnica pre všetkých - pri príležitosti 70. výročia knižnice

Nitrianska štátna galéria

do 24. Anthony Caro - Kaskády (výstava britského sochára)

Skryť Vypnúť reklamu

Nitrianske múzeum

do 29. Výstava členov Združenia kresťanských výtvarníkov svätého Lukáša pod názvom Duch obnovy

Galéria M. A. Bazovského Trenčín (hlavné výstavné priestory)

do 3. 3. Viktor Hulík - Hommage `a colštok; do 3. 3. Slovenská medaila `95

Oravská galéria Dolný Kubín (Župný dom)

do 29. Maliarske dielo Maxa Kurtha (Veľká výstavná sieň na 2. poschodí), Matúš Oľha - príbehy vo fotografii v rodine, v divadle

Galéria P. M. Bohúňa Liptovský Mikuláš (Veľká sieň)

do 31. 3. Laco Teren - výber z najnovšej tvorby

Galéria Klasik Žilina (Hurbanova 19)

do 29. Marcela a Viliam Loviškovci - sochy, Ján Raška - obrazy, pastely

Považská galérie umenia Žilina (Ul. M. R. Štefánika 2)

20. vernisáž výstavy významného predstaviteľa akčného a konceptuálneho umenia na Slovensku: Michal Kern/1938-1994 - in memoriam (17.00)

Skryť Vypnúť reklamu

Považské múzeum Žilina (Budatínsky zámok)

zbierka Drotárskeho remesla a umenia sa vrátila na svoje pôvodné miesto do Považského múzea (8.00-16.00)

Turčianska galéria Martin

do 15. 3. Biblické témy na grafických listoch zo 16.-18. storočia zo zbierok Galérie mesta Bratislavy, do 31. 3. Miroslav Cipár - výber z tvorby

Galéria Medium Ružomberok (Textilná 21)

do 29. Majstrovská trieda prof. W. Huttera z Vysokej školy výtvarných umení vo Viedni

Novohradská galéria Lučenec (Kubínyiho námestie 3)

do 15. 3. Shraga Weil - tridsať rokov grafiky

Múzeum moderného umenia rodiny Warholovcov Medzilaborce

Jozef Nový - Fotografie, do 25. Polstoročie maliarstva v zbierke Slovenskej sporiteľne (10.00-17.00 okrem pondelka)

Výstavná sieň MsKS Kežmarok

Skryť Vypnúť reklamu

do 1. 3. Ladislav Majoroši: Obrazy z roku 1995 - lyrická abstrakcia prevažne v technike olej a kombinovaná technika

Šarišská galéria Prešov (Hlavná 51)

do 10. 3. Alexy - Bazovský - Palugyay 1929 - 1937

Galéria J. Jakobyho Košice (Hlavná 27)

do 3. 3. Nikolaj Feďkovič - Labyrint sveta a raj srdca; do 10. 3. Juraj Daňo - výstava pri príležitosti životného jubilea umelca

Múzeum V. Löfflera Košice (Alžbetina 20)

do 25. Zbyněk Prokop - Medzistav 1990-1995

Vlastivedné múzeum Trebišov

do 25. Výber z maliarskej tvorby Štefana Hapáka pri príležitosti umelcových 75. narodenín

Rudolfinum Praha (vchod z Alšovho nábrežia)

do 25. David Rabinowitch - práce z rokov 1963-64

České múzeum výtvarných umení

Východoslovenská moderna 20. rokov - Apokalypsa XX (J. Jakoby, A. Jaszusch, K. Bauer, K. Sokol, E. Krón, J. Foltýn a ďalší)

Národní technické museum Praha

do 25. 3. Aleš Najbrt - grafický dizajn (práce z rokov 1991-1995)

Starý královský palác na Pražskom hrade

do 12. 5. Pohrebná výbava českého kráľa Rudolfa (Najstarší Habsburgovia na Pražskom hrade)

Dům fotografií Praha (Husova 23)

do 26. Dana Kyndrová - Rusové 1976-1991

Galeria MIRO Praha (Strahovské nádvoří 1/132, 02/53 68 68)

Výstava grafického diela Georgea Braqua (1882-1963)

LITERATÚRA

Múzeum moderného umenia rodiny Warholovcov (estrádna sála múzea - kinosála)

18. Hudobno-poetické pásmo Milan Rúfus - Modlitbičky, pripravilo Experimentálne centrum umeleckej výchovy Múzea moderného umenia rodiny Waholovcov

Chynorany

17.-18. Slovenský festival poézie Ponitrie Valentína Beniaka - venované 100. výročiu narodenia Jozefa Cígera Hronského

Matica slovenská Martin

22.-23. Vedecká konferencia a slávnostné podujatie venované Jozefovi Cígerovi Hronskému pri príležitosti 100. výročia narodenia spisovateľa (od 10.00)

DISKUSIA

Výstavná sieň SNG Bratislava (Vajanského nábrežie)

21. Odborná diskusia pri príležitosti výstavy Šesťdesiate roky v slovenskom výtvarnom umení (14.00)

KONCERTY

Koncertná sieň Slovenskej filharmónie Bratislava

17. Slovenská filharmónia, dirigent Mário Košík, husle Ewald Danel, moderátor Michal Dočolomanský - J. Sibelius: Symfónia č. 1 e mol op. 39, A. Dvořák: Mazurek pre husle a orchester e mol op. 49 (17.00), 21. Capella Istropolitana, umelecký vedúci Ewald Danel, tenor Guy de Mey, Joris van den Hauwe, Walter Boykens - klarinet / E. Suchoň: Serenáda op. 5 pre sláčikový orchester Notturno, W. A. Mozart: Ária Va dal furor portata KV 21, B. Marcello: Koncert pre hoboj a sláčikový orchester c mol, G. Rossini: Introdukcia, téma a variácie, J. van der Roost: Hommage a B. Britten pre sláčiky, 1. časť (pri príležitosti dňa belgickej televízie v STV, 19.30), 22. Slovenský komorný orchester, Slovenský filharmonický zbor, zbormajster a dirigent Ján Rozehnal, soprán Jana Pastorková, mezzosporán marta Beňačková, tenor Richard Sporka, bas Stanislav Beňačka - J. Novák: Exercitia Mythologica, J. B. Buly: Te Deum (19.30), 23. Slovenská filharmónia, dirigent Ewald Danel, bas Peter Mikuláš - S. Barber: Adagio, A. Dvořák: Biblické piesne op. 99, W. A. Mozart: Symfónia č. 41 C dur KV 551 "Jupiterská" (19.30)

Reštaurácia Vyšehrad Bratislava (Nám. SNP 12)

17. Večer autentického folklóru - folklórna skupina Važec (19.00)

České centrum Bratislava (Nám. SNP 12)

20. Literárno-hudobné pásmo Morava, láska moja - verše Jana Skácela a Oldřicha Mikuláška recituje Ladislav Lakomý z Mahenovej činohry Brno, klavírny sprievod Jiří Doležal (18.00), 21. Jazz Family: Jana Kocianová - spev, Rudolf Rokl - klavír, Antonín Gondolán - kontrabas, Jaromír Hnilička - trúbka, Jozef Dodo Šošoka - bicie (19.30)

Zichyho palác Bratislava

20. Ľudová hudba Miroslava Dudíka - program pri príležitosti stretnutia podnikateľov (18.30), 22. Josef Skořepa - husle, Zlatica Poulová - klavír, Brahms, Debussy, Dvořák, Suchoň (18.00)

Dom kultúry Dúbravka Bratislava

18. Celebrate before The Lord-Get a Life - rytmické skladby v štýle continentals (pop rock) s originálnymi brazílskymi tancami (16.00)

Reštaurácia Vyšehrad Bratislava (Nám. SNP 12)

17. Večer autentického folklóru - folklórna skupina Važec (19.00)

Liečebný dom Krym Trenčianske Teplice

20. Dámske komorné trio: Anna Izakovičová - flauta, Alena Vigašová - violončelo, Monika Chupáčová - klavír / Telemann, Bach, Rowley, Brahms, Mozart, Grieg, Dvořák, Schubert, Lennon-McCartney, Scoplin (19.00), 23. Večer slávnych operetných a muzikálových melódií: Elena Holičková - soprán, Jozef Ábel - tenor, Milan Dubovský - klavír, Ján Binder - sprievodné slovo (19.00)

Sála ZUŠ Prievidza

20. Bratislavské dychové trio: Jozef Ďurdina - hoboj, Gabriel Končer - klarinet, Jozef Rotter - fagot / Dušek, Mozart, Milhaud, Ibert, Dibák, Bazilevič (18.00)

Liečebný dom Mier Bojnice

19. Koncert pre tri cimbaly - klasika/folklór/evergreeny (19.30)

Liečebný dom Astória Bardejov

21. Bratislavské dychové trio: Jozef Ďurdina - hoboj, Gabriel Končer - klarinet, Jozef Rotter - fagot / Dušek, Mozart, Milhaud, Ibert, Dibák, Bazilevič (19.30)

Dom umenia Fatra Žilina

22. Štátny komorný orchester Žilina, dirigent Heinz Prammer - Mozart, Wagner, Regberg (19.30)

Spoločenská sála Kriváň Vrútky

20. Jana Kočanová - soprán, Ivan Ožvát - tenor, Mikuláš Doboš - basbarytón, Daniel Buranovský - klavír (19.00)

Filharmonie Bohuslava Martinů Zlín

22. Dalibor Karvay - husle / J. Haydn: Koncert G dur (v rámci Talentina `96, 19.30)

Slovenský inštitút Praha (Purkyňova 4, 02/29 09 93)

20. Komorný koncert venovaný Roku slovenskej hudby: Zlatica Poulová - klavír, Josef Skořepa - husle, Suchoň, Cikker, Dvořák (koncertná sála, 18.00)

Skryť Vypnúť reklamu

Inzercia - Tlačové správy

  1. Maurícius vás nenechá chladnými. Za akými miestami sa vybrať?
  2. Jablone prekonali očakávania. O bývanie v Bytči je veľký záujem
  3. Ako môžu fajčiari pomôcť prírode? Úplne jednoducho
  4. Znalec slovenského brandy
  5. Poznáte všetkých TOP 10 Bratislavy?
  6. Naša klimatická zmena: Návod ako pomôcť pri záchrane planéty
  7. Školy sa znova môžu zapojiť do zberu starých mobilov
  8. Sledujte naživo pokusy so slovenskými výskumníkmi
  9. Slováci ochutnali vegánske bagety. Chutili im?
  10. Sedemnásť slovenských hotelov na septembrový last minute výlet
  1. Samočistiace vypínače chránia pred infekciami
  2. Ako zvýšiť produktivitu vašej prevádzky?
  3. Hobbymarket OBI predstavil nový koncept predajne v Michalovciach
  4. Aktuálne radarové a slovenské hlásenia v autokamere?
  5. Tesco announces net-zero target of 2035 for its operations
  6. Granátové jablko prekvapí vás chuťou i aktívnymi látkami
  7. Lekárska prehliadka pre cudzincov je v Nitre, aj bez objednania
  8. Tento výťah si poradí aj s tým najužším schodiskom
  9. Rozšírená realita a ovládanie na diaľku
  10. Maurícius vás nenechá chladnými. Za akými miestami sa vybrať?
  1. Sledujte naživo pokusy so slovenskými výskumníkmi 6 897
  2. Ako môžu fajčiari pomôcť prírode? Úplne jednoducho 5 704
  3. Prišli škrečky a Dedoles počíta tržby na desiatky miliónov 4 585
  4. Sedemnásť slovenských hotelov na septembrový last minute výlet 4 246
  5. Zateplenie strechy PUR penou či minerálnou vlnou? 3 722
  6. Zodpovedné investovanie praje budúcnosti a je fér 3 506
  7. Maurícius vás nenechá chladnými. Za akými miestami sa vybrať? 3 495
  8. Slováci ochutnali vegánske bagety. Chutili im? 3 343
  9. Jablone prekonali očakávania. O bývanie v Bytči je veľký záujem 3 057
  10. Zateplenie šikmej strechy PUR penou či minerálnou vlnou? 2 876
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Zatvoriť reklamu