Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené
Preskočiť hlavičku portálu
Sme.sk | Servisy (vydanie z 30. 8. 2008) | horoskop na víkend

Baran 21. 3. - 20. 4.

Napriek vašim pocitom krivdy to okolie s vami myslí dobre. Tak netrucujte a podriaďte sa želaniam väčšiny. Hoci sa vám to zdá nespravodlivé, zistíte, že ste urobili to najlepšie.

Býk 21. 4. - 21. 5.

Dávajte si pozor, aby sa vaša úprimnosť a otvorenosť nezmenila na netaktné správanie, ktoré ignoruje citlivé stránky adresáta. Takéto chovanie by vám pokazilo celý víkend.

Blíženci 22. 5. - 21. 6.

Momentálne sa s vami veľmi plánovať nedá. Nepredvídateľne meníte svoje pôvodné zámery. Len partner narodený v znamení leva je schopný akceptovať vašu nestálosť a povrchnosť.

Rak 22. 6. - 22. 7.

Svojou malou aktivitou v dôležitých veciach prídete o skvelý pocit sebarealizácie. A hoci budete mať možností viac než dosť, väčšinu z nich necháte pokojne nepovšimnuté.

Lev 23. 7. - 23. 8.

Okrem nedostatkov máte i kladné charakterové črty, ktoré by ste mohli viac dávať do popredia. Neustále upozorňovanie na svoje záporné vlastností vám znepríjemní víkend.

Panna 24. 8. - 23. 9.

Mali by ste konečne začať na sebe pracovať. Jupiter vám dáva celý víkend

dosť síl na to, aby ste zlepšili svoju fyzickú zdatnosť a posilnili ochabujúce duševné sebaovládanie.

Váhy 24. 9. - 23. 10.

Pre začiatok sa uspokojte s málom, pretože vaša nenásytnosť by zvýšila riziko prípadného neúspechu. Až neskôr, keď už si budete istejší, môžete postupne zvyšovať svoje nároky.

Škorpión 24. 10. - 22. 11.

Dnes si vzhľadom na priaznivú konšteláciu planét môžete trúfnuť na akýkoľvek náročný či riskantný obchod. Chopte príležitosti. Znásobíte svoje možnosti získať peniaze.

Strelec 23. 11. - 21. 12.

Počas víkendu, že nie ste neomylný. Vaši priatelia vás naučia prijímať kritiku nielen od nadriadených, ale aj od tých, ktorých ste dosiaľ považovali za úplne nepodstatných.

Kozorožec 22. 12. - 20. 1.

Ak sa dostanete do nového prostredia, nepripúšťajte si prítomných priveľmi k telu. Ani vtedy, ak zistíte, že máte rovnaké koníčky. Pre príliš dôverčivých je nachystaná pasca.

Vodnár 21. 1. - 19. 2.

Buďte opatrný pri obchodných rokovaniach a pri manipulácii s cennosťami. Na obzore je nepríjemnosť súvisiaca

s nepozornosťou. Môžete zapríčiniť straty nielen sebe, ale aj iným.

Ryby 20. 2. - 20. 3.

Možno sa vám zdajú vyhliadky na víkend trochu jednotvárne. Nestrácajte však úsmev a dobrú náladu. Ak sa vám to podarí, môžete záver týždňa prežiť v spoločnosti, ktorá si vás obľúbi.

sobota 30. 8. 2008
© 2008 Petit Press. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ. Spravodajská licencia vyhradená.

najčítanejšie
  • 4 hodiny
  • 24h
  • 3dni
  • 7dní
  • PLATENÉ