Streda, 28. október, 2020 | Meniny má DobromilaKrížovkyKrížovky

Váš horoskop na rok 2002

BARAN

I. 21. 3. - 31. 3.

II. 31. 3. - 10. 4.

III. 10. 4. - 20. 4.

Baranom narodeným do polovice druhej dekády od mája do júla pripomenie Jupiter „resty“ z minulého roka. Dopustili ste sa podvodu alebo povrchnosti vo financiách či v zamestnaní? Jupiter sa spätným pohybom pozerá kvadratúrou na vaše Slnko a ak ste svoje prehrešky neoľutovali už na jeseň minulého roka, teraz sa môžete pripraviť. Všetko však prebolí a skončí sa dobre, preto nevešajte hlavu a do budúcnosti si vezmite pozitívne ponaučenie.

Skryť Vypnúť reklamu

Ak ste vždy zásadne čestný a opatrný, čaká vás odmena za poctivosť. Že ste čakali pridlho? Taký už je Saturn, ktorého sextil na vaše Slnko konečne prinesie niečo konštruktívne. Prvá dekáda sa dočká v marci, druhá v apríli až júni a tretia v druhej polovici júna.

Vplyv Neptúna pocítia hlavne Barani narodení od 26. marca do 4. apríla - zvýšenú intuíciu, inšpiráciu. Za pomoci Saturna sa vám možno splnia tajné sny. Koncom leta a na jeseň rozvíjajte prípadné umelecké či mystické vlohy, neprehliadnite spriaznenú dušu.

Narodeným medzi 4. a 9. aprílom dodá Pluto energiu, prekonajú každé zemetrasenie a koncom roka vďaka svojej neohrozenej činorodosti zožnú slušnú úrodu.

Posledná dekáda sa zase môže tešiť z vplyvu Uránu. Urán je planéta zmien a novôt v každom ohľade. Ak vás v polovici júna bude doslova prenasledovať originalita a možno trošku aj sklon k výstrednosti, využite to kladne. Saturn vám taktiež dodáva vytrvalosť, nie je dôvod zostať priemerný!

Skryť Vypnúť reklamu

BÝK

I. 20. 4. - 30. 4.

II. 30. 4. - 10. 5.

III. 10. 5. - 21. 5.

Jupiter sa pozitívym sextilom začne pozerať na vaše Slnko od júla. Narodení v prvom týždni prvej dekády budú optimistickejší, doslova sa nadýchnu a začnú žiť. Len sa nedopúšťajte výstredností a nepodľahnite lenivosti, zrátalo by sa vám to v auguste. Celkovo to však bude pokojný a príjemný rok. Prvé dni marca, júna a septebra vás Mars obohatí energiou.

Narodeným medzi 26. aprílom a 3. májom trošku skriví úsmev Neptún. Jeho kvadratúra na Slnko pôsobí neblaho na charakter, zlé vplyvy z okolia sú oveľa príťažlivejšie, štrbinky v charaktere s radosťou prehliadame a podliehame zvodom najrôznejšieho typu - záleží na osobnom horoskope. Ak si nechcete poškodiť povesť, prípadne zdravie, buďte na seba prísnejší. Nepokoj, depresie alebo stratu motivácie riešte aktívne. Marec, júl a december sú skúšobné body. Vyhnite sa rizikám, právnym a administratívnym sporom, falošným radcom a vodcom a rozhodne veštcom - takmer určite vás pošlú zlým smerom. Nezabudnite - svoju cestu si určujete predovšetkým vy sám! V máji a júni veľmi pomôže Jupiter, držte sa perspektív, ktoré pred vami otvorí.

Skryť Vypnúť reklamu

Jar bude skutočne nádherná pre tých, ktorí sa narodili od 3. do 10. mája. Zaujímavé návrhy a podnety nenechajte nepovšimnuté, tešte sa zo života, rozdávajte svoj optimizmus. Posledné tri mesiace v roku zvlášť pozorne sledujte svoje materiálne a právne záležitosti, neverte náhode.

Posledná dekáda Býkov sa nevyhne výrazným zmenám, ktoré môžu prísť ako zvnútra, tak zvonka. Prípadné ťažkosti a straty však berte ako možný nový štartovací bod, ak treba, prispôsobte sa alebo improvizujte. V prvé aprílové dni pozor na úrazy. Rozhodne sa tešte na leto. Jún a júl prejdú vo veľkej pohode, šťastie si vážte a využite ho, pretože na jeseň a v zime musíte opäť zbystriť pozornosť. Keď sa vaše skúšobné obdobie uzavrie, budete na seba hrdý viac ako inokedy.

Skryť Vypnúť reklamu

BLÍŽENCI

I. 21. 5. - 1. 6.

II. 1. 6. - 11. 6.

III. 11. 6. - 21. 6.

Prvá dekáda a narodení až do 4. júna sa môžu tešiť. Neptún trigónom rozvíja umelecké a duchovné vlohy a v tomto smere prináša aj profesionálne uznanie koncom mája. Prvé mesiace roka ponúknu rôzne príležitosti na zaistenie budúcnosti. Môžete získať nehnuteľnosť, začať výhodné podnikanie alebo nadviazať prospešnú známosť. K tomu sa pridáva Jupiter, ktorý vás od augusta do októbra odmení za námahu úspechom a ziskom. Len dodržujte svoje sľuby.

Opozícia Pluta so Slnkom narodeným od 4. do 10. júna signalizuje premeny názorov, náhľadov na svet. Ak vám bude v máji už priveľmi dusno, stavte na vľúdnosť a toleranciu, nátlaku čelte s tichou vytrvalosťou, každým výbuchom si len poškodíte. Radšej nahliadnite do svojho vnútra a v poslednom štvrťroku oceníte svoj postoj. Ak ste sa aj museli čohosi zriecť, teraz sa môžete tešiť z pozitívnej zmeny, prírastku na majetku alebo z cestovania.

Skryť Vypnúť reklamu

Posledná dekáda bude mať vďaka Uránu vzrušujúci rok. Rozšírte si obzor, zbierajte poznatky, tvorte, zdokonaľujte sa, spoznávajte nové veci a krajiny a pokojne uspokojte aj svoju zvedavosť. Máte ideálnu príležitosť študovať, angažovať sa, písať. V júni Saturn pomôže vaše túžby premeniť na skutky, presadíte sa v osobnom živote i v zamestnaní. A čo sa lásky týka, apríl - máj či august - september sľubujú obohacujúce stretnutie. Nemusí však ísť o obvyklý citový vzťah, ale o tajomné duchovné priateľstvo.

RAK

I. 21. 6. - 1. 7.

II. 1. 7. - 12. 7.

III. 12. 7. - 22. 7.

Môžete byť spokojný, pretože práve vaše znamenie je prežiarené Jupiterom. Jeho tranzit vás určite posunie dopredu i do popredia a neodoprie vám žiadnu radosť. Prvé dve dekády sú pod doznievajúcim a vrcholiacim vplyvom tohto dobrodeja a môžu zbierať úrodu zasiatu minulý rok, často už koncom roka 2001 - narodenie dieťaťa, uzatvorenie manželstva, založenie firmy a podobne. Prípadné disonancie (január, marec - apríl) budú prechodné a možné komplikácie (i zdravotné), preto nepotrvajú dlho, pretrvávajúce následky sú málo pravdepodobné.

Skryť Vypnúť reklamu

Tretia dekáda bude tranzitom Jupitera ovplyvnená hlavne od mája do júla. Podobne ako skôr narodení Raci, aj vy budete podnikavý, odvážny, vitálny, len sa z roztopaše nedopustite zbytočných chýb. Úspešný rok môže byť pre vás novým začiatkom, alebo môžete spať na vavrínoch - ako už len chcete!

LEV

I. 22. 7. - 2. 8.

II. 2. 8. - 12. 8.

III. 12. 8. - 23. 8.

Máte šťastie. Hlavne Levi narodení do 29. júla, pretože Jupiter sa z Raka presunie do vášho znamenia, takže to v auguste nezabudnite plne využiť. Čaká vás pokojne sa odvíjajúci rok, preto vychutnajte každý, aj ten najobyčajneší okamih. Takýchto rokov nebýva veľa.

Do narodených od 29. júla do 5. augusta bude dobiedzať Neptún opozíciou k Slnku. Podobne ako Býci, nedajte si celkom vziať sebadôveru a pripraviť sa o ambície. Ilúzie síce zahynú, ale vy si rozšírte pole poznania a skúseností. Aj počiatočné zúfalstvo môže mať svoj zmysel. Uvedomte si prvky svojej povahy, ktoré sú príliš levie, napravte si pošramotené vzťahy s okolím. Spytovanie svedomia ešte nikomu neuškodilo. Práve naopak. Vďaka tomu vám Saturn pomôže koncom januára, prípadne až apríla dosiahnuť čosi, čoho ste sa takmer vzdali. Tranzit Jupitera od augusta do októbra vám praje, len nebuďte neobjektívne optimistický a radšej neuzatvárajte zmluvy, odložte svadbu a vyhnite sa súdnym sporom. Nezabudnite - Jupiter vám síce praje, ale zároveň je v opozícii s Neptúnom, v negatívnom pôsobení klamárom klamárov.

Skryť Vypnúť reklamu

Narodení od 6. do 12. augusta to spomedzi svojich levích súrodencov budú mať najlepšie. Ich Slnko bude hneď trojnásobne podopreté Jupiterom, Plutom a Saturnom (máj - júl). Znásobia sa nielen vaše ambície, ale aj schopnosť dosiahnuť ich, budete úspešný, výkonný a stanete sa stredobodom pozornosti.

Posledná dekáda je vystavená všetko prevracajúcemu vplyvu Uránu. Či už pôjde o partnerské vzťahy, povolanie, deti alebo ktorúkoľvek inú oblasť danú vaším osobným horoskopom, buďte pripravený a obozretný, hlavne začiatkom apríla a koncom augusta. Na cestách kroťte nielen svoju jazdu, ale dávajte pozor aj na ostatných vodičov, aby ste sa „v tom“ neocitli hoci aj nevinne. Napriek trochu nestabilnej uránistickej atmosfére tohto roku, Saturn dá vašim snahám trvácnejší charakter.

Skryť Vypnúť reklamu

PANNA

I. 23. 8. - 2. 9.

II. 2. 9. - 12. 9.

III. 12. 9. - 23. 9.

Aj vám prispeje Jupiter svojím sextilom k priaznivým začiatkom. Je to o to lepšie, že septembrové Panny môžu už dlhšie pociťovať pretavujúce pôsobenie Pluta a vyučujúce pôsobenie Saturna. Narodení v prvý septembrový týždeň sa budú prvý štvrťrok musieť vyrovnať s problémom, ktorý sa zjavil už v minulom roku. Tu vám Jupiter prinesie šťastie, povedzme v podobe protekcie či pomoci priateľa.

Narodení od 6. do 12. septembra budú bojovať s disonanciou Pluta, ktorá je v živote veľmi zriedkavá. Spôsobuje hlboké krízy a zmeny, vynútené pod tlakom vonkajších, „osudových“ okolností. Neľahký bude máj - jún. Vyvarujte sa nekompromisnosti a chladnej, racionálnej a často uštipačnej kritickosti, ktoré sú pre vaše znamenie také typické. Nič sa nedeje bez príčiny a všetko má svoj zmysel, hoci môže spočiatku zostať skrytý. V každej skúške vždy dostávame aj pomoc, preto sa na vaše Slnko usmieva sextilom Jupiter, aby vám dodal odvahu, nádej a poskytol pomoc.

Skryť Vypnúť reklamu

Posledná dekáda sa zatiaľ vyššie spomínaným trampotám s Plutom vyhne. Zato kvadratúra so Saturnom vás v júni donúti k poriadnemu upratovaniu pred vlastným prahom. Prehodnoťte staré zvyky, pozrite sa do očí realite a určite sa vám taktiež vďaka Jupiteru podarí obnoviť svoje vnútorné zdroje, relatívnu pohodu a využiť niektoré výhody.

VÁHY

I. 23. 9. - 3. 10.

II. 3. 10. - 13. 10.

III. 13. 10 - 23. 10.

Tento rok sa nebudete môcť vážnejšie sťažovať. Pre objektívnosť treba dodať, že prvá dekáda bude do júna a zvyšok znamenia do júla pod nepriaznivým vplyvom Jupitera, ktorý môže priniesť mučivé dilemy, nečakané výdavky, daňové kontroly či súdne procesy (v horšom prípade) alebo návrat staršej nepríjemnej záležitosti. Avšak prvé dve dekády sa určite zároveň dočkajú uznania, zvýši sa ich osobná príťažlivosť a dostane sa im mnohej pomoci v trápení, to všetko od augusta do októbra.

Skryť Vypnúť reklamu

Októbrové Váhy sa vďaka Saturnu pustia uskutočňovať dlhodobé plány. Výsledky možno neprídu ihneď, zato budú trvalé. Ak ste narodený od 28. 9. do 7. 10., sprevádzajúci Neptún vytvorí pre vás podmienky na príjemné spolužitie s okolím i vo vlastnom vnútri. Ak sa chcete už dávno niekam utiahnuť a venovať sa sebe a svojej duši, nadišiel ten správny okamih. Saturn vám od mája bude pomáhať skonkretizovať sny a od augusta do októbra vychutnajte všetko more pokoja a extázu, do ktorej sa konečne môžete nerušene ponoriť. To si praje aj vaše srdce!

V máji a júni bude Jupiter hádzať polená pod nohy narodeným od 7. do 13. októbra. Ale vaše pracovné výkony budú hodny obdivu a zodpovední si to určite všimnú. Posledný štvrťrok sa dočkáte chvály aj zisku. Tretia dekáda sa vďaka trigónu Uránu dočká buď prírastku do rodiny, na majetku, náhleho zlepšenia zdravotného stavu alebo ľúbostného vzťahu. Vyvinutá profesionálna aktivita (začnite v polovici júna) vám v roku 2003 prinesie sľubné výsledky.

Skryť Vypnúť reklamu

ŠKORPIÓN

I. 23. 10. - 2. 11.

II. 2. 11. - 12. 11.

III. 12. 11. - 22. 11.

Škorpiónom tiež veľmi spríjemní rok trigón Jupitera. Odstráni aj dlhodobé prekážky, prinesie podnetné situácie a stretnutia, oživenie vzťahov, čo sa mohlo začať už koncom roku 2001. Narodení do 7. novembra budú podobne ako Raci zbierať úrodu zasiatu minulý rok. Tí, čo sa narodili do 29. októbra, nech sa v marci chytia každej vzniknutej príležitosti, narodení od 6. do 12. novembra prežijú svoje žičlivé obdobie v máji a júni. Jedine október až december varuje pred unáhlenými rozhodnutiami, veľkými finančnými výdavkami a chybami v účtovníctve. Vaše omyly sa v takom prípade prejavia v budúcom roku.

Ani Škorpióni sa tento rok nevyhnú spytovaniu svedomia či klamstvu a podvodu. Snažte sa ich nedopustiť a z opatrnosti ich radšej predvídajte u druhých. Hlavne narodení od 29. októbra do 5. novembra. Každodenná rutina sa vám môže zrazu zdať ťaživo nezmyselná, alebo sa budete cítiť psychicky nadmieru zaťažený či umučený. Vašej húževnatej povahe však postačí zmysluplný smer. Aby ste sa v čo najväčšej miere vyhli chaosu, odložte významné rozhodnutia a kroky, vášmu úsudku bude chýbať objektívnosť (august až október). Šetrite, strážte si zdravie (vírusy, infekcie, zápaly močových ciest a pohlavných orgánov, cysty). Usporiadanie osobných vecí a vyriešenie problémov odložte na rok 2003, kedy sa na vaše Slnko znovu usmeje Jupiter.

Skryť Vypnúť reklamu

Posledná dekáda je vydaná na milosť Uránu. Neušetrí vás zmien v rodine, prípadne bydliska, zmien v práci, v partnerských vzťahoch (začiatok apríla a koniec augusta). Najšťastnejšie a najplodnešie bude obdobie letných mesiacov jún - júl. Prijímanie novôt a zmien vám nepadne tak ťažko.

STRELEC

I. 22. 11. - 2. 12.

II. 2. 12. - 12. 12.

III. 12. 12. - 21. 12.

Vy sa tento rok naozaj nebudete mať na čo sťažovať. Najmä narodených do 29. novembra Jupiter plne uspokojí, zvlášť v auguste. Chystá vám prekvapenia a mnohé osobné výhry. Úlohu môže zohrať zahraničie, kultúra, publicistika, školstvo či politika. Nepremeškajte príležitosť!

Narodených od 29. novembra do 5. decembra pod sextilom Neptúna čaká pokojné a objavné obdobie, duchovne či umelecky podfarbené. Aj keby vám Saturn do jari naservíroval dôsledky starších problémov, nebudete mať núdzu o dobré nápady, len sa vyhnite prepracovanosti. Na výslní sa môžete ocitnúť hlavne v septembri - októbri. Očakávajte finančné úspechy a spoločenské uznanie, harmóniu, pocit naplnenia a radosti.

Skryť Vypnúť reklamu

Ak ste sa narodili od 6. do 11. decembra, vaše Slnko sa stretne v konjunkcii s Plutom a bude v opozícii so Saturnom. Veľmi silná konštelácia! Mieša karty osudu najrôznejším spôsobom a obvykle ide o jedinečnú životnú skúsenosť, ktorá prehadzuje rebríček hodnôt a núti prostredníctvom pochybností vytvárať nový pohľad na svet. Saturn obvykle izoluje od ostatných (máj - júl) a Pluto vás bude pudiť k tyranii. Odolajte týmto nutkaniam a získate tvorivosť a charizmu, ktorá koncom roka zaručene prinesie úspech. Premena vnútra, aj za cenu prípadnej bolesti, môže byť pre budúcnosť neoceniteľným pokladom.

Posledná dekáda rozšíri okruh známych, od konca júla budete podávať špičkové výkony, hlavne vďaka spoločníkovi či partnerovi. Môžete sa tešiť aj na novú známosť.

Skryť Vypnúť reklamu

KOZOROŽEC

I. 21. 12. - 1. 1.

II. 1. 1. - 11. 1.

III. 11. 1. - 20. 1.

Jedinou pozoruhodnou konšteláciou v tomto roku sa pre vás stane opozícia s Jupiterom. Z profesionálneho hľadiska môže ísť o dvojsečnú zbraň. Získate postavenie, uzatvoríte výhodné manželstvo alebo dosiahnete dlho očakávané spoločenské uznanie a finančný úspech. Na druhej strane vám ten istý vplyv môže priniesť závislosť, sklamania, dlhy a nechuť k práci. Jupiter je však veľký dobrodej, preto záleží len na vás, či rozporný vplyv dokážete zharmonizovať a využiť vo svoj prospech.

Prvá dekáda bude vplyv Jupitera pociťovať do apríla, preto sa hlavne koncom januára a marca vyhnite definitívnym rozhodnutiam. V prípade nutnosti ich odložte na február a koniec apríla.

Druhá dekáda sa musí mať na pozore v máji a posledná v máji až júli. Srdcovými záležitosťami sa nenechajte príliš trápiť (začiatok júla), dilema sa vyrieši sama a hoci to nemáte vo zvyku, v tomto čase nechajte pokojne rozhodovať iných. Ale len po hranice svojej osobnej slobody!

Skryť Vypnúť reklamu

VODNÁR

I. 20. 1. - 30. 1.

II. 30. 1. - 9. 2.

III. 9. 2. - 19. 2.

Čaká vás rok bohatý na udalosti a - precitnutia. Narodení do 26. januára po tranzite Neptúna cez svoje Slnko totiž možno ešte spia na vavrínoch. Môžu si to dovoliť, ak skutočne chcú. S jedinou augustovou výnimkou (opozícia Jupitera) budú mať pokojný, nekonfliktný rok.

Narodení medzi 26. januárom a 1. februárom sú idealisti, čo Neptún ešte zosilňuje a Saturn zo znamenia Blížencov trigónom stabilizuje. Máte zvýšenú odolnosť, vytrvalosť a sústredenosť, praktickosť, protekciu u starších osôb (do mája). Jupiter vám vezme pôdu pod nohami od augusta do októbra, ale ak odložíte investovanie na lepšie časy, nebudete sa preceňovať a riskovať, všetko prežijete bez následkov.

Vodnári narodení medzi 2. a 8. februárom budú pod vplyvom Pluta neodolateľní a Saturna neporaziteľní (máj - jún). Posledný štvrťrok sa vďaka obom planétam stane dokonale úspešným.

Posledná dekáda sa ocitne pod vplyvom výnimočnej udalosti, opakujúcej sa len každých 84 rokov. Konjunkcia vášho Slnka a Uránu vás donúti radikálne skoncovať s minulosťou, nech už ide o čokoľvek. Prípadnú nerozhodnosť v tomto smere definitívne od júna odstráni Saturn. Zdoláte akékoľvek prekážky a svoje predsavzatia a geniálne nápady rozhodne dotiahnite do konca.

RYBY

I. 19. 2. - 29. 2

II. 29. 2. - 10. 3.

III. 10. 3. - 21. 3.

Ryby narodené pred 26. februárom už majú za sebou lekciu, ktorú udeľuje Saturn raz za sedem rokov. Tie ostatné sa musia pod vplyvom Saturna zbaviť ilúzií, v ktorých si mimochodom s radosťou voľkajú. Nepodnikajte, neinvestujte, ak nemáte známosť, žiadnu nenadväzujte - aj tá, ktorá je, bude preskúšaná ohňom. Bilancujte, analyzujte svoje omyly a prehodnocujte svoje skutky. Na prvú dekádu bude Saturn pôsobiť do mája, na druhú do júna, na tretiu do júla.

Ryby narodené od 4. do 10. marca prežijú významný rok. Kvadratúra Pluta, ktorá sa ohlasuje raz za život, môže priniesť radikálnu premenu v niektorej životnej oblasti. Máj - jún budú skľučujúce, pretože k Plutu sa pripojí Saturn. Nedajte sa však, dýchajte zhlboka, držte sa vyšších sfér a s dôverou sa upínajte k budúcnosti. Nič nestojí za poškodenie zdravia, preto sa naučte zachovávať pokoj a trpezlivosť. Relaxujte! Ale potom o to húževnatejšie pracujte, to je najlepšia terapia. Pamätajte, že „osud“ sa nikdy nepozerá len zlým okom. Aj pri vás bude stáť Jupiter a podá vám pomocnú ruku, či to už bude prostredníctvom priateľa, dieťaťa alebo milovanej bytosti. Vždy myslite na to, že trápením sa vopred vykupuje veľká radosť, alebo dodatočne spláca veľký dlh.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie na SME

Inzercia - Tlačové správy

 1. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi
 2. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
 3. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
 4. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
 5. Nenechajme jeden druhého bez pomoci a kontaktu
 6. Pohoda v domácnosti sa odvíja od jednej veci. Neuveríte, od akej
 7. Tlačová konferencia iniciatívy Stop hazardu so zdravím
 8. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo
 9. Developer roka YIT Slovakia je na Slovensku už desať rokov
 10. Pomáhajte čítaním
 1. Pohoda v domácnosti sa odvíja od jednej veci. Neuveríte, od akej
 2. Nenechajme jeden druhého bez pomoci a kontaktu
 3. Neodkladajte pre koronavírus vyšetrenie svojich očí
 4. BILLA podáva v kritickom období pomocnú ruku ľuďom z kultúry
 5. Vynovená predajňa v Smrdákoch
 6. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
 7. Tlačová konferencia iniciatívy Stop hazardu so zdravím
 8. Pandémia spomaľuje inovácie. Spoločnosti šetria
 9. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo
 10. Developer roka YIT Slovakia je na Slovensku už desať rokov
 1. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 32 547
 2. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 23 726
 3. Ako začínali šéfovia digitálnych firiem? Vplyv malo už detstvo 21 030
 4. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh 16 981
 5. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY 14 145
 6. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 11 609
 7. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 10 712
 8. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 10 700
 9. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 10 576
 10. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi 9 215
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Testovanie nielen môže bolieť, ale možno sa pri čakaní naň nakaziť. Ilustračná fotografia.
Dobré ráno

Dobré ráno: Monika Jankovská sa chce dohodnúť s políciou

Štátna tajomníčka zrejme chce spolupracovať.

Podcast Dobré Ráno.
Minister obrany Jaroslav Naď.
Autorská strana Samuela Marca

Keď príde šialenec a všetko zmení (píše Samo Marec)

Čo všetko je možné, keď ľudia uveria, že možné je všetko.

Marcelo Bielsa.