Sobota, 25. september, 2021 | Meniny má VladislavKrížovkyKrížovky

ODDELENIE KULTÚRY POZÝVA 3.-9. február 1996

DIVADLO

Opera a balet SND Bratislava (07/533 00 69, 533 30 83-6, kl. 284, ak nie je uvedené inak, všetky predstavenia sa začínajú o 19.00)

3. Don Quiotte, 5. Sila osudu, 6. Bohéma, 7. Labutie jazero

Divadlo P. O. Hviezdoslava Bratislava (Laurinská 20, ak nie je uvedené inak, všetky predstavenia sa začínajú o 19.00)

3. Chrobák v hlave, 4. Jazmínko v krajine klamárov (11.00 a 15.30), 6.Tance na sklonku leta, 7. Chrobák v hlave

Malá scéna Bratislava (Dostojevského rad 7, ak nie je uvedené inak, všetky predstavenia sa začínajú o 19.00)

Skryť Vypnúť reklamu

3. Fernando Krapp, 4. Zadný vchod, 6. Zajac Zajac, 7. Každý má svoju pravdu

Nová scéna Bratislava (Kollárovo nám. 20, 07/32 57 41, ak nie je uvedené inak, všetky predstavenia sa začínajú o 19.00)

3., 4. Jozef a jeho farebný plášť, 5. Paganini, 6. Kráľ Ján, 7.-9. Evanjelium o Márii

Štúdio S Bratislava (Námestie 1. mája 5; 07/

/367 552, ak nie je uvedené inak, všetky predstavenia sa začínajú o 19.30)

3. Lord Norton a jeho sluha James (17.00 a 19.30), 5. Maliar izieb, 7. O škodlivosti tabaku, 8. Jakub a jeho pán, 9. Cyrano

Astorka - Korzo `90 Bratislava (07/533 38 40, 53 20 93, ak nie je uvedené inak, všetky predstavenia sa začínajú o 19.30)

6. Kupec benátsky, 7. Macocha

Stoka Bratislava (Pribinova 1, 07/36 49 61, ak nie je uvedené inak, všetky predstavenia sa začínajú o 20.00)

Skryť Vypnúť reklamu

2. Nox, 6. Eo ipso, 8., 9. Komora

Istropolis Bratislava (07/526 49 39)

4. Ako rozosmiať princeznú (10.00 a 15.00), Snehulienka a trpaslíci (15.30), 5. Apropo plus (19.00), 9.˙Labutie piesne (Hammel, Varga - 19.00)

Radošinské naivné divadlo Bratislava (07/

/526 49 39, ak nie je uvedené inak, všetky predstavenia sa začínajú o 19.00)

5., 6. Hostinec Grand

GUnaGU Bratislava (Klub Čierny havran, Biela ulica 6)

4. Správca 5., 6. Barbarela (19.30)

Trnavské divadlo Trnava (0805/214 46, ak nie je uvedené inak, všetky predstavenia sa začínajú o 19.00)

5. Zimná rozprávka (10.00 a 14.00), 7. Hriech (10.00), 8. Pygmalion (DAB), 9. Balet - tanec - balet (9.00 a 11.00)

Divadlo Andreja Bagara Nitra (087/248 87,

52 99 30, ak nie je uvedené inak, všetky predstavenia sa začínajú o 19.00)

Skryť Vypnúť reklamu

3. Pekár, pekárka a ich učeň, 5., 7. Pacho sa vracia, 8. Klamár (Trnavské divadlo), 9. Mária Stuartová

Bábkové divadlo Nitra (Ulica 7. pešieho pluku)

4. Poklad baby Mračenice (15.00), 6.-8. Piráti (9.30), 9. Strach má veľké oči (9.00 a 17.00)

Divadelná sála Domu kultúry Rimavská Sobota

6. Divadelný súbor Had z Hrnčiarskej Vsi: Človečina (19.00, 10,-)

Divadlo SNP Martin (ak nie je uvedené inak, všetky predstavenia sa začínajú o 19.00)

3., 5., 6., 7., 9. "... príď kráľovstvo Tvoje..." 8. Komédia o bohatci a Lazarovi

Divadlo J. G. Tajovského Zvolen (0855/217 81, 221 91, ak nie je uvedené inak, všetky predstavenia sa začínajú o 19.00)

5. Slovenská rapsódia, 6. Inkognito, 7. Mníška, 8. Mníška (Brezno)

Štátna opera Banská Bystrica (Národná 11)

Skryť Vypnúť reklamu

3. Veselé paničky windsorské (18.30), 6. Nápoj lásky (18.30), 10. Luisa Miller (18.30)

Mestské divadlo Žilina (089/62 37 03)

4. Ťuki, ťuki na hlavu (16.00), 6., 7. Ostrov svätcov, 8., 9. Klauniáda (10.00)

Bábkové divadlo Žilina (089/62 03 15, 62 39 95)

4. Revue Ferri a Tony (14.30), 8., 9. O zvedavom sloníkovi (9.00 a 10.30)

Divadlo Jonáša Záborského Prešov (091/722 22, 57 64, 73 39, ak nie je uvedené inak, všetky predstavenia sa začínajú o 19.00)

4. Natierač

Divadlo Andreja Duchnoviča Prešov (091/723261)

3. Mam a klam

Spišské divadlo (0965/422429)

6 . Rum (19.00), 8. Emigranti (10.00 a 19.00)

Divadlo Janka Borodáča Košice (Hlavná 1, 095/623 19 52, 622 12 33, ak nie je uvedené inak, všetky predstavenia sa začínajú o 19.00)

3., 6. Aida, 4. Dobrodružstvá smelého zajka (14.30), Všetko je v záhrade, 6. Popoluška, 7. Cyrano z predmestia (11.00), Poľská krv, 8. Ženy na krku, Vlk a sedem kozliatok (10.00), 9. Ženy na krku (10.00)

Skryť Vypnúť reklamu

FILM

Až si vydýchnem (USA 1995, Tatrafilm)

Whitney Houstonová druhá zľava, tretia zľava Angela Bassettová. FOTO - CINEMA

Režijný debut Foresta Whitakera o štyroch čiernych Američankách, ktoré hľadajú toho pravého. Hrajú Whitney Houstonová (Bodyguard) i Angela Bassettová (Tina Turner).

Ace Ventura: Keď príroda volá... (USA 1995, Gemini Film)

Jim Carrey ako Ace Ventura.

FOTO - GEMINI FILM

8. Zvierací detektív Jim Carrey s nekonvenčným účesom a úplne nekonvenčnými pohybmi sa vracia. Najnovšie dobrodružstvá ho zavedú na strmé štíty Himalájí a do africkej divočiny.

Desperado (USA 1995, Saturn)

Salma Hayeková (Carolina) a Antonio Banderas (Mariachi). FOTO - CINEMA

8. Puzdro na gitaru má plné zbraní a jeho srdce prahne po pomste. Vo fantastickej komédii si Antonio Banderas vybavuje účty s narkomafiou. Nenechajte si ujsť! Tip SME č. 1.

Skryť Vypnúť reklamu

Filmový klub Nostalgia Bratislava (Starohorská 2, budova stavebnej fakulty, 07/36 11 73, 18.00 a 20.30)

5. Stav vecí (Nemecko/Portugalsko/USA 1982, réžia Wim Wenders, 15,-), 7. Čas nostalgie (Francúzsko 1990, Bertrand Tavernier, 15,-), 9. Frankenstein (USA 1994, Kenneth Brannagh, 20,-)

Kinosála SNG Bratislava (Riečna 1, 17.30, 5,-)

8. Vtáčkovia, siroty a blázni (J. Jakubisko 1969, úvod 15 minút pred projekciou: Peter Dubecký)

VÝSTAVY

Slovenská národná galéria Bratislava (Rázusovo nábrežie 2, Esterházyho palác - Námestie Ľ. Štúra 4)

do 25. Šesťdesiate roky v slovenskom výtvarnom umení

stále expozície: Umenie Slovenska (Gotické umenie, Barokové umenie), Staré európske umenie zo zbierok SNG, Úžitkové umenie, dizajn a architektúra 1900-1995

Slovenské národné múzeum - Historické múzeum Bratislavský hrad

Skryť Vypnúť reklamu

K životnému jubileu Šarloty Kišovej - Ľudový odev a scéna (1. poschodie), Spomienky na remeslá, Biblia vo švédskom ľudovom maliarstve, Strieborný poklad Historického múzea, Historický nábytok, Hodiny zo zbierok HM SNM - suterén pod Čestným nádvorím, Kamenný svedok

Slovenské národné múzeum Bratislava (Vajanského nábrežie)

Roman Vishniak - fotografie (1. poschodie); interaktívna výstava Schola ludus, Kultúra a náboženstvo predkolumbovskej Mezoameriky

Galéria mesta Bratislavy

Mirbachov palác Bratislava (Františkánske nám. 11, 07/533 15 56, denne okrem pondelka 10.00-17.00, prízemie)

do 10. 3. Dušan Pončák - sochy, reliéfy, kresby

Mirbachov palác Bratislava (1. poschodie)

Stredoeurópske barokové maliarstvo, sochárstvo a grafika (stála expozícia)

Skryť Vypnúť reklamu

Mirbachov palác (2. poschodie)

do 11. Rozpamätávanie 6 - Slovenské výtvarné umenie 1970-1974

Pálffyho palác Bratislava (Panská 19, 07/

/533 36 27, 1. poschodie)

Expozícia zakladateľskej generácie moderného slovenského maliarstva a sochárstva, Gotická tabuľová maľba a plastika (stála expozícia)

Pálffyho palác Bratislava (Galéria aktualít)

7. Mária Filová - Metamorfózy (vernisáž 16.00, do 24. 3.)

Pálffyho palác Bratislava (2. poschodie)

Stredoeurópske maliarstvo a sochárstvo 19. storočia

do 4. Vladimír Preclík - Kovová plastika (Galéria aktualít)

Pálffyho palác Bratislava (3. poschodie)

do 10. 3. Karol Barón - Parafrázy

Galéria Nova Bratislava (Baštová 2)

do 18. Rudolf Fila: Objekty - šesťdesiate roky

Galéria Ardan Bratislava (Lermontovova 14)

Skryť Vypnúť reklamu

do 29. Eugénia Lehotská - Gobelíny (ut-so 16.00-19.00)

Národné osvetové centrum Bratislava (Nám. SNP 12)

do 23. Trienále akvarelu (po-pi 10.00-17.00, so 9.00-13.00)

Galéria Medium pri VŠVU Bratislava (Hviezdoslavovo námestie 18)

do 3. Výstava študentov ateliéru prof. J. Jankoviča: Socha v galérii (K. Lunterová, P. Machata, E. Masaryková, M. Partlová, I. Patúc)

Digital Equipment Bratislava (Miletičova 23, 6. poschodie)

do 15. Svetozár Ilavský - výber z tvorby 1990-1995

Umelecká beseda slovenská Bratislava (Dostojevského rad 2)

do 15. Salón `96 - predajná výstava 75 výtvarníkov združených v Spoločnosti voľných výtvarných umelcov

Dom kultúry Ovsište Bratislava

do 11. Josef Grázel - Necrophilia (14.00-18.00)

Maďarské kultúrne stredisko Bratislava (Somolického 1/a, 07/49 42 00)

Skryť Vypnúť reklamu

Slovenskí maliari z Békešskej Čaby

Bulharské kultúrne a informačné stredisko Bratislava (Panská 1)

Georgi Stoianov - maľba

Klub 22 Bratislava (Vavilovova 22, 07/84 47 89)

8. Egypt - krajina pyramíd (18.00 vernisáž, do 28. 2.)

Galéria BIB Bratislava

do 3. 3. na Kreslené, naPísané na Pamiatku - výstava Zuzky Rúfusovej z pamätníčka venovaného oteckovi a výtvarných prác jej kamarátov z Ústavu sociálnej starostlivosti pre mládež a dospelých na Javorinskej ulici v Bratislave

Dom umenia Bibiana Bratislava

od 6. Začarovaný svet Táne Žitňanovej - výber z tvorby pre deti (do 24. 3.)

Múzeum židovskej kultúry na Slovensku Bratislava (Židovská 17)

do 29. Výstava obrazov Imra Weinera-Kráľa Vagóny

Stará radnica Pezinok (Štefánikova 1)

Natália Murat-Oravcová: Môj New York - fotografie a kresby

Skryť Vypnúť reklamu

SNG - Vermesova vila Dunajská Streda (Gorkého 2)

Veronika Rónaiová: Re-interpretácie - v autorskej koncepcii Z. Rusinovej

Mestská knižnica Piešťany (Školská 19)

do 28. Knižnica pre všetkých - pri príležitosti 70. výročia knižnice

Galéria Jána Koniarka - Kopplov kaštieľ (Zelený kríček 3) a Synagóga Trnava (Halenárska ulica)

do 10. Interakcie (B. Baláž, A. Čierny, P. Kalmus, P. Rónai, J. Želibská, C. Bonomi, A. Galbiati, A. Riello, V. Tedeschi, N. Zoppis)

Nitrianske múzeum

do 29. Výstava členov Združenia kresťanských výtvarníkov svätého Lukáša pod názvom Duch obnovy

Galéria M. A. Bazovského Trenčín (hlavné výstavné priestory)

do 3.3. Viktor Hulík - Hommage `a colštok, Slovenská medaila `95

Slovenská národná galéria Zvolen (zámok, II. poschodie)

Skryť Vypnúť reklamu

Talianska grafika 16.-18. storočia zo zbierok SNG; Vladimír Môťovský - sochy, kresby

Novohradská galéria Lučenec (Kubínyho námestie 3)

do 8. Design - Akadémia 1996, z prác poslucháčov vysokých škôl

Výstavná sieň MsKS Kežmarok

od 5. Ladislav Majoroši: Obrazy z roku 1995 - lyrická abstrakcia prevažne v technike olej a kombinovaná technika (do 1. 3.)

Dom kultúry Rimavská Sobota

do 14. Edo Pauly - Noc a tiene

Oravská galéria Dolný Kubín (Župný dom)

do 29. Maliarske dielo Maxa Kurtha (Veľká výstavná sieň na 2. poschodí), Matúš Oľha - príbehy vo fotografii v rodine, v divadle

Galéria P. M. Bohúňa Liptovský Mikuláš (Malá sieň)

do 4. Oľga Bajusová - ilustrácie pre deti

Galéria Klasik Žilina (Hurbanova 19)

do 25. Marcela a Viliam Loviškovci - sochy, Ján Raška - obrazy, pastely

Skryť Vypnúť reklamu

Považská galérie umenia Žilina (Ul. M. R. Štefánika 2)

do 11. Sen o múzeu? (slovenské umenie 90. rokov) - kolektívna výstava 16 umelcov (J. Bartusz, R. Sikora, J. Koller, P. Rónai, I. Csudai, J. Želibská, M. Kern, D. Tóth, P. Meluzin, R. Ondák, K. Pichler, I. Németh, B. Ondreička, D. Lehocká, P. Nováková-Ondreičková, L. Teren)

Galéria Ľudovíta Fullu Ružomberok

do 4. Marcel Dúbravec - Bol dobrý rok (pastely, akvarely, grafika)

Štátna galéria Banská Bystrica (Námestie Š. Moyzesa 25)

Medzinárodné trienále drevorezu a drevorytu 1995

Šarišské múzeum Bardejov (Radničné námestie 13)

do 10. De profundis `96 (P. Tarasovič, J. Boža, J. Ondo)

Múzeum moderného umenia rodiny Warholovcov Medzilaborce

Jozef Nový - Fotografie, do 25. Polstoročie maliarstva v zbierke Slovenskej sporiteľne (10.00-17.00 okrem pondelka)

Skryť Vypnúť reklamu

Šarišská galéria Prešov (Hlavná 53)

do 4. Šesť súčasných slovenských grafikov (V. Gažovič, D. Kállay, P. Kľúčik, R. Brun, A. Brunovský, R. Jančovič)

Šarišská galéria Prešov (Hlavná 51)

do 4. Juraj Daňo - výstava k maliarovmu jubileu (75 rokov)

Galéria J. Jakobyho Košice - Salón Rembrandt (Alžbetina 22)

do 11. Marcel Strýko - obrazy (1972-1989)

Múzeum V. Löfflera Košice (Alžbetina 20)

Zbyněk Prokop: Medzistav 1990-1995, do 10. XX. výstava umeleckej fotografie Zväzu slovenských fotografov

Vlastivedné múzeum Trebišov

do 25. Výber z maliarskej tvorby Štefana Hapáka, pri príležitosti umelcových 75. narodenín

Rudolfinum Praha (vchod z Alšovho nábrežia)

do 25. David Rabinowitch - práce z rokov 1963-64

Národní technické museum Praha

do 25. 3. Aleš Najbrt - grafický dizajn (práce z rokov 1991-95)

Skryť Vypnúť reklamu

Starý královský palác na Pražskom hrade

do 12. 5. Pohrebná výbava českého kráľa Rudolfa (Najstarší Habsburgovia na Pražskom hrade)

Galeria MIRO Praha (Strahovské nádvoří 1/132, 02/53 68 68)

Výstava grafického diela Georga Braqua (1882-1963)

LITERATÚRA

Mestská knižnica Bratislava (Klariská 16)

6. Šesťdesiat minút s Júliusom Sopkom o knihe Kroniky stredovekého Slovenska - Stredoveké Slovensko očami kráľovských a mestských kronikárov (17.00)

České centrum Bratislava (Nám. SNP 12, 07/3814 201)

8. Prezentácia pražského vydavateľstva Faun spojená s prednáškou Dr. Jána Papánka za osobnej účasti Dr. Haliny Brenovej - autorky knihy Život pre iných (17.00)

HUDBA

Park kultúry a oddychu Bratislava

3. Bál Záhorákov - folklórny súbor Rosica, Detský folklórny súbor Vienok, Dychová hudba Veselá muzika, Dychová hudba Malačanka, tanečný orchester Sýkora, A. a K. Balážovci (19.00, 120,-)

Dom kultúry Dúbravka Bratislava (Saratovská 12)

3. Koncert skupiny Lojzo - krst folkového klubu (19.00)

Mirbachov palác Bratislava

4. Jozef Lupták - violončelo, Eleonóra Slaničková-Škutová - klavír: Beethoven, Zeljenka, Schnittke (10.30)

Erato Snack Slovenského rozhlasu Bratislava (Mýtna 1)

5. Jozef Ivaška - krst CD a MG Rendezvous s operetou na Dunaji (18.00)

Osvetové stredisko Kramáre Bratislava

7. V náručí hudby: Miroslav Dudík - husle, hovorené slovo, Andrea Hallonová-Stankovská - klavír (14.00)

Stredisko kultúry Bratislava-Nové Mesto (Vajnorská 21, 07/272 620)

7. Jazz pre vás - Ragtime Jazz Band s Petrom Lipom (19.00)

Rock Café Bratislava (medzi zimným štadiónom a Športovou halou Pasienky)

8. Krst albumu Bogieman BogieMan (19.00)

Liečebný dom Krym Trenčianske Teplice

6. Večer s operetou a muzikálom: Eva Plesníková - soprán, Ivan Ožvát - tenor, sprievodné slovo, Mikuláš Doboš - basbarytón, Igor Berger - klavír, sprievodné slovo (19.00)

Športová hala Partizánske

6. Otto Weiter: Vám všetkým - hostia Robo Kazík, Lýdia Volejníčková (19.00, 40,-/50,-)

Kaviareň liečebného domu Mier Bojnice

5. Klavírny recitál Mariána Lapšanského: Dvořák, Fibich, Grieg (19.30)

Liečebný dom Astória Bardejov

8. Klavírny recitál Zuzany Paulechovej: Bach, Mozart, Suchoň, Chopin, Albéniz (19.30)

Dom umenia Košice

8. Štátna filharmónia Košice s dirigentom R. Stankovským, Mikuláš Škuta - klavír: J. S. Bach - Koncert E dur, BWV 1053 (19.00)

Športová hala - Výstavisko Praha

3. David Bowie, Ivan Král (20.00)

PRE DETI

Dom umenia Bibiana Bratislava

4. O snehu a snehuliakoch: Cesta do Snehovej zeme z papiera, kde rok trvá celú zimu - tvorivé dielne (16.00), 6., 7. Maľovaná rozprávka - o spolunažívaní Písmenka a Farbičky (14.00)

Miestne kultúrne centrum Bratislava (Školská 14)

4. Korunovačná šašošou - predstavenie v podaní Divadla Dunajka (10.00, 10,-), 7. Gašparko a drak - bábkové predstavenie v podaní manželov Stražanovcov ml. (10.00 a 14.00, 5,-), 9. Elektrická bomba - predstavenie študentského divadla Ívery (19.00, 10,-)

Dom kultúry Zrkadlový háj Bratislava (Rovniankova 3, 07/83 67 76, 83 67 64)

3. Zvonček a Bambuľka - účinkuje Bábkové divadlo Nitra (15.30), Rozprávky s Pipi Dlhou Pančuchou - vystúpenie Tanečnej školy V. Sádovskej (18.00), 7. Spoznávanie cudzokrajných zvierat - výchovno-vzdelávacie podujatie pre MŠ (10.00)

Dom kultúry Lúky Bratislava (Vígľašská 1, 07/82 39 30)

7. Na fašiangy - tvorivá dielňa zameraná na prípravu fašiangových masiek (14.00)

Cik Cak Centrum Bratislava (Jiráskova 3, 07/

/82 43 90)

4. Nie sme doma, chystáme sa na fašiangy - tvorivá dielňa (15.00), 7. Masky - cyklus tvorivých dielní pre deti ZŠ zameraný na prípravu masiek ako kresby, obrazy, objekty, koláže (14.00), Cesty pána Machuľu I. - filmové predstavenie (14.00)

Klub 22 Bratislava (Vavilovova 22, 07/84 47 89)

4. Detská výmena hračiek a postavičiek z kindervajíčok (15.00), 7. Aj ja to dokážem - hry a súťaže na rozvoj tvorivosti, predstavivosti a fantázie detí predškolského veku (10.00), Malí maliari - výtvarné techniky pre deti predškolského veku (10.00), 8. Ako zostať čistý v drogovom svete - beseda so žiakmi ZŠ (13.00)

M-klub Bratislava (Gessayova 10, 07/81 57 65)

3. Čarovná premietačka - filmové predstavenie (15.00), 5., 6. Štvorlístok - súťaže vo výtvarnom, spevnom, pohybovom a recitačnom prejave detí (14.00), 7. Deň na dedine - výchovno-vzdelávacie podujatie zamerané na ľudové zvyky (14.00), 8. Hráme sa na dospelých - prednáška o spoločenskej výchove (14.00), 9. U starej mamy - výchovno-vzdelávacie podujatie zamerané na ľudové zvyky (14.00)

Klub detí Slniečko Bratislava (Furdekova 6/a, 07/81 12 42)

5. Zem, otvor sa! - zábavno-náučné podujatie (14.00), 7. S hudbou trochu inak - zábavno-súťažné podujatie spojené s prednáškou (10.00), 9. Z rozprávky do rozprávky - podujatie zamerané na detskú tvorivosť (10.00), Kde bolo, tam bolo - skupinová realizácia klasických rozprávok (14.00)

Dom kultúry Ružinov Bratislava (Ružinovská 28, 07/23 05 23)

4. Nedeľné rozprávkové dopoludnie - Buvirozprávky (10.30)

Spoločenský dom Trávniky Bratislava (Nevädzová 4, 07/23 05 20)

7. Plagát SOS - detská výtvarná tvorivá dielňa - pomoc krajinám tretieho sveta (14.00), 8. Plagát SOS - výstava prác detí (8.30-19.30), 9. Hádanky - o ich pôvode, príčine tvorby a uchovávaní - beseda spojená so súťažou o najlepšieho hádankára, tvorcu a rozprávača (14.15)

Spoločenský dom Nivy Bratislava (Súťažná 18, 07/526 08 61)

7. Kto je na plátne - filmové predstavenie (10.00 a 14.00), 8. Deti a umenie - téma: Zasnežená krajina (14.00), Hry, súťaže, kvízy (16.00)

Spoločenský dom Trnávka Bratislava (Bulharská 60, 07/23 84 62)

6. Prišli sme za rozprávkou - zábavné popoludnie (14.00), 7. Karnevalové masky - výtvarná tvorivá dielňa (14.00)

Spoločenský dom Átrium Bratislava (Herlianska 5, 07/23 32 80)

5. Môj obľúbený časopis Ohník - beseda so šéfredaktorom S. Bebjakom (14.00), 6. Zajačik, maco, šašo a iné masky - výtvarné popoludnie (14.00), 7. Keď rock and roll bol kráľom - výchovný koncert (14.00), V ríši rozprávok (14.00)

Spoločenský dom Prievoz Bratislava (Kaštieľska 30, 07/23 71 43)

9. Vážim si to, čo mám - kvízové popoludnie (14.00)

Mestská knižnica Piešťany

3. Nám sa už zase nechce spať - stretnutie so spisovateľom Danielom Hevierom a jeho hosťami, krst MG-kazety, autogramiáda (10.00), Čítanie z tvorby Daniela Heviera - stretnutie autora s čitateľmi, predaj kníh, autogramiáda (15.00), 7. Výtvarný ateliér ilustrátorky Kataríny Ševellovej-Šutekovej na motívy z tvorby spisovateľa Jána Uličianskeho (10.00 a 14.00), 8. Ako sa hrať na hrad - dramatohračka v podaní súboru Dunajka (10.00)

Skryť Vypnúť reklamu

Inzercia - Tlačové správy

  1. „Prezlečte“ svoj domov! V móde je šetrenie peňazí aj prírody
  2. Maurícius vás nenechá chladnými. Za akými miestami sa vybrať?
  3. Jablone prekonali očakávania. O bývanie v Bytči je veľký záujem
  4. Ako môžu fajčiari pomôcť prírode? Úplne jednoducho
  5. Znalec slovenského brandy
  6. Poznáte všetkých TOP 10 Bratislavy?
  7. Naša klimatická zmena: Návod ako pomôcť pri záchrane planéty
  8. Školy sa znova môžu zapojiť do zberu starých mobilov
  9. Sledujte naživo pokusy so slovenskými výskumníkmi
  10. Slováci ochutnali vegánske bagety. Chutili im?
  1. Hobbymarket OBI predstavil nový koncept predajne v Michalovciach
  2. Aktuálne radarové a slovenské hlásenia v autokamere?
  3. Tesco announces net-zero target of 2035 for its operations
  4. Granátové jablko prekvapí vás chuťou i aktívnymi látkami
  5. Lekárska prehliadka pre cudzincov je v Nitre, aj bez objednania
  6. Tento výťah si poradí aj s tým najužším schodiskom
  7. Rozšírená realita a ovládanie na diaľku
  8. Maurícius vás nenechá chladnými. Za akými miestami sa vybrať?
  9. Trnavské mýto: Od centrálneho trhoviska ku kongresovej sále
  10. „Prezlečte“ svoj domov! V móde je šetrenie peňazí aj prírody
  1. Sedemnásť slovenských hotelov na septembrový last minute výlet 7 091
  2. Sledujte naživo pokusy so slovenskými výskumníkmi 6 705
  3. Ako môžu fajčiari pomôcť prírode? Úplne jednoducho 5 203
  4. Prišli škrečky a Dedoles počíta tržby na desiatky miliónov 4 473
  5. Slovenský orloj – svetová atrakcia 3 555
  6. Zodpovedné investovanie praje budúcnosti a je fér 3 490
  7. Zateplenie šikmej strechy PUR penou či minerálnou vlnou? 3 212
  8. Zateplenie strechy PUR penou či minerálnou vlnou? 3 207
  9. Slováci ochutnali vegánske bagety. Chutili im? 3 139
  10. "Je to dravec!" Priznáva šéfkuchár Michal Konrád 2 603
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Zatvoriť reklamu