Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené
Preskočiť hlavičku portálu
Sme.sk | Šport (vydanie z 31. 10. 2005) | Inter B - FC Ružinov 0:2 (0:1)

Úvodné minúty patrili hosťom, ktorí sa v desiatej minúte aj ujali vedenia. Timkovič vysunul Stolárika, ktorý s rozvahou poslal vedľa Prošovského loptu do siete - 0:1. Po vedúcom góle ružinovského tímu sa hra vyrovnala, ale oba tímy si nedokázali vytvoriť strelecké príležitosti. Snaha hráčov sa končila pred šestnástkami na obranných líniách súperov. Bojovná hra už gól nepriniesla.

Druhý polčas bol v réžii interistov, ktorí hrali ako vymenení, ale gól sa im nepodarilo streliť. Naopak bol to hosťujúci Fulmek, ktorý v 56. min. z priameho kopu obstrelil múr a nedal inak výbornému Prošovskému žiadnu šancu - 0:2. O tri minúty Plichtovu nebezpečnú strelu vyrazil Kupčík na roh a v 70. min. presný center Hodeka poslal Chrappan z voleja tesne vedľa Kupčíkovej bránky. Interistom nebolo v tomto zápase súdené streliť gól.

GÓLY: 10. Stolárik, 56. Fulmek. INTER: Prošovský - Valent, Kakula (78. Šopinec), Benko, Hromkovič - Holoczi (82. Bachratý), Szegedi (68. Tomášik), Ondrka, Chrappan - Hodek, Plichta. Tréner: Jozef Šajánek. RUŽINOV: Kupčík - Kmeť, Lacko, Gálik, Pivoluska - Stolárik, Nincz (84. Ivan), Fulmek, Timkovič - Kováč (70. Balcar), Višňovský (89. Blahutiak). Tréner: Ján Kukla. Pred 70 divákmi rozhodovali Špivák - Hádek, Mydlárik, žlté karty: Valent - Kováč, Fulmek.

pondelok 31. 10. 2005 | RAFAEL SZABÓ
© 2005 Petit Press. Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich vydavateľ. Spravodajská licencia vyhradená.

Založiť diskusiu k článku

najčítanejšie
  • 4 hodiny
  • 24h
  • 3dni
  • 7dní
  • PLATENÉ
ANKETA
@denniksme: Nahé sú bez kníh všetky národy (Konštantín Filozof) Čítajte viac
Ďalšie weby skupiny: Új Szó Slovak Spectator Vii.sk
Vydavateľstvo Inzercia Návštevnosť webu Predajnosť tlače Petit Academy
© Copyright 1997-2012 Petit Press, a.s.