BASKETBAL
I. liga - ženy, 17. kolo: Filozof Šamorín - Cassovia Košice (17), Spartak SAM Myjava - Palimpex Prievidza (17), VSS Lok. Košice - Slovan Bratislava (17), Sporiteľňa Bratislava - UMB Banská Bystrica (15).
HÁDZANÁ
I. liga - muži, 13. kolo: Lokomotíva Trnava - PPS Detva (18), MHC Bardejov - ŠKP Bratislava (17), Sparta Považská Bystrica - VSŽ Košice (17), Agro Topoľčany - Tatran Prešov (17).
I. liga - ženy, 13. kolo: Zekon Michalovce - IS Košice (17.30), ZVT Banská Bystrica - Plastika Nitra (17), Družstevník Topoľníky - Dunaj Zlatná (18), ZVL Prešov - Jaspol Partizánske (18), Štart Bratislava - BCT Bratislava (18).
HOKEJ
Kvalifikácia o postup do I. ligy, 4. kolo (17): Agro Levoča - BEZ Bratislava, Apex Rožňava - Spartak Univerzita Trnava, OFZ Dolný Kubín-Pucov - Medokýš Turčianske Teplice.
LYŽOVANIE
Kremnica: Biela stopa SNP - slávnostné otvorenie (17).
Vrátna dolina - Paseky: Medzinárodné M SR telesne a zrakovo postihnutých športovcov - super-G (10.30).
SÁLOVÝ FUTBAL
Malacky: Superpohár `95: PD Senica - Perpetuum Bratislava (14).
ŠERM
Bratislava (ŠH Mladosť): VC Slovenska v korde žien, súčasť SP - eliminácie (14 - 19).
VODNÉ PÓLO
Košice: SR - Poľsko (18) - medzištátne stretnutie kadetov.
VOLEJBAL
I. liga - muži, 14. kolo (16): TU Košice - Magnezit Jelšava, Inter Bratislava - ZPA Prešov, Matador Púchov - Slávia VŠP Nitra, VKP Bratislava B - Ravijoma Bratislava (17), Chemes Humenné - Petrochema Dubová (17).
I. liga - ženy, 12. kolo (16): VTC Pezinok - Váhostav Martin (15), Doprastav Bratislava - S.P.A.S.A. Žilina B, Pedagóg Nitra - Strojal Žiar n. Hronom, SV Snina - Spartak Trnava, SH Senica - Slávia UK Bratislava B.
ZIMNÝ ORIENTAČNÝ BEH
Tajov: MSJ - štafety juniorov a junioriek (10).
Tajov: Alpský pohár (všetky kategórie) - štafety (12).
ZAJTRA
BASKETBAL
I. liga - ženy, 17. kolo: SIPOX Ružomberok - BK Levice (11).
Bratislava: SR - Slovinsko - medzištátne stretnutie kadetov.
HÁDZANÁ
I. liga - muži, 13.kolo: MTJ Piešťany - DAC Dunajská Streda (11).
I. liga - ženy, 13. kolo: Duslo Šaľa - Inter Bratislava (10.30).
LYŽOVANIE
Skalka: 23. ročník Bielej stopy SNP - štart hlavných pretekov (9.30).
ŠERM
Bratislava: VC Slovenska v korde žien (ŠH Mladosť) - eliminácie (9), (Istropolis) - finále (15).
VODNÉ PÓLO
Košice: SR - Poľsko (9.30) - medzištátne stretnutie kadetov.
Autor: sv