Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené
Preskočiť hlavičku portálu
Sme.sk | Z domova | Kompletné výsledky volieb starostov a primátorov (obce od M po Ž)

Kompletné výsledky volieb starostov a primátorov (obce od M po Ž)

Zoznam všetkých starostov a primátorov zvolených 27. novembra 2010 v komunálnych voľbách, volebná účasť a strany a koalície, ktoré ich podporovali.

Obce od M - Ž. Obce od A po L nájdete v tomto texte.

Zdroj: Štatistický úrad SR

Obec     Volebná účasť    Víťaz     Koalícia/strana

Macov     77    Ľudmila Láníková     SMER
Mad     82,11    Gabriel László     SMK-MKP
Madunice     41,48    Alena Jelušová     NEKA
Magnezitovce     68,62    Magdaléna Šeševičková     SDKÚ-DS
Machulince     53,89    Bohumil Bielik     NEKA
Majcichov     63,03    Tibor Marek     NEKA
Majere     47,36    Rudolf Velička     NEKA
Majerovce     76,45    Ján Fabian     NEKA
Makov     69,58    Marián Masnica     SMER,KDH,SNS,ĽS-HZDS
Makovce     44,85    Nadežda Švahlová     SMER
Malá Čalomija     63,63    Miroslav Hlačok     SMER
Malá Čausa     57,89    Peter Vido     SDKÚ-DS
Malá Čierna     75,66    Jozef Filo     SMER,SNS
Malá Domaša     52,66    Jaroslav Makatúra     SMER
Malá Franková     69,34    Jozef Kromka     KDH
Malá Hradná     82,53    Mária Varhaníková     ND
Malá Ida     68,87    Ján Buranovský     NEKA
Malá Lehota     72,65    Marta Tisovská     SMER
Malá Lodina     78,31    Adriána Fečková     KDH,SDKÚ-DS
Malá Mača     59,39    František Hontvári     NEKA
Malá nad Hronom     81,76    Rita Pásztorová     MOST - HÍD
Malá Poľana     85,39    Andrej Ličko     SMER
Malá Tŕňa     70,87    Monika Rakacká     MOST - HÍD
Malacky     32,05    Jozef Ondrejka     NEKA
Malachov     60,88    Ondrej Slivka     SDKÚ-DS,MOST - HÍD
Málaš     64,35    Karol Streda     MOST - HÍD
Malatiná     67,64    Zdenko Kubáň     KDH
Malatíny     79,24    Peter Pethö     HZD,SMER
Malcov     72,02    Ján Bľanda     KDH,SDKÚ-DS
Malčice     73    František Lopašovský     NEKA
Malé Borové     78,28    Ján Kokoška     ĽS-HZDS
Malé Dvorníky     60,23    Zoltán Marczell     MOST - HÍD
Malé Hoste     61,77    Teodor Rusnák     SMER
Malé Chyndice     74,84    Pavel Bystrický     NEKA
Malé Kosihy     81,81    Anna Molnárová     NEKA
Malé Kozmálovce     66,66    Ladislav Pisch     SMER,MOST - HÍD
Malé Kršteňany     74,81    Jaroslav Kopál     SMER
Malé Lednice     23,82    Oľga Lednická     SMER,KDH,SDKÚ-DS,ĽS-HZDS
Malé Leváre     70,88    Milan Pernecký     NEKA
Malé Ludince     84,33    Zoltán Bacsa     MOST - HÍD
Malé Ozorovce     70,56    Milan Dolák     NEKA
Malé Raškovce     80,78    Jolana Žeňuchová     MOST - HÍD
Malé Ripňany     48,63    Pavol Gubáň     SMER
Malé Straciny     86,48    Tatiana Káššayová     SDKÚ-DS,MOST - HÍD
Malé Trakany     72,38    Árpád Petrik     NEKA
Malé Uherce     73,23    Štefan Čepko     NEKA
Malé Vozokany     80,15    Viera Ďurčeková     NEKA
Malé Zálužie     81,01    Emília Strihová     NEKA
Malé Zlievce     84,65    Darina Huďanová     SDKÚ-DS,MOST - HÍD
Málinec     31,71    Igor Čepko     SMER,SNS,SDKÚ-DS
Malinová     62,67    Mária Luprichová     SNS
Malinovo     39,13    Eva Godová     NEKA
Malužiná     74,52    Štefan Firášek     SDKÚ-DS
Malý Cetín     47,09    Leonidas Charizopulos     SMER
Malý Čepčín     54,56    Elena Schererová     SMER
Malý Horeš     31,41    Csaba Furik     SMK-MKP
Malý Kamenec     73,71    Ágnes Máté     SMK-MKP
Malý Krtíš     52,73    Václav Hájevský     NEKA
Malý Lapáš     71,21    Peter Vavro     SMER
Malý Lipník     67,23    Jozef Šesták     KDH,SMER,SDKÚ-DS
Malý Slavkov     72,49    Stanislav Kroták     KDH
Malý Slivník     80,62    Jozef Javorský     SMER
Malý Šariš     49,08    Miroslav Palenčár     SDKÚ-DS
Malženice     68,48    Miroslav Macko     NEKA
Maňa     53,21    Igor Sádovský     SMER,KDH
Mankovce     77,77    Jaroslav Belúch     NEKA
Marcelová     43,86    Ervin Varga     SMK-MKP,MOST - HÍD
Margecany     51,24    Igor Petrik     NEKA
Marhaň     64,97    Jozef Kuziak     KDH
Marianka     65,04    Radovan Jurika     NEKA
Markovce     67,84    Valéria Eľková     ĽS-HZDS,SMER,KDH
Markuška     64,06    Ondrej Lipták     SNS
Markušovce     59,23    Michal Čuchran     SDKÚ-DS
Maršová - Rašov     82,4    Dagmar Karasová     SMER
Martin     41,08    Andrej Hrnčiar     NEKA
Martin nad Žitavou     56,44    Slavomír Fabian     NEKA
Martinček     50,47    Marián Lauko     KDH
Martinová     65,24    Eugen Radič     RIS
Martovce     67,58    István Keszeg     SMK-MKP
Mašková     37,94    Ivan Kubinec     SMER,ĽS-HZDS
Maškovce     44,44    Emil Jasik     SMER
Matejovce nad Hornádom     72,56    Terézia Kočišová     KDH,SDKÚ-DS
Matiaška     76,81    Anna Pavelicová     SNS
Matiašovce     71,98    Marián Štefaňák     NEKA
Matovce     83,49    Ján Referovič     SMER,SNS
Maťovské Vojkovce     76,73    Lýdia Capová     SMK-MKP
Matúškovo     65,67    Marta Mészárosová     SMK-MKP
Matysová     80,59    Iveta Kundrátová     SMER
Medovarce     54,59    Oľga Švarcová     SMER,ĽS-HZDS
Medvedie     62,22    Juraj Červák     MOST - HÍD,SDĽ
Medveďov     39    Ladislav Morva     SMK-MKP
Medzany     66,34    Radko Ander     SDKÚ-DS
Medzev     42,81    Valéria Flachbartová     NEKA
Medzianky     86,89    Pavel Bašista     SDKÚ-DS,KDH,MOST - HÍD,SaS
Medzibrod     72,85    Pavol Svetlík     SNS,SMER,KDH
Medzibrodie nad Oravou     50,54    Michal Janota     KDH
Medzilaborce     51,5    Ivan Solej     NEKA
Melčice - Lieskové     67,3    Miroslav Matiáš     SMER
Melek     76,63    Dušan Bako     NEKA
Meliata     73,56    Bartolomej Beke     NEKA
Mengusovce     55,05    Milan Vechter     NEKA
Merašice     74,17    Stanislav Michal     SMER
Merník     47,18    Marián Kostelník     SMER
Mestečko     44,61    Miroslav Hajský     SMER
Mestisko     73,08    Ladislav Vaňko     SDKÚ-DS,SDĽ
Mičakovce     80,34    Pavel Andrijko     SNS,SDĽ
Mierovo     81,48    Jozef Állo     SMK-MKP
Miezgovce     70    Juraj Trgyňa     SMER
Michajlov     67,46    Jana Glogovská     SMER
Michal na Ostrove     72,57    Ladislav Bögi     SMK-MKP
Michal nad Žitavou     81,96    Helena Nagyová     SMER
Michaľany     60,04    Daniel Ceran     NEKA
Michalková     45,71    Ján Parobok     NEKA
Michalok     74,24    Viera Mihočová     NEKA
Michalová     60,38    Terézia Tisovčíková     KDH
Michalovce     33,27    Viliam Zahorčák     SMER
Miklušovce     74,8    Mária Čuchtová     KDH
Miková     76,72    Dušan Džula     SDKÚ-DS
Mikulášová     68,59    Peter Rusiňák     SDĽ
Mikušovce     80    Imrich Ágošton     NEKA
Mikušovce     71,41    Viktor Buček     NEKA
Milhosť     56,74    Vojtech Gálffy     NEKA
Miloslavov     62,34    Milan Baďanský     SaS,SDKÚ-DS,MOST - HÍD
Milpoš     65,81    Ladislav Rabatin     SNS,SMER
Miňovce     79,63    Ľubomír Kapa     NEKA
Mirkovce     62,99    Ľubomír Bilišňanský     SaS
Miroľa     82,08    Michal Kurečko     SDKÚ-DS
Mládzovo     43,15    Miroslav Čičmanec     SMER,ĽS-HZDS
Mlynárovce     77,04    Peter Kidala     SMER,ĽS-HZDS
Mlynčeky     72,08    Milena Svocáková     NEKA
Mlynica     80,58    Anna Krajčová     ĽS-HZDS
Mlynky     74,32    Alfréd Franko     SNS
Mníchova Lehota     48,76    Jozef Kováč     NEKA
Mníšek nad Hnilcom     66,72    Ľudovít Kujnisch     SMER
Mníšek nad Popradom     58,67    Peter Žemba     KDH
Moča     81,27    Pál Banai Tóth     NEKA
Močenok     57,58    Marián Borza     NEKA
Močiar     63,12    Adriana Vančová     SMER,ĽS-HZDS,SNS
Modra     46,81    Hana Hlubocká     NEKA
Modra nad Cirochou     72,1    Jozef Hančar     NEKA
Modrany     70,45    Štefan Édes     NEKA
Modrová     67,22    Marián Lacko     KDH
Modrovka     61,07    Roman Pomajbo     SMER
Modrý Kameň     60,56    Aladár Bariak     SDKÚ-DS
Mojmírovce     38,95    Imrich Kováč     KDH
Mojš     73,18    Štefan Svetko     NEKA
Mojtín     77,17    Eva Gabrišová     NEKA
Mojzesovo     70,63    Jozef Čunderlík     NEKA
Mokrá Lúka     52,94    Július Laššan     SMER
Mokrance     47,67    Mária Lacková     NEKA
Mokroluh     72,75    Pavol Petrič     NEKA
Mokrý Háj     51,01    Peter Pobuda     NEKA
Moldava nad Bodvou     57,76    István Zachariaš     SMK-MKP
Moravany     71,24    Ján Žofčák     SMER
Moravany nad Váhom     55,12    Peter Hulman     SMER
Moravské Lieskové     56,27    Ľubomír Miklánek     SMER
Moravský Svätý Ján     61,13    Anton Emrich     NEKA
Most pri Bratislave     53,32    František Mastný     NEKA
Mostová     65,25    Zuzana Takácsová     MOST - HÍD
Moškovec     66,07    Anna Staňová     NEKA
Mošovce     66,54    Peter Mojtek     SMER
Moštenica     46,59    Ján Lupták     SMER
Mošurov     68,08    Stanislav Krajňák     NEKA
Motešice     71,96    Martin Mach     NEKA
Motyčky     71,13    Maroš Lacko     SMER
Môlča     25,08    Stanislav Ľupták     SMER
Mrázovce     71,42    Ján Bujdoš     SMER
Mučín     64,25    Jozef Hodulák     SDKÚ-DS,KDH,ĽS-HZDS,OKS
Mudroňovo     85,88    Ľubomír Maťko     NEKA
Mudrovce     58,82    Iveta Horvatová     SMER
Muľa     75,44    Vojtech Nagy     NEKA
Muráň     64,5    Roman Goldschmidt     NEKA
Muránska Dlhá Lúka     70,14    Marek Nosko     NEKA
Muránska Huta     61,49    Robert Ševčík     SNS
Muránska Lehota     41,61    Miloslav Marčák     NEKA
Muránska Zdychava     75,82    Ján Poliak     ĽS-HZDS,SMER,SNS
Mútne     74,71    Marián Murín     NEKA
Mužla     61,08    Károly Drapák     NEKA
Myjava     23,17    Pavel Halabrín     NEKA
Myslina     76,12    Helena Podolinská     KDH
Mýtna     59,43    Pavel Greksa     SDKÚ-DS,KDH,SNS,ĽS-HZDS
Mýtne Ludany     54,62    Oľga Kollárdiová     SDKÚ-DS
Mýto pod Ďumbierom     70,88    Roman Švantner     ASV

 


Nacina Ves     53,1    Anton Šandor     SMER,KDH
Nadlice     77,82    Peter Dubravický     SMER
Ňagov     73,66    Sergej Smetanka     KDH
Naháč     79,48    Emerencia Nádaská     NEKA
Nálepkovo     69,9    Dušan Slivka     SDKÚ-DS
Námestovo     52,34    Ján Kadera     SMER,KDH
Nána     64,76    Zuzana Matusková     SMK-MKP
Nandraž     77,59    Marian Laciak     NEKA
Ňárad     84,98    Dénes Miklós     NEKA
Necpaly     46,65    Peter Majko     NEKA
Nedanovce     68,42    Jozef Jakubík     SMER
Nedašovce     50,27    Elena Magdolenová     NEKA
Neded     38,79    Štefan Jancsó     SMK-MKP
Nededza     72,15    Peter Vajda     NEKA
Nedožery - Brezany     71,01    Martin Mokrý     SNS,SDKÚ-DS,KDH
Nechválova Polianka     62    Vladimír Megela     SMER
Nemce     58,4    Dušan Mydlo     NEKA
Nemcovce     65,04    Ján Paľa     KDH
Nemcovce     58,74    Jozef Pavuk     NEKA
Nemčice     71,8    Jozef Mokoš     SMER
Nemčiňany     65,9    Slavomír Očovský     KDH
Nemecká     53,96    Jozef Murín     NEKA
Nemečky     80,72    Viera Uhlárová     NEKA
Nemešany     70,62    Mária Gallovičová     NEKA
Nemšová     59,45    František Bagin     NEKA
Nenince     84    Zoltán Kuzma     NEKA
Neporadza     77,43    Jozef Madarász     SMK-MKP
Neporadza     61,1    Marián Kopecký     KDH
Nesluša     70,2    Marian Chovaňák     NEKA
Nesvady     44,1    Jozef Haris     NEKA
Neverice     39,32    Eduard Kajaba     SMER
Nevidzany     77,93    Jozef Kováč     ĽS-HZDS
Nevidzany     41,94    Beata Vrecková     SMER
Nevoľné     84,9    Štefan Henžel     SMER
Nezbudská Lúčka     75,98    Eduard Samec     SMER
Nimnica     50    Ladislav Ďureček     SMER
Nitra     31,44    Jozef Dvonč     SMER,KDH,SNS,SZ
Nitra nad Ipľom     80,93    Tivadar Berky     SDKÚ-DS
Nitrianska Blatnica     66,32    Michal Toman     SMER
Nitrianska Streda     74,88    Mária Majtánová     NEKA
Nitrianske Hrnčiarovce     40,64    Anna Vrábelová     NEKA
Nitrianske Pravno     53,41    Jozef Balčirák     KDH,SDKÚ-DS
Nitrianske Rudno     70,07    Jozef Pršo     NEKA
Nitrianske Sučany     65,02    Gabriela Kusá     SMER
Nitrica     74,85    Miroslav Beňadik     NEKA
Nižná     66,21    Jaroslav Rosina     NEKA
Nižná     76,88    Lenka Mikušová     NEKA
Nižná Boca     77,61    Jozef Böhmer     NEKA
Nižná Hutka     73,99    Mária Szászfaiová     SDKÚ-DS
Nižná Jablonka     72,18    Miroslav Rosoľanka     SMER
Nižná Jedľová     89,47    Alena Džupinová     SDKÚ-DS,NK
Nižná Kamenica     67,14    Jana Hruščáková     KDH,SDKÚ-DS
Nižná Myšľa     64,61    Ľudovít Grega     SP
Nižná Olšava     59,62    Igor Madzin     MOST - HÍD
Nižná Pisaná     81,48    Milan Grega     SMER
Nižná Polianka     72,16    Ján Cundra     SDKÚ-DS
Nižná Rybnica     50,29    Božena Hoferová     SMER
Nižná Sitnica     57,45    Stanislav Rakár     SMER
Nižná Slaná     70,19    Ján Vieloha     SMER
Nižná Voľa     80    Marcel Kaščák     SMER
Nižné Ladičkovce     60,48    Juraj Brehovský     KDH
Nižné Nemecké     73,68    Milan Husár     SNS
Nižné Repaše     73,96    Marta Vrabľová     SMER
Nižné Ružbachy     39,91    Jozef Abrahamovský     SDKÚ-DS,KDH
Nižný Čaj     44,66    Milan Česlák     SDKÚ-DS,KDH
Nižný Hrabovec     64,16    Marcela Pčolinská     KDH,KDS,SDKÚ-DS
Nižný Hrušov     63,82    Juraj Tomáš     KDH,SDKÚ-DS
Nižný Klátov     63,5    Marcela Jokeľová     NEKA
Nižný Komárnik     85,82    Anna Ferkaninová     SDKÚ-DS
Nižný Kručov     75,61    Vladimíra Hermanovská     KDH
Nižný Lánec     86,82    Michal Hangácsi     SMK-MKP
Nižný Mirošov     79,51    Darina Keselicová     SMER,MOST - HÍD,KDH
Nižný Orlík     78,42    Juraj Petný     SMER,NK
Nižný Skálnik     38,46    Miroslav Bystriansky     SDKÚ-DS
Nižný Slavkov     48,51    Jozef Kamenický     SDKÚ-DS
Nižný Tvarožec     84,95    Dana Karnišová     SDKÚ-DS
Nižný Žipov     34,13    Ján Garbár     NEKA
Nolčovo     79,18    Vladimír Mihalik     SMER
Norovce     72,69    Peter Doval     NEKA
Nová Baňa     54,49    Ján Havran     SMER,ĽS-HZDS
Nová Bašta     76,48    Agneša Czikorová     NEKA
Nová Bošáca     62,87    Ján Jurika     SMER
Nová Bystrica     64,06    Jozef Balačin     NEKA
Nová Dedina     52,07    Peter Titurus     NEKA
Nová Dedinka     59,24    Viola Takáčová     NEKA
Nová Dubnica     43,98    Peter Marušinec     SMER,SNS,ĽS-HZDS
Nová Kelča     65,23    Mária Telepunová     SMER
Nová Lehota     52,69    Bohuslav Plačko     ĽS-HZDS
Nová Lesná     57,56    Peter Hritz     NEKA
Nová Ľubovňa     62,3    Stanislav Turlík     KDH
Nová Polhora     82,49    Anton Šimčák     SMER
Nová Polianka     58,49    Ján Barvirčák     SMER
Nová Sedlica     75,2    Vasiľ Dinič     SMER
Nová Ves     67,41    Štefan Paholík     ĽS-HZDS,SMER
Nová Ves nad Váhom     62,75    Pavel Pristaš     NEKA
Nová Ves nad Žitavou     61,84    Marta Danková     SDKÚ-DS,ĽS-HZDS
Nová Vieska     70,35    Róbert Kis     SMK-MKP
Nováčany     76,92    Darina Gamráthová     NEKA
Nováky     59,76    Dušan Šimka     KDH
Nové Hony     73,58    Ondrej Kerekeš     SDKÚ-DS
Nové Mesto nad Váhom     41,19    Jozef Trstenský     NEKA
Nové Sady     57,42    Silvia Halvoníková     KDH
Nové Zámky     37,81    Gejza Pischinger     NEKA
Novosad     67,72    Jozef Jastrab     NEKA
Novoť     34,15    František Poleta     NEKA
Nový Ruskov     51,93    Ján Borovský     SMER,SDKÚ-DS,KDH
Nový Salaš     58,82    Milan Hudák     KDH
Nový Svet     70    Štefan Hrubý     SMER
Nový Tekov     74,82    Silvia Hrušková     NEKA
Nový Život     67,76    Tibor Fehér     SMK-MKP
Nýrovce     69,91    Zoltán Fekete     MOST - HÍD


Obeckov     77,47    Ľudovít Roško     SDKÚ-DS,MOST - HÍD
Obid     69,64    Tibor Nagy     SMK-MKP
Obišovce     78,61    Peter Kišiday     KDH
Oborín     76,07    Arpád Csuri     MOST - HÍD
Obručné     69,44    Danka Uhrinková     SMER
Obyce     65,44    Milan Garaj     NEKA
Očkov     67,75    Ľubica Hrušovská     SMER
Očová     48,96    Jaroslav Dominik     NEKA
Odorín     63,1    Mikuláš Živčák     KDH,SDKÚ-DS
Ohrady     86,63    Jozef Kubik     NEKA
Ohradzany     75,73    Valéria Melníková     ĽS-HZDS,SMER,SNS
Ochodnica     68,83    Radoslav Ďuroška     SMER
Ochtiná     77,54    Marián Kapusta     NEKA
Okoč     59,89    Ladislav Polák     SMK-MKP
Okoličná na Ostrove     47,31    Iveta Feketeová     NEKA
Okrúhle     73,46    Michal Kolesár     SMER,ĽS-HZDS
Okružná     77,12    Pavol Lackanič     NEKA
Olcnava     62,31    Jaroslav Salaj     SMER
Oľdza     72,84    Tibor Mészáros     SMK-MKP
Olejníkov     84,8    Eva Bartošová     SDKÚ-DS,KDH
Olešná     59,29    Stanislav Novotný     NEKA
Oľka     78,73    Štefan Vasilenko     SNS
Olováry     84,76    Jozef Vízi     MOST - HÍD
Oľšavce     41,04    Slavomír Havír     SMER
Oľšavica     73,17    Mikuláš Demočko     KDH,SDKÚ-DS
Oľšavka     86,45    Jozef Klešč     KDH
Oľšavka     71,85    Ján Ovsaník     SMER
Oľšinkov     67,74    Ján Kundrat     SMER
Oľšov     67,18    Pavol Hovančík     SMER
Olšovany     76,11    František Marcin     KDH,SDKÚ-DS
Omastiná     63,33    Viliam Kusý     SMER
Omšenie     60,17    Jozef Marček     ĽS-HZDS
Ondavka     52,17    Andrej Kurimský     ĽS-HZDS
Ondavské Matiašovce     77,72    Mária Mražíková     SDKÚ-DS,KDH
Ondrašová     81,96    Adam Staňo     NEKA
Ondrašovce     65,21    Andrej Kapľavka     KDH,SDKÚ-DS,MOST - HÍD,SaS
Ondrejovce     77,15    Jozef Bielokostolský     NEKA
Opátka     41,09    Ján Popier     NEKA
Opatovce     70,18    Janka Horňáková     NEKA
Opatovce nad Nitrou     68,22    Dana Melišková     NEKA
Opatovská Nová Ves     72,15    László Jámbor     SMK-MKP
Opava     72,72    Pavel Lekýr     SMER
Opiná     58,62    Imrich Taiš     SDKÚ-DS
Opoj     70,05    Alojz Matúš     NEKA
Oponice     69,36    Peter Marko     SDKÚ-DS
Oravce     35,25    Anna Filipčová     SMER
Orávka     85,93    Ján Lichanec     ĽS-HZDS
Oravská Jasenica     66,55    Karol Graňák     SDKÚ-DS,KDH
Oravská Lesná     75,82    Viera Mazúrová     SMER,ĽS-HZDS,SNS
Oravská Polhora     49,53    Peter Horváth     SMER
Oravská Poruba     67,83    Peter Hrivnák     SDKÚ-DS,SaS
Oravské Veselé     72,07    Ivan Patron     NEKA
Oravský Biely Potok     56,8    Ján Kaššák     NEKA
Oravský Podzámok     66,73    Jozef Záhora     NEKA
Ordzovany     78,81    Pavol Koperdák     KDH
Orechová     65,6    Rastislav Repka     SDKÚ-DS
Orechová Potôň     72,91    Szilárd Gálffy     NEKA
Oreské     79,41    Milan Havrilčák     NEKA
Oreské     83,45    Tomáš Mikuš     KDH
Orešany     52,49    Róbert Kopáčik     SMER,ĽS-HZDS
Orlov     69,87    Peter Timočko     SMER
Orovnica     74,23    Katarína Forgáčová     NEKA
Ortuťová     53,57    Mária Ivančová     SMER,KDH
Osádka     67,22    Pavol Mareták     NEKA
Osadné     68,86    Róbert Mikuláško     SMER
Osikov     69,19    Stanislav Biroš     SDKÚ-DS
Oslany     61,7    František Szalay     NEKA
Osrblie     79,57    Peter Siman     SDKÚ-DS
Ostrá Lúka     57,37    Juraj Jelok     NEKA
Ostratice     70,34    Ján Podoba     NEKA
Ostrov     76,98    Milan Maňko     KDH
Ostrov     67,14    Dana Borovská     NEKA
Ostrovany     56,59    Cyril Revák     SDKÚ-DS
Ostrý Grúň     76,57    Jana Angletová     SaS
Osturňa     77,12    Kristína Gregoričková     NEKA
Osuské     71,28    Anton Fiala     SMER,KDH
Oščadnica     56,78    Marián Plevko     NEKA
Otrhánky     77,97    Ladislav Gieci     NEKA
Otročok     75,22    Vojtech Šomošvári     MOST - HÍD,SDKÚ-DS
Ovčiarsko     73,68    Štefan Debnár     SMER
Ovčie     61,92    Ján Farkaš     SMER
Ozdín     54,85    Dušan Vývlek     SMER,ĽS-HZDS,SNS
Ožďany     56,76    Adrián Barto     NEKA


Pača     70,93    Ladislav Zagiba     NEKA
Padáň     74,65    Zoltán Szabó     MOST - HÍD
Padarovce     70,54    Attila Szabó     MOST - HÍD,SDKÚ-DS,SMK-MKP
Pakostov     53,36    Jozef Fedorko     SMER
Palárikovo     52,74    Bernard Roštecký     NEKA
Palín     59,03    Štefan Fiľ     KDH
Palota     70,22    Vasiľ Bomberovič     SMER
Paňa     50,88    Milan Korenči     SMER
Panické Dravce     67,94    František Kováč     MOST - HÍD
Paňovce     69,93    Marta Sehnalová     SMER
Papín     66,96    Miroslav Lukáč     SMER
Papradno     62,26    Roman Španihel     NEKA
Parchovany     63,76    Ján Hvozdík     SMER,ĽS-HZDS
Parihuzovce     92,85    Ján Stanko     SMER
Párnica     70,11    Milada Antalová     SDKÚ-DS
Partizánska Ľupča     72,23    Ľubomír Frič     SMER
Partizánske     39,08    Jozef Božik     ĽS-HZDS,S.O.S.,SDĽ
Pastovce     73,4    Oto Mészáros     NEKA
Pastuchov     69,89    Ladislav Ištok     KDH
Pašková     80    Roman Viola     ĽS-HZDS
Paština Závada     53,71    Viera Hvizdáková     SNS
Pata     52,28    Milan Čambálik     NEKA
Pataš     77,51    Ľudovít Kiss     SMK-MKP
Patince     76,58    Olga Szabó     SMK-MKP
Pavčina Lehota     71,38    Miroslav Ščasný     SNS,SMER,ĽS-HZDS
Pavľany     38,18    Monika Maximová     ĽS-HZDS
Pavlice     81,19    Ľubomír Baláž     SNS
Pavlová     80,28    Monika Górová     SMK-MKP
Pavlova Ves     59,89    Rudolf Tomko     NEKA
Pavlovce     91,17    Vojtech Menyhárt     SDKÚ-DS
Pavlovce     52,96    Jozef Kočiš     SDKÚ-DS,KDH,MOST - HÍD
Pavlovce nad Uhom     46,55    Mária Dufincová     NEKA
Pažiť     74,27    Vladimír Baláška     SMER
Pčoliné     77,55    Zuzana Gajdošová     NEKA
Pečeňady     77,94    Ladislav Boháčik     NEKA
Pečeňany     73,65    Mária Šujanová     SMER
Pečenice     87,17    Mária Lajpríková     NEKA
Pečovská Nová Ves     31,43    Jaroslav Baňas     KDH,SDKÚ-DS
Peder     87,57    Jozef Holečko     NEKA
Perín - Chym     77,66    Adriena Baranová     SMER,MOST - HÍD
Pernek     63,7    František Bokes     ĽS-HZDS
Petkovce     53,71    Pavol Hybala     SMER
Petrikovce     41,44    Mária Vadasová     ĽS-HZDS,SMER
Petrová     79,43    Anna Hrúzová     SMER
Petrova Lehota     79,73    Radko Rožánek     NEKA
Petrova Ves     47,17    Miroslav Pochylý     KDH,SMER,ĽS-HZDS,ND
Petrovany     67,77    Ján Lenko     NEKA
Petrovce     69,35    Pavel Tomčo     SMER
Petrovce     62,16    Gyula Köböl     NEKA
Petrovce     81,81    Michal Peter     NEKA
Petrovce nad Laborcom     66,11    Štefan Rovňák     KDH,SDKÚ-DS
Petrovice     64,56    Matúš Bryndziar     ĽS-HZDS,SNS
Petrovo     80,28    Ján Dovec     KSS
Pezinok     40,75    Oliver Solga     NEKA
Piešťany     35,39    Remo Cicutto     NEKA
Pichne     73,12    Michal Šesták     SMER,ĽS-HZDS
Píla     77,41    Milan Dobrocký     SNS
Píla     30    Radovan Mičunek     SMER
Píla     71,42    Emília Jokalová     SMER,ĽS-HZDS
Pinciná     82,58    Valéria Votoupalová     NEKA
Pinkovce     58    Ján Kočiš     SMER
Piskorovce     80,64    Pavol Šatník     NEKA
Pitelová     64,52    Ján Kubík     SDKÚ-DS
Plášťovce     63,16    Anikó Helység     NEKA
Plavé Vozokany     55,47    Štefan Gemeri     SMER
Plavecké Podhradie     70,69    Milan Kousal     NEKA
Plavecký Mikuláš     68,66    Marta Hlavatá     NEKA
Plavecký Peter     29,2    Viera Kollárová     KDH
Plavecký Štvrtok     53,76    Ivan Slezák     SMER
Plaveč     58,29    Štefan Murcko     ĽS-HZDS,SMER
Plavnica     35,26    Rastislav Grich     SMER,KDH,ĽS-HZDS
Plechotice     71,65    Marek Andráš     KDH
Pleš     82,28    Dorota Molnárová     MOST - HÍD
Plešivec     64,37    Gabriel Gergely     NEKA
Plevník - Drienové     72,18    Ján Michalec     NEKA
Pliešovce     57,65    Štefan Sýkora     NEKA
Ploské     55,07    František Petro     SMER
Ploské     60    Eva Bakošová     SMER
Pobedim     64,81    Eva Směřičková     KDH,SDKÚ-DS
Počarová     78,7    Ladislav Lagín     SNS
Počúvadlo     61,44    Dušan Triebušník     SDKÚ-DS
Podbiel     65,68    Jozef Domiňák     SMER
Podbranč     75,74    Milan Kadlíček     NEKA
Podbrezová     43,94    Ladislav Kardhordó     NEKA
Podhájska     68,62    Vladimír Bakoš     NEKA
Podhorany     73,7    Jozef Oračko     ĽS-HZDS
Podhorany     61,88    Magdaléna Bogyová     SMER
Podhorany     68,06    Richard Bechera     SDKÚ-DS,KDH
Podhorie     78,92    Ľubica Kordíková     NEKA
Podhorie     70,82    Rudolf Martinka     SMER
Podhoroď     65,63    Jaroslav Mihaľov     SMER
Podhradie     67,55    Miroslav Jánošík     SNS,ĽS-HZDS
Podhradie     64,55    Ružena Boboková     NEKA
Podhradie     74,79    Milan Štefkovič     KDH
Podhradík     70,43    Ladislav Stanek     KDH
Podkonice     71,48    Michal Kukučka     KDH
Podkriváň     64,5    Jozef Malatinec     ĽS-HZDS,SMER
Podkylava     67,14    Dušan Kadlečík     SDKÚ-DS,MOST - HÍD,KDH
Podlužany     71,36    Pavel Miksa     SMER
Podlužany     67,56    Ida Kováčová     KDH,SMER
Podolie     66,19    Anna Čechvalová     KDH,SDKÚ-DS
Podolínec     62,36    Iveta Bachledová     NEKA
Podrečany     62,03    Edmund Palička     SMER
Podskalie     63,2    Anton Mitaš     ĽS-HZDS,SMER
Podtureň     73,69    Marián Vojtík     SMER
Podvysoká     65,94    Milan Matlák     ĽS-HZDS
Podzámčok     75,71           
Pohorelá     50,38    Jozef Kalman     NEKA
Pohranice     69,93    Ladislav Hajdu     NEKA
Pohronská Polhora     59,41    Hyacinta Tyčiaková     NEKA
Pohronský Bukovec     56,47    Igor Šagát     SMER,SDKÚ-DS,ĽS-HZDS
Pohronský Ruskov     58,88    Ľudovít Nagy     SMK-MKP,MOST - HÍD
Pochabany     70,37    Vladimír Beňačka     SMER
Pokryváč     59,06    Juraj Vraňák     SDKÚ-DS
Poľanovce     77,69    Jozef Kaľavský     KDH
Poľany     76,45    Mikuláš Csorba     MOST - HÍD
Poliakovce     77,77    Jaroslav Tvardzík     SDKÚ-DS
Polianka     66,06    Ján Dodrv     SMER
Polichno     85,32    Pavel Kyseľ     ĽS-HZDS
Polina     90,09    Ján Punka     MOST - HÍD
Poľný Kesov     71,09    Pavel Bednárik     SMER,SDKÚ-DS
Poloma     32,45    Pavol Hanušovský     SDKÚ-DS,KDH
Polomka     52,45    Ján Lihan     SDKÚ-DS,KDH
Poltár     55,71    Pavel Gavalec     SMER,ĽS-HZDS,SNS,SDKÚ-DS,HZD
Poluvsie     78,11    Ján Kaniansky     SaS
Pongrácovce     86,25    Mária Matlochová     NEKA
Poniky     67    Samuel Bračo     NEKA
Poprad     37,01    Anton Danko     NEKA
Poproč     60,86    Štefan Jaklovský     NEKA
Poproč     57,14    Ľubor Kvaka     SMER
Popudinské Močidľany     63,77    Dana Žúrková     SDKÚ-DS,KDH,ND
Poráč     74,76    Peter Volčko     SMER
Poriadie     63,63    Zuzana Boskovičová     NEKA
Porostov     84,88    Miroslav Hreščák     SDKÚ-DS
Poruba     66,47    Helena Čavojská     SMER
Poruba pod Vihorlatom     74,31    Juraj Kriška     SMER
Porúbka     43,47    Milan Staš     MOST - HÍD
Porúbka     47    Andrea Raková     SMER
Porúbka     80,45    Gabriel Falis     SDKÚ-DS
Porúbka     34,21    Milan Janura     SMER
Poša     65,45    Tadeáš Malý     NEKA
Potok     86,11    Ján Pervan     SMER
Potok     80,8    Katarína Machová     SNS
Potoky     76,62    Milan Vavrek     SMER
Potôčky     69,64    Dušan Šmajda     SMER
Potônske Lúky     68,18    Alajos Rostás     SMK-MKP
Potvorice     75,75    Ľubomír Malo     NEKA
Považany     67,48    Eva Ninisová     NEKA
Považská Bystrica     35,61    Karol Janas     SMER,KDH,SDKÚ-DS
Povina     71,64    Margita Šplháková     NEKA
Povoda     80,18    Alexander Csóka     NEKA
Povrazník     62,29    Ivan Kováč     SMER,SDKÚ-DS
Pozba     86,01    Zlatica Valentová     SMK-MKP
Pozdišovce     59,16    Ján Čižmárik     NEKA
Pôtor     67,07    Branislav Laco     SMER,ĽS-HZDS,SNS
Praha     84,81    Ján Karman     KSS,SMER,ĽS-HZDS
Prakovce     50,72    Miroslav Pisko     NEKA
Prašice     68,1    Erika Nemešová     SMER
Prašník     57,55    Emil Škodáček     SMER
Pravenec     65    Róbert Mikulášik     NEKA
Pravica     67,44    Pavel Lenhard     ĽS-HZDS
Pravotice     82,55    Jozef Vajdák     SMER
Práznovce     67,6    Jaroslav Blina     ĽS-HZDS
Prečín     56,13    Anton Lagíň     SNS,SMER,SZ
Predajná     54,65    Tatiana Čontofalská     NEKA
Predmier     73,35    Viliam Čillík     NEKA
Prenčov     49,15    Alena Ciglanová     ĽS-HZDS,SMER
Preseľany     58,05    Juraj Trsťan     NEKA
Prestavlky     59,27    Ján Abrahám     SMER,ĽS-HZDS,SDKÚ-DS
Prešov     36,62    Pavel Hagyari     NEKA
Príbelce     69,33    Pavel Kollár     SMER
Pribeník     68,38    Pavol Fülöp     MOST - HÍD
Pribeta     58,14    Jozef Koša     MOST - HÍD
Pribiš     73,56    Anna Vojvodová     NEKA
Príbovce     61,72    Jaroslav Brzák     NEKA
Pribylina     67,06    Milan Kohút     NEKA
Priechod     52,52    Stanislav Chaban     SDKÚ-DS,MOST - HÍD
Priekopa     71,6    Peter Sekerák     SMER
Priepasné     79,47    Peter Czere     NEKA
Prietrž     66,44    Dana Blažková     NEKA
Prietržka     75,64    Rudolf Bartal     SMER
Prievaly     64,26    Tatiana Beňáková     KDH
Prievidza     35,74    Katarína Macháčková     NEKA
Prihradzany     80,55    Dušan Balážik     KSS
Príkra     80    Ján Brenišin     SMER
Príslop     75,47    Jozef Blaško     SNS
Prituľany     67,85    Jozef Sivák     SMER
Proč     47,94    Ján Pavuk     NEKA
Prochot     47,25    Darina Gajdošová     SMER,ĽS-HZDS,SDKÚ-DS
Prosačov     57,81    Ján Šoltés     SMER
Prosiek     89,67    Peter Majerčiak     ĽS-HZDS
Prša     82,66    Mária Nagyová     NEKA
Pruské     44,13    Viliam Cíbik     NEKA
Prusy     63,49    Ján Tomášik     SDKÚ-DS
Pružina     60,44    Michal Ušiak     SMER,KDH,SDKÚ-DS
Pstriná     38,77    Anna Mihaliková     SaS
Ptičie     51,58    Marián Čorný     SMER
Ptrukša     60,46    Alexander Takács     MOST - HÍD
Pucov     58,2    Metod Sojčák     SDKÚ-DS,KDH,SMER
Púchov     46,89    Marián Michalec     NEKA
Pukanec     59,94    Ján Kováčik     NEKA
Pusté Čemerné     72,37    Oto Fenin     ĽS-HZDS,SMER,SNS
Pusté Pole     72,61    Mária Plavčanová     ĽS-HZDS
Pusté Sady     72,74    Tomáš Nemeček     SMER
Pusté Úľany     57,28    Drahotína Šimeková     NEKA
Pušovce     74,21    Vladimír Marcin     KDH


Rabča     59,09    Dušan Ratica     HZD,SMER
Rabčice     61,72    Jozef Slovík     SMER
Rad     48,64    Ladislav Liška     MOST - HÍD
Radatice     69,37    Ondrej Kalata     KDS
Radava     76,26    Marian Chrenko     NEKA
Radimov     71,03    Ján Provazník     KDH
Radnovce     79,45    Elemír Tóth     SMK-MKP
Radobica     64,74    Stanislav Bartoš     NEKA
Radoľa     78,39    Anton Tkáčik     KDH,SMER,SNS,SDKÚ-DS
Radoma     81,26    Michal Viravec     SMER,MOST - HÍD
Radošina     60,77    Marta Kolková     SDKÚ-DS
Radošovce     66,21    Vladimír Kočárik     KDH
Radošovce     82,84    Miroslav Remenár     KDH
Radôstka     76,5    Jaroslav Fekula     NEKA
Radvaň nad Dunajom     82,55    Ľubomír Púchovský     NEKA
Radvaň nad Laborcom     77,16    Michal Svičin     SMER,SNS
Radvanovce     44,37    Jozef Mogiš     SDKÚ-DS
Radzovce     52,19    Péter György     SMK-MKP,MOST - HÍD
Rafajovce     79,1    Božena Dubasová     NEKA
Rajčany     69,74    Mária Švecová     NEKA
Rajec     55,69    Ján Rybárik     NEKA
Rajecká Lesná     66,16    Peter Tarábek     SNS
Rajecké Teplice     66,78    Peter Dobeš     KDH
Rákoš     60,29    Igor Antoni     SaS
Rákoš     60,57    Jaroslav Grendel     ĽS-HZDS,SMER
Raková     55,39    Anton Heglas     KDH,SMER,SNS
Rakovčík     54,48    Iveta Horvatová     SMER
Rakovec nad Ondavou     37,94    Peter Olejník     SMER,SDKÚ-DS,KDH
Rakovice     62,07    Dušan Daloš     NEKA
Rakovnica     67,37    Ľuboš Lešták     NEKA
Rakovo     60,78    Patrik Antal     ĽS-HZDS
Rakša     56,42    Anna Ursínyová     ĽS-HZDS
Rakúsy     83,12    Bystrík Václav     SDKÚ-DS
Rakytník     86,01    Ján Rencsok     SMK-MKP
Rankovce     87,78    Stanislav Hada     NEKA
Rapovce     61,85    Ivan Eibner     SDKÚ-DS,ĽS-HZDS,SNS,KDH,SMER
Raslavice     62,39    Anton Lamanec     SMER
Rastislavice     69,81    Peter Bekéni     SNS
Rašice     63,3    Aladár Miklós     SMK-MKP
Ratka     60,33    Milan Spodniak     ĽS-HZDS,SMER,SNS,SDKÚ-DS,KDH
Ratková     67,24    Milan Fakla     NEKA
Ratkovce     83,6    Martin Červenka     NEKA
Ratkovo     78,08    Zdenka Gajdošová     SDKÚ-DS
Ratkovská Lehota     80,39    Milan Koska     KDH
Ratkovská Suchá     52,5    Stanislav Palic     KSS
Ratkovské Bystré     82,42    Dušan Bodnár     SMER,SNS,ĽS-HZDS
Ratnovce     67,71    Martin Adamča     ĽS-HZDS
Ratvaj     78    Monika Juneková     KDH
Ráztočno     37,07    Ivan Škrteľ     SMER,SNS
Ráztoka     46,15    Zuzana Vaníková     SMER
Ražňany     66,69    Radovan Rokošný     KDH,SDKÚ-DS
Reca     56,22    Zoltán Metzner     SMK-MKP,MOST - HÍD
Regetovka     68    Štefan Malec     SNS
Rejdová     80,57    Ján Valentík     SDKÚ-DS
Reľov     71,76    František Dudžák     NEKA
Remeniny     60,88    Slavomír Molitoris     SMER
Remetské Hámre     73,61    Michal Pado     HZD
Renčišov     54,96    Miroslav Paločko     NEKA
Repejov     78,19    Pavel Cipka     SMER,ĽS-HZDS,KSS,ZRS,MOST - HÍD
Repište     41,43    Vladimír Šalkovský     SMER
Rešica     53,61    František Bodnár     SMK-MKP,MOST - HÍD
Rešov     80,45    Helena Jamroškovičová     SDKÚ-DS,KDH,SMER,SF
Revúca     42,73    Eva Cireňová     SMER,ĽS-HZDS
Revúcka Lehota     78,46    Dušan Pavlák     NEKA
Riečka     53,26    Marián Spišiak     KDH,SDKÚ-DS
Riečka     81,38    Oskár Tóth     NEKA
Richnava     80,74    Vladimír Pokuta     RIS
Richvald     58,92    Anna Foľtová     SMER,HZD
Rimavská Baňa     63,06    Jaroslav Suja     SMER
Rimavská Seč     78,71    Márta Stubendek     SMK-MKP
Rimavská Sobota     38,69    Jozef Šimko     NEKA
Rimavské Brezovo     40,9    Viera Feješová     SMER
Rimavské Janovce     57,73    Stanislav Krahulec     SDKÚ-DS
Rimavské Zalužany     83,09    Janka Ďurišová     SDKÚ-DS
Rišňovce     60,04    Karol Laboš     SMER
Rohov     81,85    Juraj Králiček     SMER
Rohovce     48,72    Eugen Horváth     NEKA
Rohožník     86,66    Jana Paľová     KDH
Rohožník     49,11    Peter Švaral     NEKA
Rochovce     77,27    Stanislav Levrinc     ĽS-HZDS
Rokycany     80,43    Miloš Jaš     NEKA
Rokytov     76,94    Ľubomír Pangrác-Piter     SMER
Rokytov pri Humennom     67,64    Dušan Stanko     SMER
Rokytovce     80,13    Viera Palejová     NEKA
Rosina     63,22    Jaroslav Zábojník     KDH
Roškovce     78,65    Milan Čeremeta     KDH
Roštár     81,55    Vladimír Slivka     NEKA
Rovensko     80,54    Marian Rehuš     NEKA
Rovinka     57,03    Milan Bombala     NEKA
Rovňany     79,04    Jana Cabanová     SMER
Rovné     70,61    Jozef Baláž     ĽS-HZDS
Rovné     75,65    Jaroslava Ďurove     SMER
Rovné     79,38    Stanislav Viravec     SNS
Rozhanovce     52,02    Viktor Gazdačko     SDKÚ-DS
Rozložná     75,6    Viktor Vápeník     SMER
Roztoky     67,3    Martin Jurkovič     SDKÚ-DS,MOST - HÍD
Rožkovany     68,22    Miroslav Poklemba     SNS,SMER
Rožňava     42,46    Vladislav Laciak     NEKA
Rožňavské Bystré     50,74    Želmíra Gonosová     SMER
Rúbaň     67,65    Štěpánka Komárová     NEKA
Rudina     64,01    Anna Mičianová     SMER
Rudinka     78,02    Anna Grigová     NEKA
Rudinská     74,02    Jozef Švirík     NEKA
Rudlov     75,72    Ján Markuš     NEKA
Rudná     48,91    Július Kerekes     NEKA
Rudňany     54,66    Miroslav Blišťan     NEKA
Rudnianska Lehota     36,26    Ivan Javorček     ĽS-HZDS
Rudník     67,19    Vladimír Kišdučák     ĽS-HZDS
Rudník     60,61    Jaroslav Ferianec     ĽS-HZDS,SMER
Rudno     71,57    Dušan Menich     SMER
Rudno nad Hronom     77,03    Ľubomír Kršjak     SMER
Rumanová     81,8    Jozef Jankovič     NEKA
Rumince     85,62    Andrea Javorová     NEKA
Runina     85,5    Marián Regula     HZD
Ruská     86,72    László Lakatos     MOST - HÍD
Ruská Bystrá     80,8    Ján Sakulič     SMER
Ruská Kajňa     81,18    Anna Kuzmová     SMER
Ruská Nová Ves     66,83    Tibor Kollár     KDH,SDKÚ-DS
Ruská Poruba     76,47    Demeter Ferko     NK
Ruská Voľa     66,66    Anna Chamajová     SMER
Ruská Voľa nad Popradom     83,11    Miroslav Tomčo     SMER,KSS
Ruská Volová     70,32    Eva Turbáková     SMER
Ruskov     63,98    Štefan Markovič     KDH,SDKÚ-DS,MOST - HÍD
Ruskovce     78,11    Jaroslav Mlynek     NEKA
Ruskovce     80,09    Anna Ohradzanská     KDH
Ruský Hrabovec     81,09    Juraj Cinkanič     ĽS-HZDS
Ruský Potok     39,31    Martin Riľak     SMER
Ružiná     68,26    Ondrej Baline     NEKA
Ružindol     70,2    Vladimír Púčik     NEKA
Ružomberok     41,36    Ján Pavlík     NEKA
Rybany     64,53    Roman Malánik     SMER
Rybky     80,67    Henrich Ravas     NEKA
Rybník     69,86    Imrich Králik     ĽS-HZDS,KDH,SDKÚ-DS,SMER
Rybník     77,22    Július Brašo     KSS
Rykynčice     74,16    Eva Nemčovská     SaS,KDH,SDKÚ-DS


Sabinov     38,8    Peter Molčan     SMER,SNS,ĽS-HZDS
Sačurov     55,3    Peter Barát     NEKA
Sádočné     63,49    František Sádecký     SMER
Sady nad Torysou     60,93    Jozef Adamkovič     NEKA
Salka     79,11    Ján Józsa     NEKA
Santovka     68,27    Ľubomír Lőrincz     SDKÚ-DS,SMER,KDH,MOST - HÍD
Sap     77,41    Imrich Bartal     SMK-MKP
Sása     80,39    Marta Bystránová     SMER
Sása     36,35    Ľubica Jergušová     SMER
Sasinkovo     35,33    Jaroslav Jamrich     SMER
Sazdice     69,4    Zoltán Srna     SMK-MKP
Sebedín - Bečov     81,58    Pavol Škamla     SMER
Sebedražie     65,22    Peter Juríček     SMER
Sebechleby     62,55    Martin Schvarc     NEKA
Seč     80,87    Rudolf Hopko     NEKA
Sečianky     67,49    Jozef Deák     NEKA
Sečovce     56,96    Jozef Gamrát     NEKA
Sečovská Polianka     59,83    Marián Fedor     NEKA
Sedliacka Dubová     46,24    Ladislav Tomáň     KDH,SMER,SDKÚ-DS,SNS
Sedlice     63,88    Imrich Krajňák     KDH
Sedliská     59,77    Jozef Dobrocký     KDH,SDKÚ-DS,MOST - HÍD
Sedmerovec     47,44    Ján Galko     NEKA
Sejkov     82,42    Peter Tokár     SDKÚ-DS,KDH
Sekule     54,41    Pavla Maxianová     NEKA
Seľany     80    Pavel Celeng     MOST - HÍD,SMER,HZD
Selce     63,54    Božena Zázrivcová     SMER,ĽS-HZDS,SNS
Selce     81,6    Vladimír Bodnár     SMER,ĽS-HZDS,SNS
Selce     57,14    Mária Šulcová     SMER,SDKÚ-DS,KDH
Selec     57,16    Stanislav Svatik     ĽS-HZDS,SNS
Selice     48,87    Igor Mandák     NEKA
Semerovo     68,08    Imrich Hrabovský     ĽS-HZDS
Seňa     67,34    Marta Probalová     NEKA
Senec     34,75    Karol Kvál     NEKA
Seniakovce     56,07    Jozef Pončák     ĽS-HZDS
Senica     34,72    Ľubomír Parízek     NEKA
Senné     64,08    Peter Saboslai     ĽS-HZDS,SMER
Senné     63,97    Ján Ragač     MOST - HÍD
Senohrad     64,45    Oľga Bartková     KDH,SDKÚ-DS,SMER
Sereď     38,45    Martin Tomčányi     SDKÚ-DS,SMER
Sielnica     61,37    Anna Gavajdová     ĽS-HZDS,SMER
Sihelné     64,33    Jozef Gabriel     KDH
Sihla     81,7    Stanislav Bitala     SMER
Sikenica     67,74    Július Maďar     MOST - HÍD
Sikenička     76,12    Katarína Grófová     NEKA
Siladice     55,47    Jana Chynoradská     NEKA
Silica     74,21    Vojtech Berec     MOST - HÍD
Silická Brezová     65,8    Alžbeta Sanislóová     NEKA
Silická Jablonica     82,97    Eva Tamášová     MOST - HÍD
Sirk     73,44    Peter Sentandráši     SMER,ĽS-HZDS
Sirník     47,78    Viktor Kalán     MOST - HÍD,ĽS-HZDS,SMER
Skačany     62,3    Ladislav Struhár     KDH
Skalica     41,05    Stanislav Chovanec     NEKA
Skalité     48,37    Andrea Šimurdová     SMER,KDH,SNS,ĽS-HZDS,SDKÚ-DS
Skalka nad Váhom     72,06    Anton Horečný     ĽS-HZDS,KDH
Skároš     64,92    Ľubomír Vranka     NEKA
Skerešovo     73,4    Ján Svitek     SMER
Sklabiná     66,12    Marta Kálovcová     SMER,MOST - HÍD
Sklabiňa     73,87    Ján Brodenec     NEKA
Sklabinský Podzámok     71,71    Božena Drobková     SMER
Sklené     65,6    Ján Gutten     NEKA
Sklené Teplice     62,8    Ľubomír Meliš     SMER
Skrabské     75,4    Štefan Hudák     NEKA
Skýcov     73,57    Tomáš Kolembus     NEKA
Sládkovičovo     46,83    Anton Szabó     NEKA
Slančík     68,85    Ján Bačo     KDH
Slanec     55,32    Jozef Bela     NEKA
Slanská Huta     56,7    Daniel Stančik     SMER
Slanské Nové Mesto     63,59    Milan Diheneščík     SMER
Slaská     77,6    Daniel Gelien     NEKA
Slatina     34,92    Arpád Bazsó     SMK-MKP
Slatina nad Bebravou     77,63    Michal Srnec     SMER
Slatinka nad Bebravou     73,88    Mária Jakubčeková     KDH
Slatinské Lazy     32,59    Darina Hroncová     SMER
Slatvina     79,76    Vladislav Vrábeľ     SMER
Slavec     75,78    Valentín Borzy     SMK-MKP
Slavkovce     45,88    Iveta Pavliková     SDKÚ-DS
Slavnica     75,43    Anna Prekopová     KDH
Slavoška     90,1    Ján Jakubovský     SMER
Slavošovce     66,56    Štefan Bašták     SMER
Sľažany     77,45    Jozef Magát     SMER,KDH
Slepčany     51,33    Ján Határ     SMER,ĽS-HZDS
Sliač     52,86    Daniel Dunčko     SDKÚ-DS,SaS
Sliepkovce     66,48    Kamil Minda     SDKÚ-DS
Slivník     68,84    Vladimír Kráľovský     SMER,MOST - HÍD,ĽS-HZDS
Slizké     75,83    Ivan Kasar     ĽS-HZDS
Slopná     72,65    Eva Košaríková     NEKA
Slovany     58,61    Elena Jackulíková     NEKA
Slovenská Kajňa     64,02    Jozef Durkaj     SDKÚ-DS,KDH
Slovenská Ľupča     60,47    Miroslav Macák     SMER
Slovenská Nová Ves     63,07    Michal Kaluža     NEKA
Slovenská Ves     63,62    Janka Tomasová     NEKA
Slovenská Volová     77    Mária Gajdošová     SMER,SNS
Slovenské Ďarmoty     61,42    Denisa Árvayová     NEKA
Slovenské Kľačany     76,47    Anna Mužíková     SaS
Slovenské Krivé     93,45    Ladislav Meždej     SDKÚ-DS
Slovenské Nové Mesto     66,46    Ján Kalinič     SDKÚ-DS,MOST - HÍD
Slovenské Pravno     70,56    Marta Hrúzová     ĽS-HZDS
Slovenský Grob     52,53    Ján Juran     SMER,SNS
Slovinky     50,57    Michal Pačan     NEKA
Smilno     68,8    Miroslav Petruš     NEKA
Smižany     53,51    Michal Kotrady     NEKA
Smolenice     59,57    Pavlína Hornáčková     NEKA
Smolinské     38,67    Peter Betták     SMER
Smolnícka Huta     70,47    Ján Grega     SDKÚ-DS,SMER
Smolník     56,81    Margita Brutovská     SMER,SDKÚ-DS,KDH
Smrdáky     70,99    Emília Pavlíková     KDH
Smrečany     75,31    Vladimír Šiarnik     SDKÚ-DS
Snakov     60,12    Ján Bijalko     SMER
Snežnica     79,2    Ján Pokrivka     KDH
Snina     40,61    Štefan Milovčík     NEKA
Soblahov     60,92    Eva Ďuďáková     NEKA
Soboš     84,95    Ivana Ivančová     NK
Sobotište     65,55    Dušan Horňák     NEKA
Sobrance     68,8    Štefan Staško     SMER
Socovce     64,77    Milan Mencel     SMER
Sokoľ     31,7    Vladimír Franka     KDH,SDKÚ-DS
Sokoľany     69,75    Tomáš Suchý     SDKÚ-DS
Sokolce     45,48    András Bartal     SMK-MKP
Sokolovce     71,44    Stanislav Valla     NEKA
Soľ     58,49    Jozef Berta     NEKA
Solčany     59,25    Juraj Soboňa     ĽS-HZDS,SDKÚ-DS
Solčianky     71,87    Dušan Ondruška     SMER
Soľnička     76,47    Ladislav Krestyanko     SMK-MKP
Sološnica     34,96    Mária Hirthová     NEKA
Somotor     69,95    Ján Juhász     SMK-MKP,MOST - HÍD,SDKÚ-DS
Sopkovce     65,65    Ján Dzubaj     SMER
Spišská Belá     46,72    Štefan Bieľak     NEKA
Spišská Nová Ves     39,61    Ján Volný     SMER
Spišská Stará Ves     51,87    Jozef Harabin     NEKA
Spišská Teplica     62,71    Jozef Šebest     NEKA
Spišské Bystré     62,52    Martin Lavko     SMER
Spišské Hanušovce     74,26    Jozef Dudžák     SDKÚ-DS
Spišské Podhradie     59,73    Jozef Bača     KDH,SaS,MOST - HÍD
Spišské Tomášovce     50,82    Zuzana Nebusová     NEKA
Spišské Vlachy     61,9    Ľubomír Fifik     NEKA
Spišský Hrhov     58,98    Vladimír Ledecký     NEKA
Spišský Hrušov     67,72    Elena Franková     SMER
Spišský Štiavnik     59,59    Mária Kleinová     SDKÚ-DS,KDH
Spišský Štvrtok     50,36    Ján Greš     NEKA
Stakčín     68,24    Ján Kerekanič     SMER
Stakčínska Roztoka     75,82    Juraj Pyteľ     SDKÚ-DS
Stanča     62,98    Ján Hančin     NEKA
Stankovany     78,08    Rudolf Baleja     NEKA
Stankovce     54,96    Ján Krucovčin     SDKÚ-DS
Stará Bašta     85,27    Ildikó Lászlóová     NEKA
Stará Bystrica     50,09    Ján Podmanický     SMER,SNS,HZD
Stará Halič     37,07    Jozef Gembec     SMER,KDH
Stará Huta     74,15    Jozef Hudec     NEKA
Stará Kremnička     64,28    Dušan Rajčan     SNJ
Stará Lehota     86,89    Jaroslav Pikus     SDKÚ-DS
Stará Lesná     64,83    Viliam Regitko     MOST - HÍD
Stará Ľubovňa     46,45    Michal Biganič     NEKA
Stará Myjava     78,62    Pavol Kováč     NEKA
Stará Turá     41,57    Ján Kišš     SMER
Stará Voda     89,15    Ján Jarábek     NEKA
Staré     65,11    Agáta Jesenková     KDH
Staré Hory     73,72    Ján Kováč     NEKA
Starina     85,41    Štefan Solotruk     NEKA
Starý Hrádok     56,86    Helena Szabóová     SMER,MOST - HÍD
Starý Tekov     71,87    Peter Štefan     NEKA
Staškov     55,66    Ladislav Šimčisko     SMER
Staškovce     68,42    Štefan Varcholík     SMER,SNS
Stebnícka Huta     75    Ľudmila Sosňaková     SMER,KDH
Stebník     85,28    Štefan Kučečka     SDKÚ-DS
Stožok     70,3    Jana Klimová     SDKÚ-DS
Stráňany     71,79    Viera Kravčáková     SMER
Stráňavy     42,26    Jozef Papán     SMER
Stráne pod Tatrami     77,72    Gustáv Bačo     MOST - HÍD
Stránska     60,91    Tibor Sebők     SMER
Stránske     70,52    Jaroslav Mitaš     NEKA
Stratená     55,37    Erika Oravcová     SMER
Stráža     64,94    Ján Poliak     KDH
Strážne     70,14    Július Horváth     NEKA
Strážske     51,07    Vladimír Dunajčák     ĽS-HZDS
Strečno     66,61    Dušan Štadáni     NEKA
Streda nad Bodrogom     55,84    František Gecse     NEKA
Stredné Plachtince     70,36    Štefan Benko     SMER
Strekov     58,5    Ján Téglás     NEKA
Strelníky     42,79    Ján Majer     SMER,SDKÚ-DS
Stretava     27,43    Marek Keher     NEKA
Stretavka     68,04    Matej Šarocký     SDKÚ-DS
Streženice     67,59    Juraj Hrišo     SMER
Strihovce     77,94    Iveta Ihnatková     SDKÚ-DS
Stročín     75,46    Ján Drimák     NEKA
Stropkov     51,92    Peter Obrimčák     SMER,ĽS-HZDS,HZD
Studená     47,48    Alexander Varga     NEKA
Studenec     76,92    Imrich Sivák     SDKÚ-DS
Studienka     61,43    Boris Soukup     NEKA
Stuľany     74,17    Hedviga Billá     KDH,SMER,SNS
Stupava     39,58    Pavel Slezák     SMER
Stupné     51,4    Peter Splavec     NEKA
Sučany     51,57    Jozef Petráš     SMER
Sudince     56    Daniela Šinková     SMER
Súdovce     76    Priska Fantová     SMER,KDH,SNS,ĽS-HZDS
Suchá Dolina     75,14    Peter Makara     KDH
Suchá Hora     77,35    Miloš Šustek     NEKA
Suchá nad Parnou     61,67    Daniela Balážová     NEKA
Sucháň     53    Anna Triznová     SMER
Suché     62    Jarmila Lopatová     SMER
Suché Brezovo     59,34    Eva Pasiarová     SMER
Suchohrad     72,24    Andrea Grujbárová     NEKA
Sukov     79,43    Štefan Šereg     SMER,MOST - HÍD
Sulín     55,59    Anna Hiľáková     NEKA
Súľov - Hradná     77,39    Jaroslav Bušfy     SNS,ĽS-HZDS,SMER
Súlovce     75,88    Gabriel Svorad     ĽS-HZDS,SMER
Sušany     71,08    Štefan Vaclavik     KDH,SDKÚ-DS
Sútor     93,83    Tibor Balog     HZD
Svätá Mária     53,34    Štefan Hornyák     SMK-MKP
Svätoplukovo     56,12    Ivan Lobodáš     SMER
Svätuš     77,41    Michal Širochman     SMER
Svätuše     49,43    Gustáv Liszkai     MOST - HÍD,SMK-MKP
Svätý Anton     55,38    Jozef Baranyai     NEKA
Svätý Jur     56,48    Alexander Achberger     SMER,SNS,ĽS-HZDS
Svätý Kríž     69,95    Dušan Matejka     NEKA
Svätý Peter     77,23    Jozef Jobbágy     NEKA
Svederník     69,24    Roman Lisický     NEKA
Sverepec     60,09    Maroš Ondráš     SNS
Sveržov     62,27    Pavol Ceľuch     NEKA
Svetlice     57,52    Jaroslav Ivanco     SMER
Svidnička     58,4    Anna Paňková     SMER,MOST - HÍD,KDH
Svidník     47,54    Ján Holodňák     NEKA
Svinia     74,09    Mária Nawratová     NEKA
Svinica     67,71    Ľubomír Šimko     NEKA
Svinice     52,04    Magdaléna Kondásová     NEKA
Svinná     57,09    Anna Sýkorová     NEKA
Svit     44,01    Rudolf Abrahám     SMER
Svodín     63,72    Attila Szász     NEKA
Svrbice     50,28    Vladimír Hromádka     KDH
Svrčinovec     53,5    Juraj Strýček     SMER,KDH,SNS,ĽS-HZDS


Šahy     44,9    Ján Lőwy     MOST - HÍD
Šajdíkove Humence     65,83    Jozef Vajda     SMER
Šaľa     30,57    Martin Alföldi     SDKÚ-DS,KDH
Šalgočka     72,38    Helena Mesárošová     SMER
Šalgovce     65,8    Tibor Púček     SMER
Šalov     65,57    Božena Kapšová     NEKA
Šambron     62,68    Štefan Petrus     ĽS-HZDS,SMER
Šamorín     43,88    Gabriel Bárdos     SMK-MKP
Šamudovce     70,83    Vladimír Paulov     SMER,ĽS-HZDS
Šandal     67,2    Ján Slivka     SMER,SNS
Šarbov     76,92    Stanislav Skasko     SMER
Šarišská Poruba     60,69    Milan Kaňuch     ĽS-HZDS,SMER,SNS
Šarišská Trstená     74,86    Jaroslav Fogaš     SMER
Šarišské Bohdanovce     71,37    Klaudia Peková     NEKA
Šarišské Čierne     79,85    Andrej Buvalič     SDKÚ-DS,HZD
Šarišské Dravce     72,82    Jozef Bujňák     SDKÚ-DS
Šarišské Jastrabie     40,66    Ľubomír Rešetár     SMER,SDKÚ-DS,KDH
Šarišské Michaľany     67,78    Vincent Leššo     SDKÚ-DS,SaS
Šarišské Sokolovce     52,15    Daniel Mikolaj     SDKÚ-DS,SaS
Šarišský Štiavnik     74,45    Ján Hic     SMER
Šarkan     72,37    Beata Székelyová     NEKA
Šarovce     43,14    Judita Trníková     SDKÚ-DS
Šašová     85,08    Jozef Vargovčik     KDH
Šaštín - Stráže     43,61    Radovan Prstek     SMER
Šávoľ     49,77    Július Ferencz     SMK-MKP
Šelpice     69,23    Ružena Opálková     NEKA
Šemetkovce     77,77    Zdeno Čmarada     SNS
Šemša     48,64    Jozef Lukáč     SDKÚ-DS
Šenkvice     47,86    Peter Fitz     SMER,SNS
Šiatorská Bukovinka     70,3    Juraj Badinka     SMER,ĽS-HZDS
Šiba     46,59    Stanislav Balaž     SMER,HZD,ĽS-HZDS,SNS
Šíd     59,93    Štefan Földi     SMK-MKP
Šimonovce     89,49    Ernest Lakatoš     MOST - HÍD
Šindliar     74,35    František Sedlák     KDH
Šintava     62,29    Miroslav Holička     KDH
Šípkov     67,18    Vincent Belan     SNS
Šípkové     70,81    Janka Miškufová     NEKA
Širákov     41,17    Katarína Dovičinová     MOST - HÍD
Širkovce     76,66    Nándor Kisfaludi     NEKA
Široké     64,95    Stanislav Bartoš     NEKA
Šišov     68,42    Jaroslav Sitár     SMER
Šivetice     84,67    Ľudovít Sendrei     ĽS-HZDS,SMER
Šmigovec     60,81    Michal Pidanič     SMER
Šoltýska     78,15    Slávka Škvareniaková     SMER
Šoporňa     55,31    Milan Vlček     NEKA
Špačince     66,83    Július Zemko     SMER
Špania Dolina     64,05    Marián Slobodník     SMER
Španie Pole     34,92    Alena Darmová     SMER
Šrobárová     80,77    Miroslav Hulák     SMER,SNS
Štefanov     65,29    Rudolf Polák     KDH
Štefanov nad Oravou     85,11    Jozef Kakačka     NEKA
Štefanová     68,44    Viliam Tekula     NEKA
Štefanovce     80,6    František Kolarčík     NEKA
Štefanovce     38,2    Peter Giboda     SZ
Štefanovičová     61,44    Viera Kurucová     SMER
Štefurov     77,89    Anna Kaščaková     SMER
Šterusy     72,74    Zdenka Vlkovičová     NEKA
Štiavnické Bane     66,17    Stanislav Neuschl     SMER,SNS
Štiavnička     41,88    Ladislav Zvara     SMER
Štiavnik     61,92    Štefan Vároš     NEKA
Štitáre     64,81    Zuzana Vinkovičová     SDKÚ-DS
Štítnik     69,24    Miloš Gallo Barnák     SDKÚ-DS,SaS
Štós     76,18    Anton Imling     NEKA
Štôla     36,13    Martin Hajko     SDĽ
Štrba     56,01    Michal Sýkora     NEKA
Štrkovec     82,26    Norbert Keszi     NEKA
Štúrovo     49,4    Ján Oravec     NEKA
Štvrtok     82,33    Pavol Habdák     SMER
Štvrtok na Ostrove     48,22    Péter Őry     SMK-MKP
Šuja     75,87    Marta Veselá     SNS
Šuľa     88,13    Miroslav Vozaf     NEKA
Šumiac     67,7    Marcel Pollák     NEKA
Šuňava     46,02    Stanislav Kubaský     SDKÚ-DS,KDH
Šurany     53,07    Imrich Várady     NEKA
Šurianky     83,5    Viliam Búcora     ĽS-HZDS
Šurice     51,43    Zoltán Végh     SMK-MKP
Šúrovce     56,16    Miloslav Richnák     NEKA
Šútovce     75,22    Miroslav Rajčo     SMER
Šútovo     76,52    Ľubomír Maďari     SMER
Švábovce     52,15    Ján Mlynár     ĽS-HZDS,SMER
Švedlár     80,02    Oskár Münnich     SMER,SF,HZD,S.O.S.,ĽS-HZDS,SMK-MKP
Švošov     62,06    Andrej Kostilnik     NEKA


Tachty     46,71    Július Molnár     MOST - HÍD
Tajná     85,89    Gabriela Šplehová     SDKÚ-DS,KDH,SaS
Tajov     69,16    Ladislav Surovčík     SMER,MOST - HÍD
Ťapešovo     52,92    Pavol Bugaj     SMER,ĽS-HZDS,SNS
Tarnov     40,43    Marián Reviľak     SMER
Tašuľa     30,43    Milan Hrešo     SDKÚ-DS
Tatranská Javorina     76,3    Dušan Lacko     NEKA
Tehla     65,9    Ivan Žigrai     ĽS-HZDS,MOST - HÍD
Tekolďany     83,46    Alena Rolincová     KDH
Tekovská Breznica     70,8    Jozef Dolinaj     SMER,ĽS-HZDS,KDH
Tekovské Lužany     58,9    Marián Kotora     SMK-MKP,SDKÚ-DS,SaS
Tekovské Nemce     60,59    Erika Valkovičová     SMER
Tekovský Hrádok     46,68    Vojtech Ožvald     NEKA
Telgárt     52,29    Mária Knižková     SMER
Telince     59,35    Norbert Kiss     KDH
Temeš     66,97    Oľga Fakanová     SMER
Teplička     69,29    Ladislav Koňak     ĽS-HZDS,SMER,SNS
Teplička nad Váhom     61,31    Viliam Mrázik     KDH
Tepličky     81,46    Miroslav Veľký     SMER,SNS
Teplý Vrch     69,78    Jana Janšová     SDKÚ-DS
Terany     72,87    Iveta Gajdošová     SMER,KDH,SNS,ĽS-HZDS,SDKÚ-DS
Terchová     50,34    Viktor Vallo     SDKÚ-DS,SNS,SMER,ĽS-HZDS,KDH
Teriakovce     70,88    Miroslav Angelovič     SMER
Terňa     77,44    Juraj Senderák     SDKÚ-DS,KDH
Tesáre     77,72    Daniel Bago     KDH
Tesárske Mlyňany     66,15    Štefan Valkovič     NEKA
Tešedíkovo     61,02    Gyula Borsányi     SMK-MKP
Tibava     74,88    Stanislav Zubaj     SMER
Tichý Potok     71,94    Ľubica Džugánová     KDH
Timoradza     73,52    Iveta Šebeňová     SMER
Tisinec     65    Jozef Kačmár     SMER,MOST - HÍD
Tisovec     55,17    Peter Mináč     SMER
Tlmače     55,45    Július Bizoň     SMER
Točnica     69,11    Mária Salajová     NEKA
Tokajík     56,04    Jana Medvecová     SMER
Tomášikovo     77,25    Zoltán Horváth     MOST - HÍD
Tomášov     64,87    Jozef Szalay     NEKA
Tomášovce     68,41    Ján Mičuda     SMER
Tomášovce     90,47    Vojtech Gyurán     MOST - HÍD
Topoľa     75,17    Anna Chomová     SMER
Topoľčany     31,11    Peter Baláž     SMER,SNS
Topoľčianky     46,87    Juraj Mesko     SMER
Topoľnica     66,47    Zoltán Szilvási     NEKA
Topoľníky     73,46    László Bacsó     SMK-MKP
Topoľovka     75,43    Štefan Ladičkovský     ĽS-HZDS,SMER,SNS
Toporec     49,02    Jozef Potanko     SDKÚ-DS
Tornaľa     54,24    Anna Szögedi     SMK-MKP
Torysa     63,59    Jozef Stedina     NEKA
Torysky     44,44    Ján Čarák     SMER
Tovarné     68,14    Kvetoslava Mižáková     NEKA
Tovarnianska Polianka     68,88    Marián Kerčák     ĽS-HZDS,SMER
Tovarníky     68,11    Marián Nováčik     NEKA
Tôň     71,23    Imrich Bugár     NEKA
Trakovice     67,6    Ľudovít Tolarovič     NEKA
Trávnica     46,24    Emil Ivan     NEKA
Trávnik     77,34    Emil Kardos     NEKA
Trebatice     58,82    Juraj Valo     NEKA
Trebejov     71,51    Štefánia Cibuľáková     SDKÚ-DS
Trebeľovce     42,57    Štefan Šulek     NEKA
Trebichava     84,61    Iveta Hanková     SMER
Trebišov     48,41    Marián Kolesár     NEKA
Trebostovo     76,47    Ivan Trimaj     SMER
Trebušovce     83,73    Erika Sásová     MOST - HÍD
Trenč     64,06    Mária Bednárová     SDKÚ-DS
Trenčianska Teplá     46,39    Milan Berec     SMER,KDH
Trenčianska Turná     55,69    Peter Mikula     KDH
Trenčianske Bohuslavice     63,75    Bibiana Naďová     SDKÚ-DS
Trenčianske Jastrabie     68,91    Zdeněk Frývaldský     NEKA
Trenčianske Mitice     64,77    Dušan Rozemberg     ĽS-HZDS
Trenčianske Stankovce     50,98    Eva Beňovičová     ĽS-HZDS
Trenčianske Teplice     50,08    Štefan Škultéty     SDKÚ-DS,KDH,SaS
Trenčín     44,88    Richard Rybníček     NEKA
Trhová Hradská     74,32    Roland Zsoldos     NEKA
Trhovište     57,86    Róbert Koba     SMER,SDKÚ-DS
Trnava     29,35    Vladimír Butko     KDH
Trnavá Hora     64,43    Ján Harman     NEKA
Trnava pri Laborci     70,41    Ignác Štefanič     ĽS-HZDS
Trnávka     70,86    Imre Tóth     NEKA
Trnávka     73,42    Martina Polčová     SMER
Tŕnie     75,39    Július Murín     SMER
Trnkov     88,82    Jiří Ballarin     NEKA
Trnovec     39,92    Jozef Kotvan     KDH
Trnovec nad Váhom     58,74    Ján Hrabovský     NEKA
Trnovo     82,74    Ján Lukáč     NEKA
Tročany     83,07    František Čulák     NEKA
Trpín     72,72    Miroslav Melaga     SDKÚ-DS
Trsťany     58,45    Nataša Masaryková     SMER
Trstená     58,78    Jozef Ďubjak     SMER
Trstená na Ostrove     64,51    Helena Lelkesová     NEKA
Trstené     51,39    Anna Naďová     SDKÚ-DS
Trstené pri Hornáde     54,06    Božena Letková     SDKÚ-DS
Trstice     66,11    František Juhos     MOST - HÍD
Trstín     63,65    Marta Genčúrová     NEKA
Tuhár     78,28    Peter Čeman     SMER,ĽS-HZDS,KDH
Tuhrina     80,53    Ján Varga     NEKA
Tuchyňa     75,31    Eva Hejduková     ĽS-HZDS
Tulčík     74,56    Janka Šoltésová     NEKA
Tupá     74,89    Jozef Hárik     NEKA
Turá     76,44    Jozef Bogár     MOST - HÍD
Turany     55,63    Miroslav Blahušiak     SMER
Turany nad Ondavou     74,62    Viera Pundžáková     SMER
Turcovce     79,69    Cyril Vasiľ     SMER
Turček     65,3    Oľga Wagnerová     NEKA
Turčianky     49,61    Eva Dragulová     SMER
Turčianska Štiavnička     42,06    Peter Očka     SDKÚ-DS
Turčianske Jaseno     43,81    Janka Jesenská     NEKA
Turčianske Kľačany     50,73    Miroslav Lamoš     NEKA
Turčianske Teplice     67,18    Michal Sygút     NEKA
Turčiansky Ďur     46,3    Ivan Bakoš     NEKA
Turčiansky Peter     70,32    Ondrej Výbošťok     NEKA
Turčok     75,91    Tatiana Belánová     ĽS-HZDS,SMER
Turecká     57,93    Ivan Janovec     SDKÚ-DS,MOST - HÍD,KDH
Tureň     73,68    Štefan Čermák     SDKÚ-DS,MOST - HÍD
Turie     65,83    Miroslav Chovanec     ĽS-HZDS
Turík     73,48    Stanislav Krakovský     NEKA
Turňa nad Bodvou     54,7    Pavol Molnár     SMK-MKP
Turnianska Nová Ves     80,51    Albert Bodnár     SMK-MKP
Turová     76,13    Jana Jarotová     NEKA
Turzovka     57,37    Miroslav Rejda     NEKA
Tušice     67,67    Ján Záhorský     SDKÚ-DS
Tušická Nová Ves     71,2    Blažej Ivan     SDKÚ-DS
Tužina     71,77    Ján Sloboda     NEKA
Tvarožná     70,97    Dagmar Mathiová     SNS,SMER
Tvrdomestice     64,81    Jozef Beňo     NEKA
Tvrdošín     55,08    Ivan Šaško     SNS,SMER
Tvrdošovce     47,72    Marián Tóth     MOST - HÍD


Ubľa     73,31    Nadežda Sirková     SMER
Úbrež     69,74    Jozef Antonič     KDH
Udavské     58,89    Tomáš Pastirák     SMER
Udiča     62,72    Jozef Slámka     NEKA
Údol     81,73    Štefan Arendáč     SDKÚ-DS
Uhliská     84,47    Dana Maruniaková     SDKÚ-DS
Úhorná     73,45    Roman König     NEKA
Uhorská Ves     71,92    Vladimír Multáň     NEKA
Uhorské     74,45    Jozef Sakala     NEKA
Uhrovec     67,45    Zuzana Máčeková     NEKA
Uhrovské Podhradie     88,88    Dušan Duranzia     SMER
Úľany nad Žitavou     61,1    Juraj Ostrožlík     ĽS-HZDS
Ulič     62,16    Ján Holinka     SDKÚ-DS,KDH,MOST - HÍD
Uličské Krivé     72,6    Milan Sičák     SMER
Uloža     73,15    František Seman     SDKÚ-DS
Uňatín     69,78    Anna Babiaková     SMER,KDH,SNS
Unín     67,96    Štefan Andel     NEKA
Urmince     65,54    Jozef Cifra     ND,SMER,KDH
Utekáč     67,7    Zuzana Paľašová     SMER
Uzovce     76,55    Vincent Tomko     SMER
Uzovská Panica     78,88    Peter Babík     EDS,KDH
Uzovské Pekľany     79,12    Peter Hrubý     NEKA
Uzovský Šalgov     74,08    František Lešo     ĽS-HZDS,SMER


Vaďovce     64,47    Alžbeta Tuková     NEKA
Vagrinec     66,99    Peter Klim     MOST - HÍD
Váhovce     62,39    Ferdinand Szalay     NEKA
Vajkovce     69,77    Ladislav Balla     SaS
Valaliky     45,16    Štefan Petrík     KDH,SDKÚ-DS
Valaská     55,92    Juraj Uhrin     SMER
Valaská Belá     53,88    Miloš Cúcik     NEKA
Valaská Dubová     36,12    Jozef Fleis     SMER
Valča     68,83    Štefan Paľo     NEKA
Valentovce     75    Anna Firkaľová     SMER
Valice     66,35    Ladislav Miko     SMK-MKP
Valkovce     52,9    Ján Chrzan     SMER
Vaľkovňa     72,03    Rudolf Pokoš     SMER
Vaniškovce     50    Marcel Kvokačka     SDKÚ-DS,KDH
Vápeník     67,44    Edita Harvišová     SMER
Varadka     68,33    Sylvia Chudíková     SF
Varechovce     67,4    Milan Hudák     SMER
Varhaňovce     75,48    Anton Štefko     SMER,HZD,KSS
Varín     58,38    Miroslav Williger     NEKA
Vasiľov     82,88    Peter Škombár     ĽS-HZDS,SDKÚ-DS
Vavrečka     68,72    Pavol Žuffa     SMER
Vavrinec     68,62    Helena Tabaková     ĽS-HZDS
Vavrišovo     70,59    Ľubomír Račko     NEKA
Važec     54,78    Rastislav Profant     SMER
Včelince     70,55    Tibor Kosztúr     NEKA
Večelkov     79,46    Alexander Hulitka     NEKA
Vechec     75,07    Michal Čandík     SMER
Veľaty     65,75    Mikuláš Levkut     NEKA
Velčice     73,36    Ľubomír Gahír     SMER,KDH
Veličná     75,33    Anton Bukna     NEKA
Veľká Čalomija     74,08    Michal Nagy     SMK-MKP
Veľká Čausa     74,73    Dušan Ďurdina     SMER
Veľká Čierna     70,34    Štefan Harant     SDKÚ-DS,KDH
Veľká Dolina     69,54    Dana Cesneková     SMER
Veľká Franková     53,66    Ondrej Krempaský     NEKA
Veľká Hradná     30,41    Emil Masár     KDH
Veľká Ida     65,33    Július Beluscsák     KDH,SaS
Veľká Lehota     66,63    Marta Šmondrková     SMER
Veľká Lesná     73,27    Ján Michna     SDKÚ-DS
Veľká Lodina     75,89    Tomáš Hubert     SMER
Veľká Lomnica     55,4    Peter Duda     SDKÚ-DS,KDH,SaS
Veľká Lúka     72,27    Júlia Šebová     ĽS-HZDS
Veľká Mača     44,32    Štefan Lancz     MOST - HÍD
Veľká nad Ipľom     69,28    Gabriel Rácz     NEKA
Veľká Paka     76,85    Alexander Hunka     SDKÚ-DS,SMK-MKP
Veľká Tŕňa     78,89    Vojtech Bodnár     SDKÚ-DS,KDH
Veľká Ves     69,04    Jozef Líška     SMER,ĽS-HZDS,SNS,SDKÚ-DS
Veľká Ves nad Ipľom     70,78    Ladislav Kerata     SMK-MKP
Veľké Bierovce     69,17    Ján Marcinát     KDH
Veľké Blahovo     76    Mária Bödők     NEKA
Veľké Borové     75,47    Kamil Jančura     KDH
Veľké Dravce     71,56    Viera Rubintová     NEKA
Veľké Držkovce     71,69    Marián Čerňanský     KDH
Veľké Dvorany     65,55    Emil Dinga     NEKA
Veľké Dvorníky     75,36    Ernest Tóth     SMK-MKP
Veľké Hoste     65,38    Jarmila Korálová     ND
Veľké Chlievany     72,13    Zuzana Flórová     SMER
Veľké Chyndice     80,75    Csaba Farkas     NEKA
Veľké Kapušany     45,35    Peter Petrikán     NEKA
Veľké Kosihy     56,51    Lajos Csóka     MOST - HÍD
Veľké Kostoľany     52,16    Gilbert Liška     ND
Veľké Kozmálovce     80,8    Margita Fialová     SNS,SMER
Veľké Kršteňany     66,26    Marián Staňo     SMER,SNS
Veľké Leváre     51,48    Štefan Kudlička     NEKA
Veľké Lovce     36,21    Libor Kráľ     SMER
Veľké Ludince     72,39    Zita Cseri     NEKA
Veľké Orvište     37,71    Ľudovít Boleček     NEKA
Veľké Ozorovce     70,27    Alena Kováčová     SMER
Veľké Pole     56,2    František Demeter     ĽS-HZDS
Veľké Raškovce     80,07    Elemér Jakab     MOST - HÍD
Veľké Revištia     80,19    Martin Hrunka     NEKA
Veľké Ripňany     38,17    Jozef Balážik     SMER,KDH
Veľké Rovné     24,02    Jozef Mičieta     SMER
Veľké Slemence     73,03    Ľudovít Tóth     SMK-MKP
Veľké Straciny     40,15    Ján Jakab     ĽS-HZDS,SMER
Veľké Teriakovce     68,84    Andrej Karas     ĽS-HZDS,SNS
Veľké Trakany     64,23    József Kopasz     SMK-MKP
Veľké Turovce     70,94    Jaroslav Péter     SMER
Veľké Uherce     57,19    Milan Toma     SMER,SNS,ĽS-HZDS
Veľké Úľany     55,35    František Gőgh     SMK-MKP,MOST - HÍD,SDKÚ-DS
Veľké Vozokany     84,46    Justína Pálková     NEKA
Veľké Zálužie     53,5    Karol Bútora     ĽS-HZDS
Veľké Zlievce     77,69    Ivan Krahulec     SDKÚ-DS,MOST - HÍD,SMER
Veľkrop     82,11    Marián Prokopič     SMER,MOST - HÍD
Veľký Biel     51,16    Anton Danter     NEKA
Veľký Blh     69,05    Tibor Csúr     NEKA
Veľký Cetín     71,71    Štefan Lužbeťák     NEKA
Veľký Čepčín     77,71    Jana Boďová     NEKA
Veľký Ďur     59,08    Peter Benko     SMER
Veľký Folkmar     48,33    Milan Grega     NEKA
Veľký Grob     61,71    Viliam Rigo     MOST - HÍD
Veľký Horeš     59,78    Zoltán Pál     MOST - HÍD
Veľký Kamenec     68,71    Attila Nagy     NEKA
Veľký Klíž     75,69    Jozef Bielich     NEKA
Veľký Krtíš     34,34    Dalibor Surkoš     SMER,ĽS-HZDS,SNS
Veľký Kýr     64,92    Miroslav Dojčán     NEKA
Veľký Lapáš     67,68    Andrej Zurbola     SMER
Veľký Lipník     61,28    Štefan Stempák     NEKA
Veľký Lom     55,81    Anna Gregorová     SDKÚ-DS
Veľký Meder     54,26    Alexander Néveri     SMK-MKP
Veľký Slavkov     56,74    František Šáry     NEKA
Veľký Slivník     80,5    Zdenka Ihnátová     ĽS-HZDS
Veľký Šariš     56,41    Mikuláš Drab     NEKA
Veľopolie     75,66    Valéria Klapáčová     NEKA
Velušovce     51,19    Mário Pätoprstý     SMER
Vernár     81,55    Vladimír Ondruš     SMER
Veselé     62,43    Viera Šipková     NEKA
Veterná Poruba     57,59    Desana Stromková     NEKA
Vidiná     64,46    Vladimír Ragač     NEKA
Vieska     84,04    Rozália Angyalová     NEKA
Vieska     60,73    Anna Makovníková     SDKÚ-DS,ĽS-HZDS,MOST - HÍD,KDH,SMER
Vieska nad Blhom     92,37    Attila Lakatoš     SRK
Vieska nad Žitavou     81,04    Štefan Mladý     ĽS-HZDS,SMER
Vígľaš     67,44    Róbert Záchenský     NEKA
Vígľašská Huta - Kalinka     75,16    Pavel Michalec     NEKA
Vikartovce     53,1    Vladimír Šavel     SMER
Vinica     70,03    Béla Hrubík     SMK-MKP
Viničky     63,34    Michal Takáč     SMER,MOST - HÍD
Viničné     54,21    Štefan Lenghart     SDKÚ-DS
Vinné     38,54    Jozef Kráľ     NEKA
Vinodol     68,78    Stanislav Melišek     NEKA
Vinohrady nad Váhom     64,3    Eva Hanusová     NEKA
Vinosady     64,74    Milan Lempochner     NEKA
Virt     47,15    Ján Kovács     SMK-MKP
Vislanka     44,91    Dušan Firment     SMER
Vislava     74,31    Milan Haňak     SMER
Visolaje     44,3    Ľubica Pazderová     SMER
Višňov     67,78    Martin Tomko     KDH
Višňové     52,38    Jaroslav Bača     SMER
Višňové     65,85    Zoltán Boršodi     MOST - HÍD,SDKÚ-DS
Višňové     63,52    Marta Brezovská     NEKA
Vištuk     56,13    Ľubomír Jelínek     KDH,SDKÚ-DS
Vitanová     70,5    Štefan Ondrík     KDH
Víťaz     67,14    Peter Jenča     NEKA
Víťazovce     71,16    Jozef Merčák     NEKA
Vítkovce     76,01    Jozef Olejník     SaS
Vlača     71,8    Michal Kľučár     SMER
Vladiča     80    Helena Popiková     SMER,SNS
Vlachovo     68,24    Peter Pakes     SNS
Vlachy     73,42    Ladislav Guoth     SMER
Vlčany     59,22    Július Iván     SMK-MKP
Vlčkovce     63,67    Ivan Dobrovodský     NEKA
Vlkanová     61,6    Ľubomír Longauer     SMER,SDKÚ-DS
Vlkas     50,92    Imrich Slovák     NEKA
Vlková     78,45    Peter Bendík     NEKA
Vlkovce     77,61    Peter Hardoň     NEKA
Vlky     53,56    Baltazár Fejes     SMK-MKP
Vlkyňa     78,6    Ján Czigány     SMK-MKP
Voderady     68,37    Marek Turanský     NEKA
Vojany     76,3    Štefan Czinke     MOST - HÍD
Vojčice     59,29    Vlastimil Kiral-Varga     NEKA
Vojka     77,06    Štefan Juhász     MOST - HÍD
Vojka nad Dunajom     74,35    Donald Álló     NEKA
Vojkovce     73,96    Rastislav Kolej     NEKA
Vojňany     64,89    Marián Gaborčík     SDKÚ-DS
Vojnatina     82,26    Pavol Gengeľ     SMER
Vojtovce     68    Helena Kasardová     SMER
Voľa     76,09    Štefan Gajdoš     SMER,SDKÚ-DS
Volica     75,8    Dušan Petrík     SMER
Volkovce     49,42    Ondrej Kozolka     KDH
Voznica     43,09    Kamil Blaho     SMER
Vozokany     51,22    Mikuláš Tončko     NEKA
Vozokany     83,45    Jaroslav Bazala     NEKA
Vráble     40,55    Tibor Tóth     SDKÚ-DS,KDH,SaS
Vrádište     66,16    Milan Kováč     NEKA
Vrakúň     61,45    Ákos Horváth     SMK-MKP
Vranov nad Topľou     44,89    Ján Ragan     NEKA
Vrbnica     71,56    Jaroslav Varga     NEKA
Vrbov     76,1    Jozef Kovalčík     SMER
Vrbová nad Váhom     74,94    Ladislav Forró     SMK-MKP
Vrbovce     38,86    Samuel Redecha     NEKA
Vrbové     53,19    Ján Jánoška     NEKA
Vrbovka     82,55    Károly Zólyomi     NEKA
Vrchteplá     87,21    Ľubomír Novosad     SDĽ
Vrícko     75,95    František Hideg     NEKA
Vršatské Podhradie     82,74    Pavol Husár     ĽS-HZDS
Vrútky     47,27    Miroslav Mazúr     NEKA
Vtáčkovce     38,37    Milan Zimerman     SDKÚ-DS
Výborná     77,98    Viera Strelová     KDH
Výčapy - Opatovce     65,96    Jozef Holúbek     NEKA
Vydrany     69,18    Ladislav Balódi     NEKA
Vydrná     64,48    Milan Gášek     SMER,SDKÚ-DS,KDH,SNS
Vydrník     77,95    Peter Slobodník     SDKÚ-DS
Vyhne     63,9    Vladimír Bevelaqua     NEKA
Východná     60,32    Pavel Krupa     NEKA
Výrava     75,48    Monika Kurťaková     SMER
Vysočany     70,75    Ivan Sečanský     SMER
Vysoká     76,1    František Novák     SMER
Vysoká     43,39    Valéria Kuková     SDKÚ-DS
Vysoká nad Kysucou     61,61    Anton Varecha     NEKA
Vysoká nad Uhom     63,95    Ján Hrešan     SDKÚ-DS
Vysoká pri Morave     58,11    Dušan Dvoran     SMER
Vysoké Tatry     58,55    Ján Mokoš     NEKA
Vyškovce     87,93    Ján Mruz     SMER
Vyškovce nad Ipľom     79,44    Jozef Gyurkovics     NEKA
Vyšná Boca     93,49    Ľubica Trégerová     SMER
Vyšná Hutka     78,69    Agáta Nosaľová     KDH
Vyšná Jablonka     72,88    Emília Čopáková     SMER
Vyšná Jedľová     71,05    Michal Michalko     SMER
Vyšná Kamenica     82,52    Ján Mikloš     SMER
Vyšná Myšľa     71,97    Paulína Guľášová     KDH,SDKÚ-DS
Vyšná Olšava     80,26    Juraj Kasarda     SDKÚ-DS
Vyšná Pisaná     65,57    Vasil Pitlivka     SMER
Vyšná Polianka     70,45    Ľuboš Špik     SDKÚ-DS
Vyšná Rybnica     72,69    František Gejguš     SMER
Vyšná Sitnica     79,16    Oliver Halas     KDS
Vyšná Slaná     86,17    Dušan Gallo     SMER
Vyšná Šebastová     60,13    Stanislav Šváby     SaS
Vyšná Voľa     72,78    Mária Kmecová     SNS
Vyšné Ladičkovce     66,66    Ján Mucha     ĽS-HZDS,SMER,SNS
Vyšné nad Hronom     81,45    Eva Madarásová     SMER
Vyšné Nemecké     79,47    Jozef Danko     ĽS-HZDS
Vyšné Remety     77,06    Martin Dolinič     SMER
Vyšné Repaše     80    Žofia Kurucová     SMER
Vyšné Ružbachy     67,28    Ján Dudjak     NEKA
Vyšné Valice     75,98    Karol Herényi     SMK-MKP
Vyšný Čaj     70,58    Vincent Borovský     SMER
Vyšný Hrabovec     81,37    Juraj Pšár     SMER
Vyšný Hrušov     76,51    Milan Naster     NEKA
Vyšný Kazimír     64    Michal Duda     SMER
Vyšný Klátov     40,38    Ondrej Jusko     SNS
Vyšný Komárnik     86,15    Daniela Štefancová     SDKÚ-DS,MOST - HÍD
Vyšný Kručov     57,14    Emília Novotná     SMER,KDH
Vyšný Kubín     74,6    Viera Juráková     NEKA
Vyšný Medzev     71,73    Róbert Nálepka     SDKÚ-DS
Vyšný Mirošov     78,5    Michal Petranik     SDĽ
Vyšný Orlík     79,42    Michal Džupin     NEKA
Vyšný Skálnik     74,43    Ján Durmis     NEKA
Vyšný Slavkov     67,46    Viera Kašperová     SMER
Vyšný Tvarožec     85,56    Jozef Balaščák     SMER
Vyšný Žipov     59,74    Miroslav Ondič     SZ


Zábiedovo     71,4    Ján Banovčan     NEKA
Záborie     46,01    Ján Záborský     NEKA
Záborské     78,29    Kristína Maliňáková     KDH,SDKÚ-DS
Zádiel     73,91    Július Nehoda     NEKA
Zádor     61,45    Ildikó Kovács     MOST - HÍD
Záhor     64,33    Milan Šabák     NEKA
Záhorce     75,92    Branislav Kázmer     SDKÚ-DS
Záhorská Ves     62,41    Boris Šimkovič     NEKA
Záhradné     26,43    Anton Gašpár     KDH
Zacharovce     86,56    Ružena Gembická     SMER,ĽS-HZDS
Zákamenné     30,45    Milan Vrábeľ     NEKA
Zákopčie     49,05    Františk Hažík     SMER,KDH,SNS,ĽS-HZDS
Zalaba     63,5    Etela Michlianová     SMK-MKP
Zálesie     80    Jozef Pisarčík     NEKA
Zálesie     35,99    Jozef Meško     NEKA
Zalužice     61,38    Gabriel Viňanský     SDKÚ-DS,SMER,MOST - HÍD
Zamarovce     73,54    Stanislav Červeňan     SMER
Zámutov     69,75    Dušan Višňovský     NEKA
Záriečie     77,89    Jozef Kollár     NEKA
Záskalie     54,48    Štefan Šaradín     SMER,ĽS-HZDS
Zatín     69,6    Zoltán Szaxon     SMK-MKP,MOST - HÍD
Závada     71,87    Ján Bajus     SMER
Závada     69,3    Marián Petruš     SMER,KDH
Závada     58,86    Miroslav Kalmár     SMER
Závadka     71,88    Dušan Rada     NEKA
Závadka     67,5    Ján Varga     SMER
Závadka     51,84    Vladimír Kišák     KDH
Závadka nad Hronom     52,45    Ján Tešlár     NEKA
Zavar     46,54    Rudolf Baroš     ĽS-HZDS
Závažná Poruba     62,88    Pavel Baráni     NEKA
Závod     47,06    Peter Vrablec     KDH
Zázrivá     60,14    Matúš Mních     SMER
Zbehňov     71,53    Martin Timko     KDH
Zbehy     64,68    Ivan Habiňák     KDH,ĽS-HZDS,SNS
Zboj     63,27    Ladislav Ladomirjak     SMER
Zbojné     72,25    Anna Koščová     SMER
Zborov     53,08    Ján Lukáč     NEKA
Zborov nad Bystricou     73,79    Juraj Hlavatý     KDH,ĽS-HZDS
Zbrojníky     70,45    Juraj Kišš     NEKA
Zbudská Belá     80,55    Milan Matuška     SMER
Zbudské Dlhé     87,76    František Kopej     SNS
Zbudza     72,01    Matej Havrila     KDH,SNS,SZ
Zbyňov     69,12    Stanislav Hudek     NEKA
Zeleneč     50,84    Ivan Ranuša     NEKA
Zemianska Olča     65,89    Ladislav Komjáti     SMK-MKP
Zemianske Kostoľany     70,46    Helena Kovačová     NEKA
Zemianske Podhradie     74,9    Miroslav Zámečník     NEKA
Zemianske Sady     58,73    Roman Súkeník     SMER
Zemiansky Vrbovok     67,7    Mária Petrovičová     SMER,KDH,SDKÚ-DS
Zemné     70,71    János Bób     SMK-MKP
Zemplín     70,03    Mikuláš Takács     SMK-MKP
Zemplínska Nová Ves     64,05    Michal Šlepkovský     SDĽ
Zemplínska Široká     35,4    Vladimír Mati     SMER
Zemplínska Teplica     41,13    Jozefína Uhaľová     NEKA
Zemplínske Hámre     60,86    Jozef Gajdoš     SMER
Zemplínske Hradište     64,98    Ján Oláh     SMER,KDH,SDKÚ-DS
Zemplínske Jastrabie     57,51    Miroslav Maďar     KDH,SDKÚ-DS,SMER
Zemplínske Kopčany     57,01    Ladislav Kohut     MOST - HÍD
Zemplínsky Branč     64,13    Jozef Tóth     SaS
Zlatá Baňa     79,82    Dušan Demčák     SDKÚ-DS
Zlatá Idka     67,62    Stanislav Rusnák     SMER
Zlaté     47,79    Mária Ontkaninová     SMER
Zlaté Klasy     60,82    Ladislav Matiaško     MOST - HÍD
Zlaté Moravce     56,66    Peter Lednár     SMER,KDH,ĽS-HZDS
Zlatná na Ostrove     68,19    Eva Varjúová     SMK-MKP,MOST - HÍD
Zlatník     67,21    Martina Lukáčová     NEKA
Zlatníky     69,71    Milan Gešnábel     NEKA
Zlatno     69,35    Margaréta Murínová     NEKA
Zlatno     80,09    Róbert Šlehobr     SMER
Zliechov     80,47    Anton Miko     NEKA
Zohor     57,23    Eva Michalinová     NEKA
Zombor     58,41    Marián Galo     SMER
Zubák     66,85    Miroslav David     NEKA
Zuberec     64,01    Vladimír Šiška     KDH,SMER,ĽS-HZDS,SDKÚ-DS
Zubné     81,31    Vladimír Pažur     SMER,ĽS-HZDS,SNS
Zubrohlava     64,47    Pavol Bugeľ     SDKÚ-DS
Zvolen     29,7    Miroslav Kusein     SMER,ĽS-HZDS,KDH,MOST - HÍD,KSS,HZD,SZS,ZRS,EDS,SF
Zvolenská Slatina     63,1    Mária Klimentová     NEKA
Zvončín     77,28    Michaela Strakošová     NEKA


 

Žabokreky     64,08    Zuzana Valocká     NEKA
Žabokreky nad Nitrou     55,53    Otakár Sneženka     SDKÚ-DS
Žakarovce     67,93    Mária Falatková     SMER
Žakovce     73,83    Katarína Krullová     NEKA
Žalobín     82,07    Valéria Račková     SMER
Žarnov     78,8    Ladislav Fazekas     SMK-MKP
Žarnovica     47,49    Kamil Danko     SMER,KDH,SNS,ĽS-HZDS,KSS
Žaškov     66,36    Milan Pavlovčík     SDKÚ-DS,SMER
Žbince     50    Ján Jurko     SMER
Ždaňa     49,38    Ján Kokarda     NEKA
Ždiar     74,1    Pavol Bekeš     NEKA
Žehňa     78,58    Andrej Lazor     SaS
Žehra     79,42    Ivan Mižigár     NEKA
Železná Breznica     70,13    Ján Dúbravský     SMER
Železník     71,96    Andrej Mitaľ     NEKA
Želiezovce     47,57    Pavel Bakonyi     NEKA
Želmanovce     40,46    Tomáš Košč     KDH,SDKÚ-DS
Želovce     60,5    Július Makó     SMER
Žemberovce     59,1    Ján Kalman     NEKA
Žemliare     88,65    Andrea Gubíková     SMK-MKP
Žiar     75,6    Peter Moravčík     NEKA
Žiar     78,57    Zoltán Csizmadia     NEKA
Žiar nad Hronom     41,74    Ivan Černaj     NEKA
Žibritov     64,81    Dušan Laco     SMER
Žihárec     73,99    Alajos Baranyay     SMK-MKP
Žikava     53,1    Helena Kúseková     NEKA
Žilina     38,44    Igor Choma     SMER,SZ,ĽS-HZDS,HZD
Žíp     83,21    Magdaléna Nagy Pálová     SMK-MKP
Žipov     84,76    František Dzuriček     SMER
Žirany     64,49    Jozef Zsebi     NEKA
Žitavany     48,61    Juraj Obert     SMER,ĽS-HZDS,KSS
Žitavce     76,1    Peter Bako     NEKA
Žitná - Radiša     77,91    Rudolf Botka     SMER
Žlkovce     66,98    Tibor Stanko     KDH
Župčany     64,1    Peter Mitra     SDKÚ-DS,KDH
Župkov     51,66    Ján Tomáš     NEKA

Obce od A po L nájdete v tomto texte.

nedeľa 28. 11. 2010 9:45 | sme.sk
© 2010 Petit Press. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ. Spravodajská licencia vyhradená.

Hlavné správy

Z DOMOVA

ÚPN zverejnil ďalších 500 mien príslušníkov ŠtB

Na stránke ústavu sú civilné mená aj priezviská ľudí z banskobystrickej správy ŠtB. Koncom roka by mali obdobie normalizácie uzavrieť zverejnením záznamov bratislavskej.

KOMENTÁR KONŠTANTÍNA ČIKOVSKÉHO

Spoplatnený obsahSľub o deficite vláda nedodržala

Podpredseda Smeru sa nechce vzdať štvrť miliardy eur z vyššej DPH.

TECH.SME.SK

Google umožní cestovanie v čase, vezme vás do minulosti

Internetový gigant sprístupnil archívne snímky miest.

Z DOMOVA

Spoplatnený obsahViete si predstaviť Rusko v Únii? (pýtame sa pred eurovoľbami)

Kandidátov na europoslancov sme sa spýtali: Viete si predstaviť Rusko v Únii?

Foto: SME - TIBOR SOMOGYI

najčítanejšie
  • 4 hodiny
  • 24h
  • 3dni
  • 7dní
  • PLATENÉ