Martin Kilian

Zoznam článkov autora

Nitra ocení najúspešnejších športovcov

Vedenie mesta Nitra pokračuje v tradícii vyhlasovania najúspešnejších športovcov mesta za uplynulý rok.27. mar 2017, o 15:15

Pred rokom prevzal cenu pre najúspešnejšieho športovca Nitry z rúk primátora Jozefa Dvonča hokejbalista Stanislav Petrík, člen tímu majstrov sveta.

Ako ďalej v druhej lige

Košice odštartujú nadstavbu s 12-bodovým náskokom.27. mar 2017, o 11:06

Tatran a Rimavská Sobota.

Juniori Nitry nevyužili domáci mečbal

O výsledku štvrtého finále rozhodla tretia tretina, Nitrania v nej urobili dve školácke chyby, ktoré skúsení hostia potrestali.27. mar 2017, o 10:00

Vo štvrtom zápase finálovej série sa na konci radovali Trenčania. V tretej tretine totiž otočili z 2:1 na 2:3. O majstrovi rozhodne piaty zápas, ktorý sa hrá v pondelok 27. marca o 17.00 h v Trenčíne.

Basketbalisti Nitry potrápili SvitFoto

Mladý tím Nitry vyhral proti Podtatranom prvý polčas, napokon si však favorit víťazstvo ustrážil.22. mar 2017, o 20:57

Róbert Rožánek (v ťažkom zakončení pod košom) si pripísal až 30 bodov, na výhru to však nestačilo.

Sedemnásťročná Nitrianka už strieľa góly vo WHIL

Mládežnícka reprezentantka Natália Némethová ukazuje svoj talent v drese ŠKP Bratislava.17. mar 2017, o 7:45

Natália Némethová zbiera skúsenosti v drese ŠKP Bratislava v ženskej interlige.

Líder z Košíc neoslnil, ale aj tak vyhral v Nitre o 38 bodovFoto

Basketbalisti Nitry si merali sily s veľkým favoritom a za prvé tri štvrtiny si zaslúžili veľmi solídnu známku.15. mar 2017, o 20:57

Loptu má Košičan White (ktorý zápas nedohral), bráni ho Nitran Róbert Rožánek.

Z Nemecka s opaskom!

Mladý nitriansky kickboxer uštedril svojmu súperovi knokaut v prvom kole.12. mar 2017, o 13:05

Cyril Pažitný sa raduje zo zisku opasku za titul vo federácii WKN.

Po vydarenej zime s optimizmom

Futbalisti Lapáša vstúpia do odviet s novým trénerom a dvoma posilami.9. mar 2017, o 10:35

Takto nastúpili futbalisti Lapáša na posledný prípravný zápas.

Prievidza v Nitre nezaváhalaFoto

Basketbalisti Nitry už nastúpili bez cudzincov Dogba a Rhymesa, sezónu dohrajú len s dvoma legionármi.8. mar 2017, o 21:00

Zakončuje Róbert Rožánek, bráni ho Prievidžan Dramičanin.

Pozitívom je medzinárodná spolupráca

Na prahu jarnej časti regionálnych futbalových súťaží sme hovorili s predsedom Západoslovenského futbalového zväzu Pavlom Šípošom.8. mar 2017, o 7:45

Predseda Západoslovenského futbalového zväzu Pavol Šípoš.

Pažitný vyzve Nemca v boji o titul

Mladý nitriansky kickboxer chce zúročiť skúsenosti získané v novembrovom zápase v Japonsku.7. mar 2017, o 7:45

Cyril Pažitný (vľavo) v novembri bojoval v Japonsku.

Samek trafil z vlastnej polovice. Tľapol si s ním aj rozhodca! (+VIDEO)Video

Husársky kúsok sa podaril basketbalistovi Nitry Adamovi Samekovi vo včerajšom stretnutí s Lučencom.3. mar 2017, o 11:55

Rozohrávač Adam Samek včera trafil málo vídanú strelu.

Ďalší šok: Tešedíkovo sa odhlásilo z piatej ligy

Viete, čo majú spoločné Vlčany, Veľké Úľany a Tešedíkovo? V týchto veľkých dedinách za posledný rok zakapal seniorský futbal.3. mar 2017, o 8:04

Tešedíkovo (na snímke jeho hráči v bielom) na pol roka zmizne z futbalovej mapy v súťažiach dospelých. Snímka je zo zápasu v Preseľanoch.

Na silný Lučenec Nitra nemala nárokFoto

Nováčik basketbalovej ligy porazil Nitru aj štvrtýkrát v sezóne. Vysokoškoláci tak nenadviazali na úspech z Karlovky.2. mar 2017, o 21:21

Najlepší strelci svojich tímov v akcii - zakončuje Lučenčan Pressley cez Nitrana Jurjeviča.

M. Valenta: Urobili sme dosť práce na to, aby sme sa na jar tešili

Predseda predstavenstva FC Nitra Marián Valenta v rozhovore okrem iného prezradil, že do klubu sa vracia Igor Demo.1. mar 2017, o 14:00

Predseda predstavenstva FC Nitra, a.s., Marián Valenta.

V sobotu štartuje druhá liga

Druhá najvyššia futbalová súťaž má najskôr na programe zvyšné štyri kolá základnej časti. Pozrime sa na kádre Nitry, Serede a Šamorína.28. feb 2017, o 7:45

Snímka z posledného jesenného kola z duelu Nitry so Sereďou (2:1). V modrom Šimončič a Balaj, v červenom Kmeť a Djiby Ba.

Osem zlatých do Nitry, slovenský rekord štafety

V nedeľu patrila atletická hala Elán republikovému šampionátu dorastencov.27. feb 2017, o 10:30

Rekordná štafeta ŠK ŠOG Nitra na 4x200 m - zľava Švecová, Lehocká, Zapletalová a Kovačovicová.