Štvrtok, 4. marec, 2021 | Meniny má KazimírKrížovkyKrížovky

oddelenie kultúry pozýva 20. - 26. júl 1996

KULTÚRNE LETO

Partizánska lúka Bratislava

20. Dychová hudba Radovanka (16.00)

Slubekova záhrada Bratislava (Kozia ul.)

20. Divadlo pre deti - O kráľovstve topánok (17.00, vstup voľný)

Kuchajda Bratislava

20. Fragment - Blue Grass (18.00)

Nádvorie Zichyho paláca Bratislava (Ventúrska 9)

20. Dychový koncert - Záhorácki strýci (19.00, 20,-), 21. Nedeľné večery pri fontáne: Gabriel Šimko - klavír (18.00), 25. Folkový koncert - Edo Klena a Private Music (19.00)

Nádvorie Starej radnice Bratislava

20. Džezový koncert - Kvarteto Milana Svobodu (20.00, 60,-), 21. Dychový koncert - Radovanka (18.00, 30,-), 26. Džezový koncert - Con Alma, Rudolf Dašek, Karel Růžička (20.00, 60,-)

Skryť Vypnúť reklamu

Pri fontáne v Parku A. Hlinku Bratislava

20. Štýl `96 - móda, mladosť, krása (20.00)

Veža Starej radnice Bratislava

22. Dychová harmónia, umelecký vedúci Tibor Winkler (18.00)

Hlavné námestie Bratislava

22. Rockový koncert - Draude Kilurk, Ear Pick (19.00), 23. Koncert skupiny Víťazný traktor (19.00), 24. Koncert skupiny OPT (19.00), 25. Dychový koncert - Spojár (19.00)

Koncertná sieň Klarisky Bratislava

22. Koncert vybratých účastníkov medzinárodných interpretačných kurzov v Piešťanoch (20.00, 40,-)

Spoločenský dom Átrium Bratislava (Herlianska 5)

22. Preskoč ma - spoločenské hry (14.00), 24. V ríši rozprávok (10.00)

Miestne kultúrne centrum Bratislava (Školská 14)

23. Prišiel k nám kúzelník - Michal Hraška a Ladislav Chyba (10.00, 5,-)

Skryť Vypnúť reklamu

Zichyho palác Bratislava (Ventúrska 9)

23. Gitarový recitál - Jaromíra Ježková (19.00, 20,-), 26. Dni rómskej kultúry: E. Sammer s hudobnou skupinou - Rakúsko (16.00)

Letná čitáreň Červený rak Bratislava (Michalská 26, v prípade nepriaznivého počasia v Mestskej knižnici na Klariskej 16)

24. Pásmo poézie národnostných autorov zo Slovenska - Nauč ma vidieť (18.00)

Spoločenský dom Trávniky Bratislava (Nevädzová 4)

25. Zasmejme sa - súťaž o najlepšieho vtipkára (14.00)

Areál Štrkovec Bratislava

26. Detské diskohry - Aničkám, Haničkám (15.00), 26. Anna bál (19.00)

FILMOVÉ PREMIÉRY

Intímne detaily (USA 1996, Intersonic)

od 25. 7. V tradícii slávnych hollywoodskych milostných príbehov pokračuje snímka režiséra Jona Avneta (Vyprážané zelené paradajky, Strom snov), nakrútená podľa bestselleru Joan Didionovej a Johna Dunneho. V príbehu nesmelej mladej reportérky Tally Atwaterovej, ktorá stretne osudového muža v osobe príťažlivého televízneho producenta Warrena Justica, hrajú hlavné postavy Michelle Pfeifferová (Nebezpečné známosti, Vek nevinnosti, Vlk, Nebezpečné názory) a Robert Redford (Bosé nohy v parku, Butch Cassidy a Sundance Kid, Všetci prezidentovi muži, Takí sme boli, Tri dni kondora, Spomienky na Afriku, Neslušný návrh). Warrenovi však vysnívaná kariéra nevyšla podľa predpokladov a mladú kolegyňu poháňa stále vpred, aby uspela tam, kde on zlyhal. Vo chvíli, keď sa plameň spoločnej lásky rozhorí naplno, prichádza tragédia.

Skryť Vypnúť reklamu

Leaving Las Vegas (USA 1996, Gemini Film)

od 25. 7. Silný emocionálny príbeh o láske, nádeji, zúfalstve a alkohole získal štyri nominácie na Oscara - zlatú sošku napokon prevzal iba Nicolas Cage za hlavnú úlohu. Jeho postava Ben je alkoholikom, nekompromisne sa rútiacim k sebazničeniu. Príde o zamestnanie v hollywoodskom štúdiu a rozhodne sa za sebou spáliť všetky mosty posledným bláznivým flámom. Zamieri do baru a v žiarivých svetlách Las Vegas spoznáva krásnu prostitútku Sarah, ktorá práve utiekla od svojho pasáka. Réžiu mal Mike Figgis.

NOVÉ VIDEOKAZETY

Hollywood Classic Entertainment

Medzi júlovými titulmi je i americká komédia Kokosy na snehu, inšpirovaná úspechom jamajského tímu bobistov na zimných olympijských hrách v roku 1988. V komédii Nikto nie je sám hrá Peter Falk úplne odlišnú rolu než v seriáli o detektívovi Columbovi - stvárnil tu svojrázneho deda, ktorý sa v sedemdesiatich piatich rokoch ujme osirelého vnuka a dokáže správne vychovať nielen jeho, ale i svoje pravnúčatá. Falkovou protihráčkou je Julianne Mooreová, známa z filmov Deväť mesiacov či Utečenec. Populárna hollywoodska hviezda Patrick Swayze hrá v komédii Otec zlodej malého lupiča, ktorý sa nestará o svoje deti. Fanúšikovia speváčky Glorie Estefanovej si môžu vychutnať sedemnásť jej videoklipov obohatených pohľadmi do zákulisia pri ich nakrúcaní. Kazeta má názov Everlasting Gloria.

Skryť Vypnúť reklamu

VÝSTAVY

Slovenská národná galéria Bratislava (Rázusovo nábrežie 2)

stále expozície: Umenie Slovenska (Gotické umenie, Barokové umenie), Staré európske umenie zo zbierok SNG, Úžitkové umenie, dizajn a architektúra 1900-1995

Slovenská národná galéria Bratislava (Rázusovo nábrežie 2)

do 18. 8. Albín Brunovský - výber z grafickej a maliarskej tvorby (I. posch.); do 25. 8. Viera Kraicová - výber z maliarskej tvorby; do 25. 8. Česká krajinomaľba (Esterházyho palác, Nám. Ľ. Štúra 4); do 13. 10. Epikurova záhrada - K. Baron, L. Čarný, R. Fila, D. Fischer, J. Hoffstädter, O. Laubert, J. Meliš, P. Meluzin, K. Pichler, P. Rónai, D. Tóth a J. Želibská (III. a IV. poschodie)

Slovenské národné múzeum (SNM) - Historické múzeum (HM) Bratislavský hrad

Skryť Vypnúť reklamu

K životnému jubileu Šarloty Kišovej - Ľudový odev a scéna (I. poschodie), Spomienky na remeslá, Strieborný poklad Historického múzea, Historický nábytok a Hodiny zo zbierok HM SNM - suterén pod Čestným nádvorím, Dedičstvo hudobných nástrojov (Hudobné múzeum, bašta Luginsland, denne okrem pondelka 10.00-18.00, 10,- a 5,-), Cesta k slovenskej štátnosti

Hudobná sieň Bratislavského hradu

do 31. Katarína Blažová-Tekeľová - Tapisérie

Slovenské národné múzeum Bratislava (Múzejná ulica)

do 31. Diplomové práce absolventov Vysokej školy výtvarných umení v Bratislave

Mestské múzeum Bratislava

Expozícia dejín Bratislavy (Stará radnica), Expozícia feudálnej justície (Stará radnica), Expozícia vinohradnícko-vinárska (Apponyiho palác, Radničná 1), Expozícia zbraní a mestské opevnenie (Michalská veža), Farmaceutická expozícia (Lekáreň Červený rak, Michalská 26), Hudobná expozícia - Rodný dom J. N. Hummela (Klobučnícka 2), Múzeum hodín (Dom u Dobrého pastiera, Židovská 1), Expozícia umeleckých remesiel (Beblavého 1), Literárna expozícia - Múzeum J. Jesenského (Somolického 2)

Skryť Vypnúť reklamu

Galéria mesta Bratislavy

Mirbachov palác Bratislava (prízemie)

do 8. 9. Archikatúra 3 - medzinárodná súťažná výstava karikatúry o architektúre

Mirbachov palác Bratislava (II. poschodie)

do 31. 8. Viktor Hulík - Hommage `a colštok

Pálffyho palác Bratislava (Panská 19, 07/

/533 36 27, I. poschodie)

Expozícia zakladateľskej generácie moderného slovenského maliarstva a sochárstva, Gotická tabuľová maľba a plastika (stála expozícia)

Pálffyho palác Bratislava (Galéria aktualít)

do 25. 8. Eva Hrabovská-Ploczeková - Fragmenty 1994-1995 Pálffyho palác Bratislava (II. poschodie)

Stredoeurópske maliarstvo a sochárstvo 19. storočia

Pálffyho palác Bratislava (III. poschodie)

do 11. 8. Giovanni Battista Piranesi - Veduty, grafické listy zo zbierok GMB

Skryť Vypnúť reklamu

Mestské informačné stredisko Bratislava (Primaciálny palác)

do 5. 8. Branislav Somora - architektonická tvorba

Galéria Michalský dvor Bratislava (Michalská 3)

do 31. Robert Hromec - výber z tvorby

Mestská knižnica Bratislava (Kapucínska 3)

do 30. Heinz Ortner - karikatúry a kresby

Dom umenia Bratislava (Nám. SNP 12)

do 21. Anna Ličková (1895-1975); do 3. 8. Výstava ročníkových prác žiakov umeleckoremeselných odoborov SOU Prešov na Vodárenskej 3; do 30. 8. Schola ludus - Labyrint 2

Galéria Nova Bratislava (Baštová 2)

22. Vernisáž výstavy Vladimír Ossif - O schopnosti údivu (18.00, potrvá do 11. 8.)

Galéria Poľnobanky Bratislava (Vajnorská 21)

do 15. 8. Sylvia Hanáková - Slečny zo San Francisca (fotografie)

Galéria Z Bratislava (Ventúrska 9)

Skryť Vypnúť reklamu

do 31. 8. Socha a objekt I. - socha bratislavských nádvorí, ulíc a námestí

Zichyho palác Bratislava (Ventúrska 9)

do 12. 8. Čaro v kove zakliate - výstava výrobkov umeleckých kováčov z Dunajskej Lužnej

Medzinárodný dom umenia pre deti - Bibiana Bratislava

do 29. 9. Jana Pogorielová - Krajina bábok; do 29. 9. Rodinné bábkové divadielka zo zbierok Muzea loutkařských kultur v Chrudimi; do 29. 9. O ruke, ktorá sa dotýka, objavuje, tvorí a rozpráva

Galéria Ardan Bratislava (Lermontovova 14)

do 31. 8. Kveta Gandlová - výber z tvorby pri príležitosti životného jubilea

Galéria Medium Bratislava (Hviezdoslavovo námestie 18)

do 30. Výber z tvorby belgického výtvarníka Petra Jacquemyna

Slovenská národná galéria - Vermesova vila Dunajská Streda (Gorkého 2)

Skryť Vypnúť reklamu

do 1. 9. Ján Hoffstädter

Západoslovenské múzeum Trnava (Muzejné námestie 3)

Salón jedného múzea `96

Galéria J. Koniarka Trnava (Kopplov kaštieľ, Zelený kríček 3)

23. Vernisáž výstavy Jany Semianovej pod názvom Aotearoa - Zem dlhého bieleho oblaku (17.00, hudobná spolupráca I. Jančár)

Synagoga Trnava (Halenárska ulica)

do 19. 8. Vladimír Vimr - Špirála (ôsme pokračovanie Umenia aury)

Záhorská galéria Senica

do 28. 8. Helena Bezáková - divadelné kostýmy

Malokarpatské múzeum Pezinok

do 1. 9. Danica Tyková - Miro Pribiš: Z ateliérov

Záhorská galéria Skalica

do 23. 8. Obrazy klaviristiky Eleny Letňanovej - Azyl hudby a farby

Galéria umenia Nové Zámky (výstavná sieň v CK Nábrežie)

do 3. 8. Jozef Sedlák - fotografie

Galéria M. A. Bazovského Trenčín

Skryť Vypnúť reklamu

do 4. 8. Dušan Pončák - sochy, reliéfy, kresby; do 4. 8. Shraga Weil - Tridsať rokov grafiky

Nitrianska štátna galéria

do 24. 8. Mladí bulharskí výtvarníci - maľba, plastika (Galéria A); do 31. 8. Nikolaj Feďkovič - Labyrint sveta a raj srdca

Synagóga Trenčín

do 4. 8. Slovenské naivné umenie vo svete

Galéria na námestí Topoľčany (Námestie M. R. Štefánika 1)

do 5. 8. Albín Brunovský - výber z grafického diela

Etnografické múzeum Martin

do 30. 9. Paličkovaná čipka - výber zo súčasnej neprofesionálnej tvorby

Galéria P. M. Bohúňa Liptovský Mikuláš (Veľká sieň)

do 18. 8. Cín XVII.-XX. storočia v zbierkach Muzeum okregowego Bielsku-Bialej; do 29. 9. Umelecké združenie Gerulata - maľba, kresba, grafika a plastika od 21 autorov

Literárnohistorické Múzeum Janka Kráľa Liptovský Mikuláš (Námestie osloboditeľov 31)

Skryť Vypnúť reklamu

do 31. 10. Stodolovci z Liptovského Mikuláša

Považská galéria umenia Žilina (M. R. Štefánika 2)

do 11. 8. Výstava zo zbierok Považskej galérie umenia pri príležitosti 20. výročia vzniku galérie

Považské múzeum Žilina (Budatínsky zámok)

do 31. Remigia Biskupská - drôtený šperk; do 30. 9. Premenlivá tvár zeme

Galéria Klasik Žilina (Hurbanova 19)

do 18. 8. Pavel Cicka, Ján Glózik - maliari z Kovačice

Galéria literatúry a umenia Martin (Osloboditeľov 11)

do 20. Ľudovít Fulla - knižná tvorba

Turčianska galéria Martin (Daxnerova 2)

do 25. 8. Bienále fantázie `96 - XII. ročník medzinárodnej súťaže a výstavy detskej výtvarnej tvorby

Galéria Ľ. Fullu Ružomberok (Makovického 1)

do 28. 7. Peter Kľúčik - ilustrácie

Oravská galéria Dolný Kubín (Hviezdoslavovo námestie 11)

Skryť Vypnúť reklamu

do 31. 8. Ján Kudlička - piety a znaky (malá výstavná sieň), Laco Teren - Do toho už idem (veľká výstavná sieň)

Štátna galéria Banská Bystrica (Dolná ulica 8)

do 25. 8. Zahraničná grafika zo zbierok Štátnej galérie - výstava usporiadaná pri príležitosti 40. výročia vzniku galérie

Stredoslovenské múzeum Banská Bystrica (Thurzov dom, Nám. SNP 4)

do 30. Pavel Siman - hračky a obrazy

SNG - Zvolenský zámok

do 8. 9. Veronika Rónaiová - Reinterpretácie; Ivan Csudai - Deväť ľahkých kúskov; Divadelný kostým

Slovenské banské múzeum Banská Štiavnica (Námestie sv. Trojice 6)

do 31. Z dejín turistiky

Novohradská galéria Lučenec (Kubínyiho

nám. 3)

do 20. Alexy - Bazovský - Palugyay 1929-

-1937; do 30. 9. Kúzlo skla

Dom fotografie Poprad (Námestie sv. Egídia)

Skryť Vypnúť reklamu

do 21. Jozef Česla - Tatry trochu inak

Galéria Júliusa Jakobyho Košice (Hlavná 27)

do 28. Konštantín Kövári-Kačmarik (1882-

-1916); do 18. 8. D. Záhoranský, P. Machata, K. Lunterová, D. Lehocká, K. Vargová, D. Lányi

Galéria Júliusa Jakobyho Košice (Alžbetina 22)

do 1. 9. Apokalypsa XX. - Východoslovenská moderna 20. rokov

Múzeum V. Löfflera Košice (Alžbetina 20)

do 1. 9. Igor Hudcovič - maľba, kresba

(1985-1994)

Šarišská galéria Prešov (Hlavná 51)

do 20. 9. Výstava zo zbierok Šarišskej galérie, pripravená pri príležitosti 40. výročia jej vzniku (umenie 15.-19. storočia)

Šarišské múzeum Bardejov (Radničné námestie 13)

do 30. 8. Juraj Kresila - maľba

Vlastivedné múzeum Trebišov

do 28. Semion Ivančenko (Rusko) - maľba

Regionálne kultúrne stredisko Svidník

Skryť Vypnúť reklamu

do 31. 8. Andrej Boršovský - výber z tvorby ľudového rezbára

Múzeum moderného umenia rodiny Warholovcov Medzilaborce

do 15. 8. Tomáš Lahoda - obrazy

Moravská galerie Brno (Umeleckopriemyselné múzeum, Pražákov palác - Husova 18)

do 22. 9. XVII. ročník medzinárodného bienále grafického dizajnu; Priemysel grafickej reči a geografie

Národní galerie Praha - Veletržní palác (Dukelských hrdinů 47)

do 18. 8. Daniel-Henry Kahnweiler - jeho galéria, jeho umelci; do 8. 9. Čtyři Plečnikovi žáci - J. Fuchs, L. Hilgert, A. Metelák, K. Řepa

Galerie Rudolfinum Praha (vchod z Alšovho nábřeží)

do 31. 8. Zbyšek Sion - obrazy 1958-1996

Šternberský palác Praha

do 28. 8. Dvanásťročný Ježiš v chráme, Hieronymus Bosch - nasledovník

Pražský hrad - na rozličných miestach

Skryť Vypnúť reklamu

do 29. 9. Josip Plečnik - Architektura pro novou demokracii

Míčovna Pražský hrad (Kráľovské záhrady)

do 25. 8. Súčasné umenie v Maďarsku

Letohrádek královny Anny a Galerie "Štěpánská 35" Praha

do 15. 9. Ivan Theimer: Sochy a obrazy

1960-1995 (denne od 10.00 do 18.00; do 19. 8. iba v letohrádku, galéria bude zavretá)

Galéria MIRO Praha (Kostol sv. Rocha, Strahovské nádvoří)

do 28. Alfons Mucha - Moje rodina

Galerie Jiří Švestka Praha (Jungmannova 30)

do 18. 8. Matej Kren

Dům fotografie Praha (Husova 23)

do 30. Robert Silverio - Inscenace

Slovenský inštitút Viedeň (Wipplingerstrasse 24-26)

do 2. 9. Desať slovenských sochárov - komorná plastika (M. Gavula, A. Ilečko, V. Kompánek, J. Korkoš, Š. Kubík, V. Môťovský, M. Polonský, M. Rudavská, A. Rudavský, J. Rusňák)

ARCHFEST `96

Od 25. júla do 6. augusta sa na pôde Vysokej školy výtvarných umení v Bratislave uskutoční medzinárodné podujatie Archfest `96,

ktoré organizujú VŠVU a Fakulta architektúry STU v Bratislave. V rámci Archfestu sa bude konať seminár Architektúra a text, na ktorom si bude možné vypočuť prednášky amerických a slovenských architektov, filozofov, teoretikov architektúry a historikov umenia: J. Bloomer (Iowská univerzita, USA), C. Ingraham (Iowská univerzita, USA), S. Lavin (Kalifornská univerzita, Los Angeles), G. Lynn (Kolumbijská univerzita, New York), M. Marcelli (FF UK Bratislava), P. Michalovič (FF UK Bratislava), F. Novosad (SAV Bratislava), M. Rakatansky (Iowská univerzita, USA), R. Segrest (dekan Školy designu na Iowskej univerzite, USA), M. Zervan (FA STU Bratislava). Spolu so seminárom sa v rámci akcie uskutoční dvanásťdňový architektonický workshop pod vedením G. Lynna, ktorý je určený študentom architektúry a začínajúcim architektom. Sprievodnými podujatiami budú aj panelová diskusia účastníkov seminára, prezentácia výsledkov workshopu a výstava v bratislavskej Galérii Medium. Prihlášky a podrobnejšie informácie: VŠVU, Hviezdoslavovo námestie 18, 814 37 Bratislava.

HUDBA

Café Hysteria Zimný štadión Bratislava

24. Swing Quartet Piešťany a Miriam Bajlová (20.30)

Huňadyho sála Bojnice

IV. kúpeľné hudobné leto: 21. Koncert účastníkov medzinárodných interpretačných kurzov Piešťany: Toshiyuki Uzuko - viola, Marián Lapšanský - klavír (19.00), 23. Nao Higano - soprán, Diana Vizváryová - klavír (19.00)

41. letný hudobný festival Piešťany

24. Sylvia Kowalczuková - harfa, Magdaléna Blahušiaková - soprán, Blanka Juhaňáková - klavír

Rubín Dudince

Letný hudobný festival 1996: 25. Sylvia Kowalczuková - harfa, Magdaléna Blahušiaková - soprán, Blanka Juhaňáková - klavír (19.30)

Koncertná sieň Trenčianske Teplice

51. hudobné leto: 23. Sylvia Kowalczuková - harfa, Magdaléna Blahušiaková - soprán, Blanka Juhaňáková - klavír (19.30), 26. Koncert účastníkov medzinárodných interpretačných kurzov v Piešťanoch (19.30)

Amfiteáter Rajecké Teplice

Kultúrne leto: 21. Galánečka - zábavný program moravskej dychovky (18.30)

Zámok Topoľčianky

21. Folklórny súbor Skaličan zo Skalice (17.00)

Bardejovské kúpele

Letný hudobný festival 1996: 26. Sylvia Kowalczuková - harfa, Magdaléna Blahušiaková - soprán, Blanka Juhaňáková - klavír (19.30)

Valaská pri Brezne

26.-28. Slovenské alternatívne leto: 26. Get Yo - Banská Bystrica, THC Avolate - Vsetín, Morodochium - Brno, DG 307 - Praha, Český jazz - Brno, Emil Valev - Bulharsko, Ľahká múza - Prievidza, Karpatské chrbáty - Vrbové, Testymony, Oboj Chorchoj - Považská Bystrica, QWFF - Vsetín, Padlášový výber - Banská Štiavnica (od 16.00)

Tatranské kultúrne leto 1996

22. Hradná kaplnka Kežmarok: Musica Bratislava - komorný súbor barokovej hudby (19.00), Liečebný ústav Helios Štrbské Pleso: Eugen Onegin - dramatizácia (19.00, dtto 23. o 19.00 vo vile Flóra Starý Smokovec a 24. o 19.15 v kúpeľoch Vyšné Ružbachy)

Reštaurácia Vodnár Košice

23. Jozef Dodo Šošoka a jeho hostia: Bob Mover - altsaxofón, spev, Harald Neuwirth - klavír, Petr Kořínek - kontrabas (19.30, dtto 26. o 20.30 v Alexander centre Piešťany)

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME

Inzercia - Tlačové správy

  1. Získaj náskok pred štartom
  2. Buďte v najlepšej spoločnosti!
  3. Desať dôvodov, prečo študovať na Trnavskej univerzite
  4. Za kvalitným vzdelaním nemusíte do sveta! Príďte na EkF TUKE
  5. Oplatí sa teraz kupovať byt alebo je lepšie si počkať?
  6. Petra Vlhová venuje svoju prilbu do súťaže pre Plamienok
  7. Skutočná vanilka a čokoláda. Čo robí potraviny kvalitnými?
  8. Korona zlacňuje elektroniku. Tento týždeň je až o 50 % lacnejšia
  9. Denník SME spolu s knihou Rozhovory o ľudskom tele
  10. AGEL spustil testovanie expresnými PCR testami
  1. Veolia dostala exkluzívne do správy projekt SKY PARK
  2. AS EUBA vyhlasuje protest proti novele zákona o VŠ
  3. Firmy sa spojili s učiteľmi, rozhodli sa pomôcť chudobným žiakom
  4. Počas pandémie vzrástli obavy z právnych sporov
  5. Oplatí sa teraz kupovať byt alebo je lepšie si počkať?
  6. A new, multifunctional centre will revive the Danube embankment
  7. BILLA má nový vernostný program pre deti – „SuperOsma“
  8. Korona zlacňuje elektroniku. Tento týždeň je až o 50 % lacnejšia
  9. WESTech je distribútorom Dell Technologies na Slovensku
  10. Petra Vlhová venuje svoju prilbu do súťaže pre Plamienok
  1. 5 najčastejších dôvodov, pre ktoré sa v noci budíme 18 928
  2. Maldivy, Emiráty, Egypt z Bratislavy aj s poistením liečby COVID 15 774
  3. Oplatí sa teraz kupovať byt alebo je lepšie si počkať? 13 283
  4. Skutočná vanilka a čokoláda. Čo robí potraviny kvalitnými? 8 157
  5. Korona zlacňuje elektroniku. Tento týždeň je až o 50 % lacnejšia 7 667
  6. Dovolenka v Egypte: Vyskúšali sme, ako sa aktuálne cestuje 7 486
  7. Telo v karanténe, jar a domácnosť, rozhovor s Denisou Dvončovou 7 278
  8. Spoznajte Olomouc – univerzitné mesto a svoju budúcnosť 6 784
  9. AGEL spustil testovanie expresnými PCR testami 6 751
  10. 10 vecí, kvôli ktorým do banky už chodiť nemusíte 6 329
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu