Štvrtok, 20. október, 2016 | Meniny má Vendelín
SME na facebooku

SME na facebooku


Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Kuffa z Obyčajných označil homosexuálov za chorých (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

3/3
ach to zas bude diskusia ...
Gorilia platforma
homosexuáli sú privilegovanou skupinou
v dnešnej dobe si môžte dovoliť povedať čokoľvek a napadnúť kohokoľvek, len o homosexualite nemôžte povedať že je to úchylka. - pripomína mi to časy keď sa nič nesmelo povedať proti strane. Pritom psychiatri to vyradili zo zoznamu úchyliek na základe veľmi tesného hlasovania. Kto bude nasledovať - pedofili, zoofili? Obyčajní ľudia sú mi čím ďalej tým viac sympatickí. Ale dobrá správa pre homosexuálov je táto. A preto že ich Boh miluje a Ježiš dokáže vyslobodiť z hriechu, Boh dokáže aj homosexuálov oslobodiť z ich stavu. Je kopec prípadov homosexuálov, ktorí keď uverili v Ježiša, Ježiš ich oslobodil z ich neprirodzených chúťok a dnes žijú v normálnom manželstve. To platí pre každý hriech - Ježiš dokáže oslobodiť alkoholika z otroctva alkoholu, narkomana z drogovej závislosti a podobne. Boh nie je proti homosexuálom, ale proti hriechu homosexuality. A Boh nielen že poukazuje na to, čo je hriech, ale aj ponúka pomocnú ruku a cestu von.
Maria Tvrdonova
nemuíš ma napádať
ja sa ku RKC nehlásim ani klu žiadnej cirkvi ktorá prenasledovala a vraždila iných v mene viery. A zločiny pedofilných katolíckych kňazov na malých deťoch strašne odsudzujem -nielen preto,že som matka a ma zamrazí pri pomyslení, že by niekto niečo podobné spravil mojim deťom. A to, že homosexualita sa nedá liečiť - skúsenosti dokazujú, že Ježiš oslobodil mnohých homosexuálov a dnes majú normálne manželstvo s osobou opačného pohlavia. Sám si môžeš vygoogliť príbehy ľudí, ktorých Ježiš oslobodil z homosexuality.
Maria Tvrdonova
<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... > >>

Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Mária , nech nás ten tvoj Ježiš oslobodí od RKC a náboženských fanatikov ako sú bigotní katolíci , alebo ty , moja milá ,
Tie bludy fantázie a často doslova blbosti , čo vydávaš za fakty a skúsenosti si môžem ozaj vyguglovať koľko chcem , problém je len v tom , že rozdiel medzi nimi a dobšinského rozprávkami je ten , že v dobšinského rozprávkach je viac pravdy

Tak za prvé : Ježiš nikdy nikoho nevyliečil a už vôbec nie z homosexuality, môžeš si guglovať koľko chceš , homosexualita nie je choroba , je to vrodená vlastnosť , ktorá sa môže len násilne potlačiť terorom náboženských fanatikov v jeho okolí, tak ako sa náboženským terorom náboženských fanatikom potlačovala pravda o tom že zem sa točí okolo slnka ,
Homosexualita o ktorej hovoríš nie je homosexualitou v pravom slova zmysle , je to sexuálne zneužívanie osôb, slabých fyzicky aj duševne , je to násilný čin, často popisovaný vo vezeniach, zajateckých táboroch v uzavretých spoločenstvách a podobne , ale to nemá s homosexualitou nič spoločné, Ak toto chceš liečiť , musíš liečiť z agresivity , sadizmu narcisizmu , ale nie s homosexuality.

Za ďaľšie : tvoje - Ježiš vyliečil , - je prostoduchá tuposť naboženských fanatikov , pre ktorých nie je potrebné hľadať a zisťovať, ale len slepo a poslušne príjmať jednoduché riešenia , donekonečna ich opakovať a vydávať ich za svätú pravdu , je to tak ľahké , totiž netreba rozmýšľať ,
ach , Goebbel, Goebbel , ty si bol obyčajný amatér , aj osoba tvrdoňová ťa v demagógii a propagande preskočí...
Najviac ma vie naštvať a rozčarovať to obľúbené - Ježiš vyliečil, bez ohľadu koľko úsilia vedomosti a ťažkej práce lekárov a sestier to stálo. ale nie pre vás to je jednoduché - Ježiš vyliečil, vygugluj si .
Nuž milá pani , ty si vygugluj pozri si nekrológy , zoznami v márniciach pozri si koľko ľudí denne zomiera , pri nehodách či v krutých bolestiach , pozri sa pri koľkých to Ježiš proste ***** .
Videl som zomierať ľudí , v ťažkých bolestiach , videl som zomierať deti, aj hlboko veriacich kde bol ten tvoj Ježiš ?
No buď sa vykecával s tebou, ale sa na to proste vykašľal, milá moja .

AD:
skúsenosti dokazujú, že Ježiš oslobodil mnohých homosexuálov
///
Čie skúsenosti ? náboženských fanatikov? písané v katolických novinách či iných fanatických plátkov ?
Skúsenosti ako potlačiť prirodzenosť konkrétneho človeka ? ako , psychickým terorom tlakom , to dokázali aj katolíci mučením ľudí , ktorí sa priznávali k bosoráctvu , či k hocičomu čo sa od nich chcelo ? to dokázali aj komunisti v lágroch a čestní šudia sa priznávali k zločinom ktoré nikdy nespáchali a poslušne recitovali svoje previnenia na súdoch .
Človeka nemôžeš z jeho prirodzenosti vyliečiť , môžeš ho len zlomiť, to je jediný spôsob ako dosiahnuť čo chceš ty , a je jedno či to robí katolík , fašista , nacista , komunista, alebo iný fanatik , povedzme ako ty .

Vo svojom fanatizme nie si o nič nebezpečnejšia , ako oni, takže ťa nenapádam , len konštatujem
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Mária

Nedělal bych z toho takovou vědu. Ježiš byl homosexuál.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Evolúcia = dokaz poruchy

Môže my tu prosím vás niekto vysvetliť, ako ste prišli na to, že homosexualita je normálna. A uvedomte si, že tu nikto nemá potrebu ponižovať homosexuálov, ale zase ani robiť normálne z niečoho čo normálne nieje(samozrejme v kontexte sex. orientácie).
Lebo nech rozmýšľam ako rozmýšľam, ešte aj tá evolúcia je jasne proti homosexualite. Funkčné nastavenie reprodukcie živočíchov, jasne ukazuje čo je normálne. Normálne je vajíčko + sperimia a nenormálne. Všetko ostatné je proste porucha. A ak je pravda čo je povedal Matovič ohľadom tej dohody o cudzom človeku, tak aj táto kampaň je zbytočná, keďže spomínané problémy už sú právne riešené. Tak mi to teda vysvetlite, drahí LGBT bratia. Nepopieram, že Slovač je do značnej miery fašistická, ale to nemá nič spoločné s vierou ani s právom ako sa zdá. Je to vo výchove. Je som veriaci, ale nemyslím, že mám problém s homosexuálmi ak teda nepresadzujú niečo čo je proti rozumu. Ja(ani štát) im nebránim žiť spolu, dediť po sebe a pod. Takže mi prosím vás vysvetlite v čom spočíva vás problém?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

dedenie nie je vyriesene, rovnako ako povinnost starat sa o partnera, a ine veci...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

ak

"registrovane partnerstvo" v principe existovat nemusi, lebo veci sa daju riesit aj dnes platnou legislativou. Dnes dedis, ak napr. s dotycnym clovekom zijes nejaky cas v spolocnej domacnosti. Napr. ked sme zili u svokrovcov, tak ked by zomrela svokra, tak aj ja osobne paradoxne by som bol tiez ucastnikom dedicskeho konania. Ak registrovane partnerstvo, tak by malo ist o nejaky vseobjimajuci pravny predpis, ktory by upravoval akekovlek spoluzitie dvoch dospelych osob, ktore sa rozhodnu delit o spolocnu domacnost (vratane muza a zeny zijucich ako druh a druzka, lebo oni maju taketo podobne "problemy"). Takze pravna norma by mala byt vseobecna a tykajuca sa spoluzitia dvoch dospelych osob a nemalo by ist o pozitivnu diskriminaciu na zaklade sexualnej orientacie. Takze ak, tak ano, vztah muz + muz musi byt pravne rovnaky ako zena + zena a tieto zas pravne rovnake ako muz + zena, ktori ziju ako druh a druzka, teda, nie su zosobaseni. Myslim, ze toto by bol (resp. v buducnosti bude) priajtelny kompromis. Skratka, nezalozit to na sexualnej orientacii , ale len na fakte spoluzitia.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

*** (Všetky príspevky boli zmazané na vlastnú žiadosť autora.)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Dedit mozes,

pokila Tvoj partner nema deti, Vydedit dieta nie je take jednoducha, ak nie uplne nemozne.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

kto urcuje, co je normalne?

ja? ty? fort? kuffa?

poznam jedno krestanske porekadlo: miluj blizneho svojho ako seba sameho. takze bud zakazme zvazky vsetkym, alebo ich vsetkym povolme. ak chcu dvaja chlapi/dve zeny zit spolu a mat papier, je to len a len ich problem a nie dakeho kuffu, Čama, pilda alebo Forta. nas je do toho velke gulove a nevidim dovod, preco by som ich mal povazovat za nenormalnych len pre to, ze ja mam rad v posteli zenske pohlavie.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

K+
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Nenormalne moze, ale nemusi byt chore

ale v kazdom pripade je to odchylka od normalu.
Normalne je to, coho je vacsina.
Normalne je mat jednu hlavu, dve ruky, dve nohy a spolu dvadsat prstov. Aj ked sa niektori narodia inak. Mensina = odchylka.

Samozrejme, niektore odchylky od "normalnosti" mozu byt vyhodne a ziaduce:
Vyssia inteligencia ako normalna, pre basketbalistu zasa vacsia vyska atd.

Niektore odchylky by mohli byt vyhodne (napr. mat styri funkcne ruky), ale narazilo by to na spolocenske predsudky, podobne ako homosexualita.

Lenze homosexualita nema ziadne vyhody pre nositela. Je to iba odchylka od normalnosti. Je to podobne ako trebars alergia na pel. Spolocnost by mala pristupovat k homosexualite rovnako ako k alergii - kto sa chce liecit, nech sa lieci, kto sa nechce, nenutit ho a akceptovat takeho, aky je.
Postihnuty zase musi akceptovat, ze nie je normalny a prisposobit svoj zivot.
Nesmie nutit spolocnost, aby sa prisposobovala jemu.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Takže všetci jednoruký by mali prísť tiež o nejaké práva, nie? Však sú mimo normálu. A čo tak slepci? Brr, tiež abnormálny, čo by si rušil im?

Oni spoločnosť nenútia, oni ju žiadajú.

A ako by si liečil homosexualitu? Poraď.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Ale tí jednorukí a slepí sú si vedomí sbojho handycapu a netvrdia že je to normálne.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Hovoríme o ľudských právach. Pouč ma v čom sú postihnutí ľudia občiansky znevýhodnení?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Homosexuáli majú rovnaké práva ako ostatní. Muž sa môže oženiť so ženou, môže mať deti, jeho deti a manželka môžu po ňom dediť, on, alebo jeho manželka môže brať vdovský dôchodok, .... o akých iných právach hovoríš? Homosexualita je úchylka, nech mi nikto netvrdí, že nie. Každý orgán má svoju funkciu. Penis patrí do vagíny a nie do konečníka. Tadiaľ sa ser-ie. ,,Rodených" homosexuálov je aj tak minimum, ostatní sú zvrhlíci. Inak máme zákon, že na Slovensku sa má hovoriť po slovensky, tak neviem, prečo sa stále hovorí homosexuál, keď máme na to slovenský výraz *****
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

"Normalne je to, coho je vacsina."

A tak si tu teraz bašuje Fico so svojou zbojníckou družinou. To je normálne...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

no ak sa nemylim, donedavna tu bacoval isty mikimaus s ivanuskom a jeho mensinou - to tiez bolo normalne?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Nepoznám

žiadneho mikimausa, ani ivanuska. Vráť sa láskavo k svojim
rozprávkovým knižkám a keď trochu dospeješ, príď zase.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Ano, mne sa rozhodne zda normalne, ze "tu teraz bašuje Fico so svojou zbojníckou družinou". Kedze ziskal vacsinu v regulernych parlamentnych volbach, tak vladne. Znamena to, ze Slovensko je "normalnym" demokratickych statom.

Tebe sa to nezda normalne?
Normalne by sa ti zdalo nieco ine? Alebo (ako mnohi diskutujuci) spochybnujes to slovo ako take?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Eto vaše delo...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

toto moze napisat fakt len ovca obecna, riadit sa vacsinou riadit sa stadom, mal by si si uvedomit, ze to co ty povazujes "normalne" moze pre druheho byt abnormalne cize je to zas subjektivna zalezitost. Podla teba je teda kazda odchylka v mensine nenormalna. Cize ked bude o milion rokov homosexualov viac ako heterakov, homosexualita bude uplne normalna aj ked nebude viest k ziadnemu progresu? Tvoja logika proste nedava ani ten najmensi zmysel
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Az na to ze homosexualita sa neda liecit lebo nie je choroba. Homosexualita je medzi populaciou nezvycajna ale uplne normalna . Inac ziadny clovek ani ziadny tvor na tejto planety nie je rovnaky (cize normalny vlastne ani neexistuju) a priroda sama zariaduje rozdielnosti. Slovo normalne je tak dobre pre extremistu.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Presne tak. Slovo normalne nadobudlo uplny iny vyznam za posledne roky. Normalne nie je nic a nikto pretoze kazda jedna vec, osoba je ina.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

"Normalny" v zmysle ako som napisal exiustuje. Vyjadruj sa prosim k mojmu prispevku, ked reagujes na mna. Ak predpokladas, ze neviem, ze "ziadny clovek ani ziadny tvor na tejto planety nie je rovnaky", tak tvoj predpoklad je chybny.

Normalny clovek ma jednu hlavu, dve ruky a dve nohy. Suhlasis?
Ak to nema, nie je normalny. Je postihnuty, je odchylka. Ci je chory - to moze byt sporne. Nic ine som vo svojom prispevku netvrdil.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

joooj, S O SIMPLE, ty si taky ***** ze to az boli. Preco by sa mal homosexual liecit? Tebe to nejak ublizuje? Alebo aky mas problem? Ved zivot homosexuala sa ta vobec netyka ani na 1%, tak proste ich nechaj na pokoji a nepis tu o tom, ze je to nejaka choroba ako alergia a treba to liecit. Teba by trebalo liecit a hlavne tvoj chory mozog. Ja absolutne nemam problem s registrovanym partnestvom. Su to tiez ludia, spolocnosti absolutne neskodia a ak si chcu uplatnovat svoje ludske prava tak v tom nevidim ziadny problem. To len katolibanci s tym maju nenormalny problem, ak ked sa ich to vobec nedotyka, ved ***** nech si kazdy zije svoj zivot a nestara sa do zivota ineho, pokial spolocnosti neublizuje. Samozrejme zoofil, pedofil a ine deviacie su vazne na liecenie, lebo priamo poskodzuju druheho, ale homosexualita druheho neposkodzuje, to len konzervativni a katolicki slovaci nemaju co robit tak taketo blbosti riesia.
 

<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... > >>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME


    Domov NajnovšieNajčítanejšieDesktop