PŠC Pezinok - Rača 0:2 (0:1)
Domáci tím začal aktívne, ale jeho hráči sa zjavne pohnevali s koncovkou. Vrcholom zlého zakončenia bola trinásta minúta, keď pokutový kop Kindera vyrazil výborný Pentek v račianskej bránke. Vo výhodných streleckých pozíciách tesne minuli Hulák a po ňom i Halahija, na druhej strane Kuťka. Do vedenia išli Račania v 35. min. Presný center Kováčika dorazil za Belicov chrbát Lipiak.
V druhom polčase sa Pezinčania snažili o vyrovnanie, ale bez efektu. Rača pozorne bránila a využila každú možnosť na rýchly protiútok. Po jednom z nich sa v 52. min ocitol pred Belicom osamotený Kuťka a rozhodol o víťazstve svojho tímu. Domáci hráči síce neúnavne bojovali, dreli, ale na pozornú hru hostí nedokázali nič vymyslieť.
GÓLY: 35. Lipiak, 52. Kuťka. PŠC: Belica - Berzedi, Kinder (65. Gabaš), Novotný, Nagy (72. Pätoprstý) - Kulifaj, Halahija, Maťaš, Goga - Hulák (61. Heriban), Kretter. Tréner: Peter Kučerka. RAČA: Pentek - Ďurica, Guráň, Dargaj, Homola - Vulin (46. Valúch), Kotek, Kováčik, Kuťka - Lipiak (90. Stražan), Matejčík (88. Novák). Tréner Miroslav Hirko. Pred 410 divákmi rozhodovali Martiš - Dávid, Zálesňák, žlté karty: Maťaš, Belica - Lipiak.
utorok 9. 5. 2006 | DUŠAN BERZEDI
© 2006 Petit Press. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ. Spravodajská licencia vyhradená.
Ďalšie odkazy:
Založiť diskusiu k článku
Jablonec - Láb 1:2 (1:1)
ŠKP Dúbravka - SFM Senec 2:0 (1:0)

- 4 hodiny
- 24h
- 3dni
- 7dní
PLATENÉ
Drogba odchádza z Chelsea 8 713
Strieborná jazda Bratislavou na starej karose 8 469
Brodeur dostal úder do masky, tréneri sa pohádali 5 061
Medailu má tím, ktorému nikto neveril 2 522
Fínsky komentátor nesklamal a oslavuje Slovensko vo finále 2 082
Del Piero po 19 rokoch odchádza z Juventusu 1 714- Prekvapenie na Gire, 16. etapu vyhral Izaguirre 1 499
Hamšík bozkával zem a prišiel o vlasy 1 027
Dojatí hokejisti si vychutnávali prejavy vďaky fanúšikov 1 004
Šatanovi sľúbil syn, že raz ho aj on vezme na hokejové oslavy 850






















