Stúpenci Janukovyča údajne zabili člena volebného tímu Tymošenkovej
KYJEV. Šéf prezidentskej kampane ukrajinskej premiérky Julie Tymošenkovej obvinil stúpencov jej súpera Viktora Janukovyča z toho, že v prvých hodinách dnešného druhého kola prezidentských volieb zabili člena jej volebného tímu.
Alexander Turčinov uviedol, že stúpenci opozičného lídra Viktora Janukovyča zabili pracovníka Tymošenkovej tímu, ktorý prišiel odovzdať hlas do volebnej miestnosti v Ivano-Frankovsku - jednej z bášt podpory Tymošenkovej na západe krajiny.
Polícia v meste smrť potvrdila, zatiaľ však nestanovila jej príčinu, informovala tlačová agentúra Associated Press (AP). Hovorca Janukovyča sa k obvineniu odmietol bezprostredne vyjadriť.
Zdroj: AP
nedeľa 7. 2. 2010 13:37 | Copyright © TASR 2010
© 2010 Petit Press. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ. Spravodajská licencia vyhradená.
Súvisiace články:

- 4 hodiny
- 24h
- 3dni
- 7dní
PLATENÉ
- Zaseknutý Orbán 9 037
- Vlky v Rusku vyháňa k ľuďom zima 7 399
- Nemci pre mrazy opäť spúšťajú odstavené reaktory 5 010
- Nemci žalujú prezidenta Wulffa 2 042
- Praha odmení nálezcov 6-miliónového pokladu, každý dostane po 200-tisíc 1 118
- Iránci sú naši priatelia, vyhlásil izraelský prezident Peres 1 073

Ako si založiť vlastný štát 923- India v obave z Číny modernizuje armádu 672
Mrazivé počasie zasiahlo aj Afriku, v Tunisku snežilo 631- Česi budú prezidenta voliť priamo, rozhodol Senát 586


























