Streda, 22. september, 2021 | Meniny má MóricKrížovkyKrížovky

oddelenie kultúry pozýva 27. január - 2. február 1996

DIVADLO

Opera a balet SND Bratislava (07/533 00 69, 533 30 83-6, kl. 284)

27.1. Popoluška a princ (14.00 a 18.00), 29.1. Rigoletto, 30.1. Eugen Onegin, 31.1. Giselle, 1.2. Otello, 2.2. Coppélia (19.00)

Divadlo P. O. Hviezdoslava Bratislava (Laurinská 20)

27.1. Sluha dvoch pánov, 28.1. Na skle maľované, 30.1. Divadelná komédia, 31. Kým kohút nezaspieva, 1.2. Nebo, Peklo, Kocúrkovo, 2.2. Sen noci svätojánskej (19.00)

Malá scéna Bratislava (Dostojevského rad 7)

27.1. Alergia 28., 31.1. Falošná slúžka, 30.1. Fernando Krapp mi napísal list, 1.2. Alergia, 2.2. Sen noci svätojánskej (19.00)

Skryť Vypnúť reklamu

Nová scéna Bratislava (Kollárovo nám. 20, 07/32 57 41)

27.1. Kráľ Ján, 28., 29.1. Pokrvní bratia, 30.1. Paganini, 31.1. Gróf z Luxemburgu 1., 2.2. Jozef a jeho zázračný farebný plášť (19.00)

Divadlo West Bratislava (Kolárova ulica)

30.1. Darček (19.00)

Štúdio S Bratislava (Námestie 1. mája 5; tel. č.: 07/367 552)

28.1. Maliar izieb (16.00) 29.1. Pozor na Leona

Astorka - Korzo `90 Bratislava (07/533 38 40, 53 20 93)

28., 31.1. Kupec benátsky

Stoka Bratislava (Pribinova 1, 07/36 49 61)

30.1. Donárium - poltónové snívanie v bare s neveľa textom, 1.2. Slepá baba, 2.2. Nox

Istropolis Bratislava (07/526 49 39)

28.1. Erža, Piťo a ja, humoristický program Andera (19.00), Kde bolo, tam bolo (15.30), 1.2. Armádny umelecký súbor: premiéra programu Farbami dýcha noc (Teátro, 19.00)

Skryť Vypnúť reklamu

Radošinské naivné divadlo Bratislava (07/526 49 39)

29., 30.1. Lás-ka-nie

GUnaGU Bratislava (Klub Čierny havran, Biela ulica 6)

Z technických príčin sa v Klube Čierny havran rušia všetky akcie.

Dom kultúry Bratislava Dúbravka

29.1. Divadielko Jana Vodňanského: Predaná Velvetka - satiricko-politické pásmo pesničiek o ukradnutej nežnej revolúcii, úvodné slovo Martin Porubjak

Trnavské divadlo Trnava (0805/214 46)

29.1. Ako rozosmiať princeznú (14.00), 31.1. Tri sestry (19.00)

Divadlo Andreja Bagara Nitra (087/248 87, 52 99 30)

27., 29., 31.1. Perinbaba, 30.1. Snívajte s nami, Mária Stuartová

Bábkové divadlo Nitra (Ulica 7. pešieho pluku)

28.1. Piráti (15.00), 30.1. Piráti (10.00), Lord Norton a sluha James (18. a 20.00)

Divadlo SNP Martin

Skryť Vypnúť reklamu

27., 29.1., 1., 2.2. Príď kráľovstvo tvoje (19.00), 30.1.Večera vtákov (19.00), 31.1. Večera vtákov (10.00)

Divadlo J. G. Tajovského Zvolen (0855/217 81, 221 91)

30.1. Manžel pre Opalu (19.00), 31.1. Inkognito (10.00), 2.2. Slovenská rapsódia (18.30)

Štátna opera Banská Bystrica (Národná 11)

27.1. Johann Strauss: Netopier - opereta v troch dejstvách (18.30, 30,-/40,-/50,-), 30.1. P. I. Čajkovskij: Eugen Onegin - lyrické scény v troch dejstvách (18.30, 50,-/60,-/70,-)

Mestské divadlo Žilina (089/62 37 03)

30.1. Novoročný koncert (19.00), 29., 30., 31.1. Koza rohatá (10.00), 1., 2.2. Ženský zákon (14.30)

Bábkové divadlo Žilina (089/62 03 15)

27.1. Príbeh zo skrine (11.00)

Divadlo Jonáša Záborského Prešov (091/722 22 57 64, 73 39 91-8)

Skryť Vypnúť reklamu

27., 28.1. Na skle maľované (19.00), 29.1. Natierač (18.30), Malá morská víla (10.00), 31.1. Pokrvní bratia (18.30)

Štátne divadlo Košice (Hlavná 1, 095/623 19 52, 622 12 33)

27.1. Žobrácka opera (19.00), 28.1. Snehulienka (14.30), 30.1. Popoluška - ND Praha (19.00), 31.1. Popoluška - ND Praha (16.00)

Kulturní dům Gong Praha (Sokolovská 191, 02/6631 1629)

27.1. Jubileum - predstavenie Štúdia S Bratislava s Júliusom Satinským a Milanom Lasicom

Branické divadlo Praha (Branická 63/411, Praha 4, 02/462 779)

30.1. Salomé - monodráma v podaní herečky Jany Bittnerovej z Divadla Andreja Bagara v Nitre

FILM

Filmový klub Nostalgia Bratislava (Starohorská 2, budova stavebnej fakulty, 07/36 11 73)

27.1. FEBIOFEST `96: Tělo bez duše (ČR 1995, réžia Wiktor Grodecki, 13.30), Golet v údolí (ČR 1995, Zeno Dostál, 15.30), Guernica (Španielsko 1978, Francisco Arabal, 18.00), ... ani smrt nebere! (ČR/SR 1996, Miroslav Balajka, 20.00), 29.1. Tri farby: Červená (Francúzsko-Poľsko-Švajčiarsko 1994, Krzysztof Kieslowski, 18.00 a 20.30, 20,-), 31.1. Tematický večer: Gabriel García Márquez - Čas smrti (Kolumbia-Kuba 1985, Jorge Alí Triana, 18.00, zdarma), Starec s veľkými krídlami (Španielsko-Kuba-Taliansko 1988, Fernando Birri, 20.30, zdarma), 2.2. Súmrak dňa (Veľká Británia-USA 1993, James Ivory, 18.00 a 20.30, 20,-)

Skryť Vypnúť reklamu

České centrum Bratislava (Nám. SNP)

27.1. FEBIOFEST `96: Výber z tvorby Febia (17.00): Život herečky Jiřiny Jiráskové (Irena Pavlásková), Jak zabít rodiče (Dagmar Smržová), Život režiséra Františka Vláčila (Karel Smyczek), Kdo si hraje, nezlobí (Martin Štoll); Zlaté kazety - videovečer s projekciou filmu z ankety mesačníka AudioVideoRevue (20.00)

Kinosála SNG Bratislava (Riečna 1,

17.30, 5,-)

1.2. Dialóg 20-40-60 (J. Skolimowski, P. Solan, Z. Brynych 1968), A sekať dobrotu (P. Solan 1968)

VÝSTAVY

Slovenská národná galéria Bratislava (Rázusovo nábrežie 2, Esterházyho palác - Námestie Ľ. Štúra 4)

do 25.2. Šesťdesiate roky v slovenskom výtvarnom umení

stále expozície: Umenie Slovenska (Gotické umenie, Barokové umenie), Staré európske umenie zo zbierok SNG, Úžitkové umenie, dizajn a architektúra 1900-1995

Skryť Vypnúť reklamu

Slovenské národné múzeum - Historické múzeum Bratislavský hrad

K životnému jubileu Šarloty Kišovej - Ľudový odev a scéna (1. poschodie), Spomienky na remeslá, Biblia vo švédskom ľudovom maliarstve, Strieborný poklad Historického múzea (HM), Historický nábytok, Hodiny zo zbierok HM SNM - suterén pod Čestným nádvorím, Kamenný svedok

28.1. V čase od 9.00-17.00 h bude v priestoroch Bratislavského hradu bezplatná prehliadka výstav a kultúrny program - pod vedením svojich pedagógov sa predstavia žiaci Základnej umeleckej školy v Dunajskej Lužnej. Vystúpenia sa uskutočnia o 15.00 a 16.00 h na 3. poschodí Bratislavského hradu.

Slovenské národné múzeum Bratislava (Vajanské nábrežie)

1.2. Vernisáž výstavy fotografií Romana Vishniaka (1. poschodie, 15.00); vernisáž interaktívnej výstavy Schola ludus (17.00), 2.2. Vernisáž výstavy Kultúra a náboženstvo predkolumbovskej Mezoameriky (15.00) - v salóniku café Múzeum SNM

Skryť Vypnúť reklamu

Galéria mesta Bratislavy

Mirbachov palác Bratislava (Františkánske nám. 11, 07/533 15 56, denne okrem pondelka 10.00-17.00 h)

do 28.1. Stano Bubán - výber z najnovšej maliarskej tvorby (prízemie)

Mirbachov palác Bratislava (1. poschodie)

Stredoeurópske barokové maliarstvo, sochárstvo a grafika (stála expozícia)

Mirbachov palác (2. poschodie)

do 11.2. Rozpamätávanie 6 - Slovenské výtvarné umenie 1970-1974

Pálffyho palác Bratislava (Panská 19, 07/533 36 27, 1. poschodie)

Expozícia zakladateľskej generácie moderného slovenského maliarstva a sochárstva, Gotická tabuľová maľba a plastika (stála expozícia)

Pálffyho palác Bratislava (2. poschodie)

Stredoeurópske maliarstvo a sochárstvo 19. storočia

do 4.2. Vladimír Preclík - Kovová plastika (Galéria aktualít)

Skryť Vypnúť reklamu

Pálffyho palác Bratislava (3. poschodie)

do 10.3. Karol Barón - Parafrázy

Galéria Michalský dvor Bratislava (Michalská 3)

do 31.1. Fotografie Jana Saudka

Dom umenia Bratislava (Námestie SNP 12)

do 28.1. Výstava Spolku výtvarníkov Slovenska - Kríž a jeho humánne posolstvo

Galéria Medium pri VŠVU Bratislava (Hviezdoslavovo námestie 18)

do 3.2. Výstava študentov ateliéru prof. J. Jankoviča pod názvom Socha v galérii (K. Lunterová, P. Machata, E. Masaryková, M. Partlová, I. Patúc)

Digital Equipment Bratislava (Miletičova 23, 6. poschodie)

do 15.2. Svetozár Ilavský - výber z tvorby 1990-1995

Umelecká beseda slovenská Bratislava (Dostojevského rad 2)

do 15.2. Salón `96 - predajná výstava 75 výtvarníkov združených v Spoločnosti voľných výtvarných umelcov

Skryť Vypnúť reklamu

Maďarské kultúrne stredisko Bratislava (Somolického 1/a, 07/49 42 00)

Slovenskí maliari z Békešskej Čaby

Bulharské kultúrne a informačné stredisko Bratislava (Panská 1)

Georgi Stoianov - maľba

Galéria Ardan Bratislava (Lermontovova 14)

do 31.1. Eugénia Lehotská - gobelíny

Múzeum židovskej kultúry na Slovensku Bratislava (Židovská 17)

do 29.2. Výstava obrazov Imra Weinera-Kráľa pod názvom Vagóny

SNG - Vermesova vila Dunajská Streda (Gorkého 2)

Výstava Veroniky Rónaiovej pod názvom Re-interpretácie - v autorskej koncepcii Z. Rusinovej

Mestská knižnica Piešťany (Školská 19)

do 28.2. Knižnica pre všetkých pri príležitosti 70. výročia vzniku knižnice

Galéria Jána Koniarka - Kopplov kaštieľ (Zelený kríček 3) a Synagóga Trnava (Halenárska ulica)

Skryť Vypnúť reklamu

do 10.2. Výstava Interakcie (B. Baláž, A. Čierny, P. Kalmus, P. Rónai, J. Želibská, C. Bonomi, A. Galbiati, A. Riello, V. Tedeschi, N. Zoppis)

Nitrianske múzeum

do 29.2. Výstava členov Združenia kresťanských výtvarníkov svätého Lukáša pod názvom Duch obnovy

Galéria M. A. Bazovského Trenčín (hlavné výstavné priestory)

do 28.1. Polstoročie maliarstva v zbierke Slovenskej sporiteľne, 2.2. Vernisáž výstavy Viktora Hulíka pod názvom Hommage `a colštok (17.00)

Galéria M. A. Bazovského Trenčín (priestory bývalej lekárne)

do 28.1. Igor Mosný

Slovenská národná galéria Zvolen (zámok, II. poschodie)

Talianska grafika 16.-18. storočia zo zbierok SNG; Vladimír Môťovský - sochy, kresby

Novohradská galéria Lučenec (Kubínyho námestie 3)

do 8.2. Výstava Design - Akadémia 1996, z prác poslucháčov vysokých škôl

Skryť Vypnúť reklamu

Dom kultúry Rimavská Sobota

do 14.2. výstava Edo Pauly - Noc a tiene

Oravská galéria Dolný Kubín (Župný dom)

do 29.2. Maliarske dielo Maxa Kurtha (Veľká výstavná sieň na 2. poschodí), Matúš Oľha - príbehy vo fotografii v rodine, v divadle

Galéria P. M. Bohúňa Liptovský Mikuláš (Malá sieň)

do 4.2. Oľga Bajusová - ilustrácie pre deti

Galéria Klasik Žilina (Hurbanova 19)

do 25.2. Výstava Marcely a Viliama Loviškovcov - sochy a Jána Rašku - obrazy, pastely

Považská galéria umenia Žilina (Ul. M. R. Štefánika 2)

do 11.2. Výstava Sen o múzeu? (slovenské umenie 90. rokov) - kolektívna výstava 16 umelcov (J. Bartusz, R. Sikora, J. Koller, P. Rónai, I. Csudai, J. Želibská, M. Kern, D. Tóth, P. Meluzin, R. Ondák, K. Pichler, I. Németh, B. Ondreička, D. Lehocká, P. Nováková-Ondreičková, L. Teren)

Skryť Vypnúť reklamu

Turčianska galéria Martin (Daxnerova 2)

Výstava Urbanisticko-architektonické riešenie pešej zóny historického centra v Martine (16.00), do 31.1. Adriena Šimotová - O blízkom a vzdialenom, výstava papierových objektov a inštalácie

Liptovské múzeum Ružomberok

do 31.1. Výstava výtvarného združenia Rozeta

Galéria Ľudovíta Fullu Ružomberok

do 4.2. Marcel Dúbravec - Bol dobrý rok (pastely, akvarely, grafika)

Štátna galéria Banská Bystrica (Námestie Š. Moyzesa 25)

Medzinárodné trienále drevorezu a drevorytu 1995

Thurzov dom Banská Bystrica (Námestie SNP 4)

do 31.1. Katarzyna Podgórska - Pre zelenú sieň

Galéria umelcov Spiša Spišská Nová Ves

do 31.1. Tatry trochu inak - výstava fotografií Jozefa Česlu

Šarišské múzeum Bardejov (Radničné námestie 13)

Skryť Vypnúť reklamu

do 10.2. Výstava De profundis `96 (P. Tarasovič, J. Boža, J. Ondo)

Šarišská galéria Prešov (Hlavná 53)

do 4.2. Šesť súčasných slovenských grafikov (V. Gažovič, D. Kállay, P. Kľúčik, R. Brun, A. Brunovský, R. Jančovič)

Šarišská galéria Prešov (Hlavná 51)

do 4.2. Juraj Daňo - výstava k maliarovmu jubileu (75 rokov)

Galéria Júliusa Jakobyho Košice (Alžbetina 22)

do 31.1. Zbierky novoročeniek a vianočných pozdravov P. Burdátša

Galéria J. Jakobyho Košice - Salón Rembrandt (Alžbetina 22)

do 11.2. Marcel Strýko - obrazy (1972-1989)

Múzeum V. Löfflera Košice (Alžbetina 20)

Výstava Zbyňka Prokopa Medzistav 1990-1995, do 10.2. XX. výstava umeleckej fotografie Zväzu slovenských fotografov

Vlastivedné múzeum Trebišov

do 25.2. Výber z maliarskej tvorby Štefana Hapáka, pri príležitosti umelcových 75. narodenín

Skryť Vypnúť reklamu

Rudolfinum Praha (vchod z Alšovho nábrežia)

31.1. Dvorana Rudolfina - stretnutie pri príležitosti vystavenia opony bratov G. a E. Klimtovcov a F. Matscha z divadla v Karlových Varoch (18.00),

do 25.2. David Rabinowitch - práce z rokov 1963-64

Národní technické museum Praha

do 25.3. Aleš Najbrt - grafický dizajn (práce z rokov 1991-1995)

Starý královský palác na Pražskom hrade

do 12.5. Pohrebná výbava českého kráľa Rudolfa (Najstarší Habsburgovia na Pražskom hrade)

Galeria MIRO Praha (Strahovské nádvoří 1/132, tel/fax: 02/53 68 68)

Výstava grafického diela Georga Braqua (1882-1963)

PREDNÁŠKA

Bábková sála Domu kultúry Rimavská Sobota

30.1. PhDr Ľubomír Šárik: Fórum umenia - Svet postmoderných hier v umení, filozofii, živote (18.00, vstup voľný)

Skryť Vypnúť reklamu

PROJEKCIA

Robotnícky dom Hlohovec (Rázusova 6)

1.2. Predpremiéra televíznej monodrámy Balada o Dr. Gustávovi Husákovi za účasti tvorcov: Ľubomír Paulovič - réžia, Andrej Ferko - scenár, Laco Kraus - kamera a Vladimír Jedľovský - hlavný predstaviteľ (15.00)

KONCERTY

Koncertná sieň Slovenskej filharmónie Bratislava (Reduta)

27.1. Camerata Bratislava, zbormajster Ján Rozehnal: Hudba ako roztopaš (16.00)

Moyzesova sieň Slovenskej filharmónie Bratislava

27.1. Musica aeterna, umelecký vedúci Peter Zajíček, husle John Holloway - H. Purcell: Suita z The Gordian Knot untied, G. F. Handel: Sonáta č. 5, F. Gemianiani: Concerto grosso podľa Corelliho, Ch. Avison: Concerto grosso podľa D. Scarlattiho, G. F. Handel: Concerto grosso op. 6 č. 5 D dur, J. Stanley: Concerto pre sláčikový orchester op. 2, H. Purcell: Chacony (19.30)

Divadlo VŠMU Reduta Bratislava (Palackého 2)

27.1. Fragmenty 95/96: Willy je náš kamarát - semestrálna spomienka na Williama Shakespeara a na tých, ktorých svojím dielom inšpiroval, účinkujú poslucháči katedry spevu VŠMU (19.00)

Dom kultúry Ružinov Bratislava (Ružinovská 28, 07/23 05 23)

27.1. Folková úderka - Vladimír Merta, Zdeněk Vřešťál, Slávek Janoušek (19.00)

Mirbachov palác Bratislava

28.1. Peter Pažický, Aleš Solárik - klavír: Mozart, Schubert, Dvořák (10.30)

Koncertné štúdio Slovenského rozhlasu Bratislava (Mýtna 1)

28.1. Slávnostný koncert k Roku slovenskej hudby 1996: Symfonický orchester Slovenského rozhlasu, dirigent Róbert Stankovský, klavír Silvia Čápová-Vizváryová, bas Peter Mikuláš - Ján Levoslav Bella: Slávnostná predohra Es dur, Ján Cikker: Concertino pre klavír a orchester, Eugen Suchoň: Tri piesne pre bas a orchester, Alexander Moyzes: Dolu Váhom (20.00, vstup voľný, priamy prenos Slovenskej televízie a Slovenského rozhlasu)

Zichyho palác Bratislava

29.1. Spievajúce klarinety: Silvia Virágová - spev, Peter Drlička - basklarinet, Kristián Tóth, Jozef Eliáš, Marián Mráz - klarinety (18.00)

Charlies Pub Bratislava

29.1. Made 2 Mate - krst novej platne spojený s koncertom (19.00, vstup na pozvánky)

Liečebný dom Krym Trenčianske Teplice

29.1. Musa Ludens (19.00)

Štátna opera Banská Bystrica (Bohéma klub)

31.1. Novoročný koncert Trávničkovho kvarteta (18.00, 30,-/15,-)

Branické divadlo Praha (Branická 63/411, Praha 4, 02/46 27 79)

31.1. Richard Müller spieva v Braníku - s novým programom a s klávesami Pavla Kvassaya (19.45)

PRE DETI

Dom kultúry Zrkadlový háj Bratislava (Rovniankova 3, 07/83 67 76, 83 67 64)

27.1. Hala Bala Šou - diskotéka spojená so súťažami, hosťami a premietaním kreslených filmov (15.00)

Dom kultúry Lúky Bratislava (Vígľašská 1, 07/82 39 30)

27.1. Michaela & Cute Homegirls - koncert Michaely Paštékovej s pesničkami Petra Nagya (17.00), 30.1. Gašparko a Janko v pekle - bábkové predstavenie v podaní manželov Stražanovcov ml. (10.00 a 14.00)

Cik Cak Centrum Bratislava (Jiráskova 3, 07/82 43 90)

28.1. Nie sme doma, chystáme sa na fašiangy - tvorivá dielňa (15.00), 31.1. Detská vernisáž - výstava prác detí na tému Fantázia v bielom (16.00)

Klub mladej rodiny Bratislava (Vavilovova 22, 07/84 47 89)

28.1. Detská výmena hračiek a postavičiek z kindervajíčok (15.00), 31.1. Malí maliari - výtvarné techniky pre deti predškolského veku (10.00)

M-klub Bratislava (Gessayova 10, 07/

/81 57 65)

29., 30.1. Nie je bábka ako bábka - cyklus podujatí zameraný na kreativitu (14.00)

Klub detí Slniečko Bratislava (Furdekova 6/a, 07/81 12 42)

29.1. My sme malí muzikanti - hudobné hry pre deti predškolského veku (10.00), 30.1. Červený panáčik - prednáška o dopravnej výchove (10.00)

Dom kultúry Ružinov Bratislava (Ružinovská 28, 07/23 05 23)

28.1. O Gašparkovi - predstavenie Štátneho bábkového divadla (10.30)

Spoločenský dom Trávniky Bratislava (Nevädzová 4, 07/23 05 20)

30.1. Krížovkárske popoludnie - súťaž pre deti (14.00), 31.1. O Putovného Buba - relaxačno-súťažno-zábavné popoludnie pre deti (14.00)

Spoločenský dom Nivy Bratislava (Súťažná 18, 07/526 08 61)

29.1. Šikovnejší vyhráva - detská súťaž o malé ceny (14.00), 30.1. Štúdio Ruža - divadelné predstavenie (17.00), 31.1. Kto je na plátne - filmové predstavenie pre deti ŠD (14.00)

Spoločenský dom Trnávka Bratislava (Bulharská 60, 07/23 84 62)

30.1. Vrakunský lesopark - vychádzka (14.00), 31.1. Z rozprávky do rozprávky (14.00)

Spoločenský dom Átrium Bratislava (Herlianska 5, 07/23 32 80)

30.1. Zimné športy - výtvarné popoludnie (14.00), 31.1. V ríši rozprávok a Hodinka s divadlom: O dvoch babkách ježibabkách (14.00)

Spoločenský dom Prievoz Bratislava (Kaštieľska 30, 07/23 71 43)

31.1. Darinka Mandarínka - beseda s Michaelou Paštékovou pre deti ŠD (14.00)

Mestská knižnica Piešťany

27.1. Buvirozprávky - dramatizácia knihy Daniela Heviera v podaní divadielka PIKI (10.00), 31.1. Ľubomír Feldek: Botafogo - muzikál pre deti MŠ v podaní divadla Točítko zo ZUŠ Piešťany (10.00)

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME

Inzercia - Tlačové správy

  1. Prehľad bratislavských komunít. Čo všetko sa dá robiť so susedmi
  2. Slováci ochutnali vegánske bagety. Chutili im?
  3. Odpady nad zlato
  4. "Je to dravec!" Priznáva šéfkuchár Michal Konrád
  5. Zateplenie strechy PUR penou či minerálnou vlnou?
  6. Profesionáli vedia, o čo ide. Ako si vybrať OZV a nepopáliť sa?
  7. Ako môžu fajčiari pomôcť prírode? Úplne jednoducho
  8. Znalec slovenského brandy
  9. Poznáte všetkých TOP 10 Bratislavy?
  10. Naša klimatická zmena: Návod ako pomôcť pri záchrane planéty
  1. SodaStream má viac ako 700 predajcov, očakáva ďalší rast
  2. Nová udržateľná značka kávy, ktorá dodá energiu na cesty
  3. Čučoriedky - dokážu ochrániť váš zrak?
  4. Prvé bezbariérové fitko vo Zvolene otvára ZŤP cestu k športu
  5. Odpady nad zlato
  6. Schneider Electric má podporiť VELUX v uhlíkovej neutralite
  7. Ako môžu fajčiari pomôcť prírode? Úplne jednoducho
  8. Znalec slovenského brandy
  9. Lekárne sa stanú miestom prevencie a edukácie pacientov
  10. Projekt KRAJa na podporu včelárov priniesol svoju úrodu
  1. Sedemnásť slovenských hotelov na septembrový last minute výlet 10 159
  2. Slovenský orloj – svetová atrakcia 6 733
  3. Zateplenie šikmej strechy PUR penou či minerálnou vlnou? 4 133
  4. Zodpovedné investovanie praje budúcnosti a je fér 3 612
  5. Mikroplasty sú v produktoch každodennej potreby. V ktorých? 3 006
  6. Ako môžu fajčiari pomôcť prírode? Úplne jednoducho 2 939
  7. Slováci ochutnali vegánske bagety. Chutili im? 2 900
  8. 5 tipov, ako si užiť jeseň v Bratislave a okolí 2 686
  9. Volkswagen na IAA v Mníchove predstavil koncept elektromobilu 2 301
  10. Naša klimatická zmena: Návod ako pomôcť pri záchrane planéty 2 162
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Zatvoriť reklamu